Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kanfanar

V meste Kanfanar (Chorvátsko) máme celkom 111 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kanfanar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kanfanar

Casa Sossi

10

Casa Sossi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Sossi. Casa Sossi is situated in Kanfanar and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Casa Sossi sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kanfanar

10

Two-Bedroom Apartment in Kanfanar

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kanfanar. Two-Bedroom Apartment in Kanfanar is situated in Kanfanar and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Kanfanar sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Korina

9,9

Apartments Korina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Korina. Apartments Korina is set in Kanfanar and offers free bikes and barbecue facilities. Ubytovanie Apartments Korina sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Bepi

9,9

Casa Bepi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Bepi. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Casa Bepi is located in Kanfanar. Ubytovanie Casa Bepi sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Grguci

9,9

Villa Grguci

Ubytovanie (Vila) Villa Grguci. Vila Grguci sa nachádza v tichom prostredí obkolesenom lúkami v obci Kanfanar. Ubytovanie Villa Grguci sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Authentic Istria&pet friendly apartment Banko near Rovinj

9,8

Authentic Istria&pet friendly apartment Banko near Rovinj

Ubytovanie (Apartmán) Authentic Istria&pet friendly apartment Banko near Rovinj. Located in Kanfanar, Authentic Istria&pet friendly apartment Banko near Rovinj provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Authentic Istria&pet friendly apartment Banko near Rovinj sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria).

Apartment Maružini

9,8

Apartment Maružini

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maružini. Featuring a palm-tree garden with a furnished terrace that offers sun loungers, parasols and free-to-use barbecue, the air-conditioned Apartment Maružini... Ubytovanie Apartment Maružini sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivan & Tina

9,8

Apartments Ivan & Tina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan & Tina. Situated in Kanfanar, 36 km from Pula, Apartments Ivan & Tina features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartments Ivan & Tina sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Honey house

9,7

Honey house

Ubytovanie (Vila) Honey house. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Honey house is situated in Jural. Ubytovanie Honey house sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dida Sime with Whirlpool

9,7

Apartment Dida Sime with Whirlpool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dida Sime with Whirlpool. Apartment Dida Sime with Whirlpool is situated in Kanfanar and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Dida Sime with Whirlpool sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ana

9,3

Holiday Home Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ana. Holiday Home Ana is located in Kanfanar. Free WiFi access is available in this holiday home. The property is 31 km from Pula. Ubytovanie Holiday Home Ana sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Greta

9,3

Apartment Greta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Greta. Apartmán Greta sa nachádza v pokojnej ulici v meste Kanfanar a ponúka vám záhradu a priestrannú terasu s grilom. Ubytovanie Apartment Greta sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family house Hana

9,2

Family house Hana

Ubytovanie (Vila) Family house Hana. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a casino, Family house Hana features accommodation in Kanfanar with free WiFi and pool views. Ubytovanie Family house Hana sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

App Julia

9,2

App Julia

Ubytovanie (Apartmány) App Julia. Situated in Kanfanar, 37 km from Pula, App Julia features a garden and free WiFi. Ubytovanie App Julia sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bertetić

9,2

Apartments Bertetić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bertetić. Set in a country house and featuring an outdoor pool, Apartments Bertetić offers self-catering accommodation in the Istrian village of Pilkovići. Ubytovanie Apartments Bertetić sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mirjana 1655

8,9

Apartments Mirjana 1655

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirjana 1655. Located in Kanfanar, 38 km from Pula, Apartments Mirjana 1655 provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mirjana 1655 sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mara2

8,8

Apartman Mara2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mara2. Located in Kanfanar in the Istria region, Apartman Mara2 has a garden. Ubytovanie Apartman Mara2 sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kanfanar 36 with Outdoor Swimmingpool

