Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kamnik

V meste Kamnik (Slovinsko) máme celkom 33 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kamnik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kamnik

Studio City Center

9,9

Studio City Center

Ubytovanie (Apartmán) Studio City Center. Studio City Center is situated in Kamnik and offers free bikes and a terrace. This apartment features a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Studio City Center sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mamut Stay

9,9

Mamut Stay

Ubytovanie (Bed and breakfast) Mamut Stay. Mamut Stay is set in Kamnik and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Mamut Stay sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pr Matažič

9,8

Pr Matažič

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pr Matažič. Located in Kamnik, Pr Matažič provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Pr Matažič sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 282 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Veronika

9,8

Apartment Veronika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Veronika. Apartment Veronika is located in Kamnik. The accommodation is 35 km from Brezovica, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Apartment Veronika sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kotnik

9,7

Apartment Kotnik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kotnik. Located in Kamnik in the Osrednjeslovenska region, Apartment Kotnik features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Kotnik sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša stare mame

9,7

Hiša stare mame

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hiša stare mame. Featuring a garden, Hiša stare mame offers accommodation in Kamnik. Free WiFi is offered. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Hiša stare mame sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiška Pod Skalco

9,6

Počitniška hiška Pod Skalco

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiška Pod Skalco. Featuring a bar, a garden, and barbecue facilities, Počitniška hiška Pod Skalco features accommodation in Kamnik with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Počitniška hiška Pod Skalco sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simnovi apartmaji - surrounded by nature

9,6

Simnovi apartmaji - surrounded by nature

Ubytovanie (Apartmány) Simnovi apartmaji - surrounded by nature. Situated in Kamnik, Simnovi apartmaji - surrounded by nature features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytovanie Simnovi apartmaji - surrounded by nature sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Trebušak

9,6

Apartments Trebušak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Trebušak. Apartments Trebušak offers self-catering apartments located in Laze v Tuhinju. Free WiFi access is available throughout. Ubytovanie Apartments Trebušak sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Mili Vrh

9,5

Bed and Breakfast Mili Vrh

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Mili Vrh. B&B (nocľah s raňajkami) Mili Vrh sa nachádza v pokojnej časti mesta Kamnik, približne 1 km od centra mesta. Ubytovanie Bed and Breakfast Mili Vrh sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Ob Robu Gozda

9,4

Glamping Ob Robu Gozda

Ubytovanie (Bed and breakfast) Glamping Ob Robu Gozda. Glamping Ob Robu Gozda features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Kamnik. Ubytovanie Glamping Ob Robu Gozda sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment nr. 16

9,4

Apartment nr. 16

Ubytovanie (Apartmány) Apartment nr. 16. Apartment nr. 16 features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kamnik. Ubytovanie Apartment nr. 16 sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Resa - Velika planina

9,4

Chalet Resa - Velika planina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Resa - Velika planina. Located in Stahovica in the Osrednjeslovenska region, Chalet Resa - Velika planina has a terrace. Ubytovanie Chalet Resa - Velika planina sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Mihovc

9,4

Apartma Mihovc

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Mihovc. Located in Kamnik, this air-conditioned apartment features free WiFi. The property boasts views of the mountain is 23 km from Ljubljana. Ubytovanie Apartma Mihovc sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Zlatica Velika Planina

9,4

Chalet Zlatica Velika Planina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Zlatica Velika Planina. Offering ski-to-door access and ski storage space, Chalet Zlatica Velika Planina is set in Stahovica in the Osrednjeslovenska Region, 1. Ubytovanie Chalet Zlatica Velika Planina sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Health Resort

9,3

Glamping Health Resort

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Health Resort. Situated in Kamnik in the Osrednjeslovenska region, Glamping Health Resort has a terrace and garden views. Ubytovanie Glamping Health Resort sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Hribar Pr'Ostank

9,3

Apartmaji Hribar Pr'Ostank

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Hribar Pr'Ostank. Situated in Kamnik in the Osrednjeslovenska region, Apartmaji Hribar Pr'Ostank features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmaji Hribar Pr'Ostank sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Repnik

9

Guest House Repnik

Ubytovanie (Penzión) Guest House Repnik. Ubytovanie Guest House Repnik sa nachádza v horskom meste Kamnik a ponúka reštauráciu na mieste a bezplatnú požičovňu bicyklov. Ubytovanie Guest House Repnik sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Pod Skalo

9

B&B Pod Skalo

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Pod Skalo. B&B Pod Skalo sa nachádza v meste Kamnik, 300 metrov od centra. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko pre všetkých hostí zdarma. Ubytovanie B&B Pod Skalo sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Pri Cesarju

8,9

Guest House Pri Cesarju

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pri Cesarju. Set next to the Kamniška Bistrica river, Guest House Pri Cesarju offers elegant rooms equipped with flat-screen cable TVs and minibars, while the on-site... Ubytovanie Guest House Pri Cesarju sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modrin Apartments

8,8

Modrin Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Modrin Apartments. Set in Kamnik, Modrin Apartments offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Modrin Apartments sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Šmarca

8,8

Villa Šmarca

Ubytovanie (Vila) Villa Šmarca. Set in Kamnik, this villa features a terrace with mountain views. The unit is 17 km from Ljubljana. The unit is fitted with a kitchen. Ubytovanie Villa Šmarca sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iska

8,6

Apartment Iska

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iska. Featuring a garden, massage services, and barbecue facilities, Apartment Iska features accommodation in Kamnik with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Iska sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel MD Kamnik

8,6

Hotel MD Kamnik

Ubytovanie (Hotel) Hotel MD Kamnik. Set in Kamnik, Hotel MD Kamnik features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Hotel MD Kamnik sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Špenko

7,7

Guesthouse Špenko

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Špenko. Featuring an à-la-carte restaurant, Guesthouse Špenko is located in the centre of Kamnik. It offers rooms with river views and free Wi-Fi access. Ubytovanie Guesthouse Špenko sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE!

Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE!

Ubytovanie (Apartmán) Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE!. Located in Kamnik, Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE! provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE! sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Samostan Mekinje

Samostan Mekinje

Ubytovanie (Hostel) Samostan Mekinje. Situated in Kamnik, Samostan Mekinje has a shared lounge, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Samostan Mekinje sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Gasparjeva Velika Planina

Chalet Gasparjeva Velika Planina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Gasparjeva Velika Planina. Chalet Gasparjeva is set at Big Pasture Plateau, 5 km from Kamniška Bistrica. It offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Chalet Gasparjeva Velika Planina sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PLAN B apartment

PLAN B apartment

Ubytovanie (Vidiecky dom) PLAN B apartment. PLAN B apartment is located in Kamnik and offers free bikes and a terrace. The property features garden views and is 5 km from Terme Snovik. Ubytovanie PLAN B apartment sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Messy

Messy

Ubytovanie (Privát) Messy. Located in Kamnik, Messy offers accommodation with a balcony. The homestay provides a terrace. Ubytovanie Messy sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AVTODOM

AVTODOM

Ubytovanie (Luxusný stan) AVTODOM. AVTODOM is set in Kamnik. The property is 25 km from Ljubljana and free private parking is offered. Ubytovanie AVTODOM sa nachádza v meste Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kamnik

Mesto Kamnik sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a ubytovanie v meste Kamnik.