Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kaplice

V meste Kaplice (Česká republika) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kaplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kaplice

Hájenka hraběte Buquoye

9,7

Hájenka hraběte Buquoye

Ubytovanie (Penzión) Hájenka hraběte Buquoye. Set in Kaplice, Hájenka hraběte Buquoye features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Hájenka hraběte Buquoye sa nachádza v meste Kaplice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hájenka hraběte Buquoye má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Hájenka hraběte Buquoye momentálne evidujeme 104 recenzií.

Kap Café

9,6

Kap Café

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kap Café. Ubytovanie Kap Café s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie sa nachádza v obci Kaplice. Ubytovanie Kap Café sa nachádza v meste Kaplice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kap Café má celkové hodnotenie 9,6. Pre Bed and breakfast Kap Café momentálne evidujeme 336 recenzií.

Chalupa u Pilných

9,5

Chalupa u Pilných

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa u Pilných. Situated in Kaplice, 38 km from Bad Leonfelden, Chalupa u Pilných features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Chalupa u Pilných sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Vinicky dvůr

9,1

Penzion Vinicky dvůr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vinicky dvůr. Penzion Vinický dvůr sa nachádza na nerušenom mieste 5 km od mesta Kaplice. Ubytovanie Penzion Vinicky dvůr sa nachádza v meste Kaplice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vinicky dvůr má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Vinicky dvůr momentálne evidujeme 66 recenzií.

Residence Bábel

8,8

Residence Bábel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Residence Bábel. Residence Bábel features a bar, as well as accommodation with a kitchenette in Benešov nad Černou. Ubytovanie Residence Bábel sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Alka

8,7

Penzion Alka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Alka. Situated in Kaplice, Penzion Alka provides 3-star accommodation with private balconies. With free WiFi, this 3-star guest house offers a shared kitchen. Ubytovanie Penzion Alka sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Corona

8,4

Hotel Corona

Ubytovanie (Hotel) Hotel Corona. Hotel Corona sa nachádza v Kapliciach, 10 km od hraničného prechodu s Rakúskom v obci Dolní Dvořiště. Ubytovanie Hotel Corona sa nachádza v meste Kaplice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Corona má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Corona momentálne evidujeme 141 recenzií.

Penzion na samotě

8,3

Penzion na samotě

Ubytovanie (Apartmány) Penzion na samotě. Penzión na samotě sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Kaplíc v južných Čechách, 3 km od cesty E55. Ubytovanie Penzion na samotě sa nachádza v meste Kaplice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion na samotě má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Penzion na samotě momentálne evidujeme 30 recenzií.

Hotel Zlatý Kříž

6

Hotel Zlatý Kříž

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Kříž. Hotel Zlatý Kříž bol opätovne otvorený v januári 2013 po rozsiahlej rekonštrukcii a okrem ubytovania ponúka reštauráciu s výberom z českých jedál a salónik... Ubytovanie Hotel Zlatý Kříž sa nachádza v meste Kaplice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Zlatý Kříž má celkové hodnotenie 6. Pre Hotel Hotel Zlatý Kříž momentálne evidujeme 69 recenzií.

Hostel in Center Kaplice

2,7

Hostel in Center Kaplice

Ubytovanie (Hostel) Hostel in Center Kaplice. Set in Kaplice, Hostel in Center Kaplice offers a shared lounge. Ubytovanie Hostel in Center Kaplice sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán v Parku

Apartmán v Parku

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Parku. Situated in Kaplice, Apartmán v Parku features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmán v Parku sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zlaty kříž

Zlaty kříž

Ubytovanie (Hotel) Zlaty kříž. Situated in Kaplice, Zlaty kříž offers a restaurant. Free WiFi is provided. At the hotel, every room comes with a wardrobe. Ubytovanie Zlaty kříž sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Krakovice

Penzion Krakovice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Krakovice. Penzion Krakovice is a historic stone farmhouse set in a secluded area surrounded by nature. Ubytovanie Penzion Krakovice sa nachádza v meste Kaplice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Penzión Penzion Krakovice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vacation house KURTOVEC

Vacation house KURTOVEC

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation house KURTOVEC. Situated in Benešov nad Černou, Vacation house KURTOVEC features accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Vacation house KURTOVEC sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Srub Jaroměř

Srub Jaroměř

Ubytovanie (Apartmán) Srub Jaroměř. Located in Kaplice, Srub Jaroměř provides a private pool. The property is 31 km from České Budějovice, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Srub Jaroměř sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

UbytovnaKaplice

UbytovnaKaplice

Ubytovanie (Hostel) UbytovnaKaplice. UbytovnaKaplice is set in Kaplice and has a shared lounge and a garden. Free WiFi is featured. At the hostel, the rooms are equipped with a desk. Ubytovanie UbytovnaKaplice sa nachádza v meste Kaplice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kaplice

Mesto Kaplice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Kaplice.