8,8

Apartment Kanfanar 36 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kanfanar 36 with Outdoor Swimmingpool. Apartment Kanfanar 36 with Outdoor Swimmingpool is situated in Kanfanar. Ubytovanie Apartment Kanfanar 36 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Rustica Dva Baladura B&B

8,7

Casa Rustica Dva Baladura B&B

Ubytovanie (Bed and breakfast) Casa Rustica Dva Baladura B&B. Situated in Kanfanar, 35 km from Pula, Dva Baladura B&B features a bar and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental breakfast. Ubytovanie Casa Rustica Dva Baladura B&B sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

App Antonio

8,7

App Antonio

Ubytovanie (Apartmán) App Antonio. App Antonio is set in Kanfanar. The property is 36 km from Pula and free private parking is offered. Ubytovanie App Antonio sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Fjord

7,4

Apartments Villa Fjord

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Fjord. Apartments Villa Fjord is located in Brajkovici, 10 km away from Rovinj's Main Bus Station. Ubytovanie Apartments Villa Fjord sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Daniela

6,8

Holiday Home Daniela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Daniela. Holiday Home Daniela is located in Kanfanar and offers a view of the surrounding countryside. Ubytovanie Holiday Home Daniela sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Amedea

5,5

Apartment Amedea

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Amedea. Located in Kanfanar in the Istria region, Apartment Amedea provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Amedea sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nino 255

Apartment Nino 255

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nino 255. Dovolenkový apartmán Nino 255 sa nachádza v obci Sošići. Ubytovanie Apartment Nino 255 sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Miro Apartments

Miro Apartments

Ubytovanie (Penzión) Miro Apartments. Miro Apartments is offering accommodation in Kanfanar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Miro Apartments sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana Rita

Villa Ana Rita

Ubytovanie (Vila) Villa Ana Rita. Set in Kanfanar in the Istria region, Villa Ana Rita features a patio and garden views. Ubytovanie Villa Ana Rita sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rina in Barat (Haus für 6-8 Personen)

Villa Rina in Barat (Haus für 6-8 Personen)

Ubytovanie (Vila) Villa Rina in Barat (Haus für 6-8 Personen). Boasting accommodation with a private pool, Villa Rina in Barat (Haus für 6-8 Personen) is situated in Kanfanar. Ubytovanie Villa Rina in Barat (Haus für 6-8 Personen) sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Lavanda with Pool and Sauna

Luxury Villa Lavanda with Pool and Sauna

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Lavanda with Pool and Sauna. Luxury Villa Lavanda with Pool and Sauna is situated in Kanfanar and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Luxury Villa Lavanda with Pool and Sauna sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 404 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Elli

Villa Elli

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Elli. Situated in Kanfanar in the Istria region, Villa Elli features a terrace. Ubytovanie Villa Elli sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 314 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ankica

Villa Ankica

Ubytovanie (Vila) Villa Ankica. Featuring accommodation with a private pool, Villa Ankica is located in Kanfanar. Ubytovanie Villa Ankica sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Captain Morgan

Villa Captain Morgan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Captain Morgan. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Captain Morgan is set in Kanfanar. Ubytovanie Villa Captain Morgan sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 332 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Kanfanar/Istrien 38160

Holiday home in Kanfanar/Istrien 38160

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Kanfanar/Istrien 38160. Holiday home in Kanfanar/Istrien 38160 is located in Kanfanar. Ubytovanie Holiday home in Kanfanar/Istrien 38160 sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Rovinj 530S

Ferienwohnung Rovinj 530S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Rovinj 530S. Situated in Kanfanar in the Istria region, Ferienwohnung Rovinj 530S features a balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Rovinj 530S sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Begonija

Holiday Home Begonija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Begonija. Boasting a garden, private pool and garden views, Holiday Home Begonija is set in Marići. Ubytovanie Holiday Home Begonija sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kanfanar *XLVIII *

Holiday home Kanfanar *XLVIII *

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kanfanar *XLVIII *. Holiday home Kanfanar *XLVIII * is situated in Kanfanar and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Kanfanar *XLVIII * sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Mario near Rovinj

House Mario near Rovinj

Ubytovanie (Apartmán) House Mario near Rovinj. House Mario near Rovinj is set in Kanfanar and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie House Mario near Rovinj sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sosici IV

Holiday home Sosici IV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sosici IV. Holiday home Sosici IV is situated in Kanfanar and offers barbecue facilities. Complimentary WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Holiday home Sosici IV sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Matohanci Croatia

Holiday home Matohanci Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Matohanci Croatia. Set in Kanfanar, Holiday home Matohanci Croatia offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 38 km from Pula. Ubytovanie Holiday home Matohanci Croatia sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kanfanar - CIS04100b-O

Holiday Home Kanfanar - CIS04100b-O

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kanfanar - CIS04100b-O. Situated in Kanfanar, Holiday Home Kanfanar - CIS04100b-O features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Kanfanar - CIS04100b-O sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 323 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maklavun with private pool for 8 near Rovinj

Villa Maklavun with private pool for 8 near Rovinj

Ubytovanie (Vila) Villa Maklavun with private pool for 8 near Rovinj. Situated in Kanfanar, Villa Maklavun with private pool for 8 near Rovinj features accommodation with a private pool. This villa features a garden. Ubytovanie Villa Maklavun with private pool for 8 near Rovinj sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice apartment in Kanfanar with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Kanfanar with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Kanfanar with WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Kanfanar with WiFi and 1 Bedrooms is located in Kanfanar. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Nice apartment in Kanfanar with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Fra & Mar

Apartments Fra & Mar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Fra & Mar. Set in Šorići, 11.1 km from Rovinj, Apartments Fra & Mar offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Fra & Mar sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Emma

House Emma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Emma. House Emma is situated in Kanfanar. The air-conditioned accommodation is 36 km from Pula, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie House Emma sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Rovinj 532S

Ferienwohnung Rovinj 532S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Rovinj 532S. Set in Kanfanar in the Istria region, Ferienwohnung Rovinj 532S has a balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Rovinj 532S sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7276

Holiday house with a parking space Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7276

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7276. Holiday Home Kanfanar 7276 is a holiday home situated in Kanfanar, 48 km from Portorož. The air-conditioned unit is 44 km from Opatija. Ubytovanie Holiday house with a parking space Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7276 sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7330

Family friendly house with a swimming pool Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7330

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7330. Holiday Home Kanfanar 7330 offers accommodation in Kanfanar. Guests benefit from patio. There is a seating area and a kitchen. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Kanfanar, Central Istria - Sredisnja Istra - 7330 sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nicole in Kanfanar (Haus für 4-6 Personen)

Nicole in Kanfanar (Haus für 4-6 Personen)

Ubytovanie (Vila) Nicole in Kanfanar (Haus für 4-6 Personen). Situated in Kanfanar, Nicole in Kanfanar (Haus für 4-6 Personen) features accommodation with a private pool. Ubytovanie Nicole in Kanfanar (Haus für 4-6 Personen) sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Elena

Villa Elena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Elena. Located in Kanfanar in the Istria region, Villa Elena has a terrace. Ubytovanie Villa Elena sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria).

Villa Bofina

Villa Bofina

Ubytovanie (Vila) Villa Bofina. Set in Kanfanar, Villa Bofina offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Bofina sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 290 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Silvano

Villa Silvano

Ubytovanie (Vila) Villa Silvano. Set in Golaš in the Istria region, Villa Silvano has a garden. Ubytovanie Villa Silvano sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 418 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Margherita

Villa Margherita

Ubytovanie (Vila) Villa Margherita. Villa Margherita is set in Kanfanar and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Margherita sa nachádza v meste Kanfanar (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kanfanar

Mesto Kanfanar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 111 hotelov a ubytovanie v meste Kanfanar.