Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kaprije

V meste Kaprije (Chorvátsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kaprije

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kaprije

Apartments MEDITERRANEO

10

Apartments MEDITERRANEO

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MEDITERRANEO. Apartmány Mediterraneo sa nachádzajú v obci Kaprije, 48 km od mesta Primošten a ponúkajú požičovňu bicyklov zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments MEDITERRANEO sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Kujundžić

9,9

Apartments Kujundžić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kujundžić. Apartmány Kujundžić sa nachádzajú v meste Kaprije. Ponúkajú vám záhradu. Historické mesto Trogir je vzdialené 48 km. Ubytovanie Apartments Kujundžić sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Šimun

9,9

Apartman Šimun

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Šimun. Ubytovanie Apartman Šimun so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza na ostrove Kaprije, 48 km od mesta Primošten. Ubytovanie Apartman Šimun sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Stella Maris

9,9

Apartment Stella Maris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stella Maris. Boasting free bikes, a garden, and water sports facilities, Apartment Stella Maris features accommodation in Kaprije with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Stella Maris sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Miranda

9,8

Apartments Miranda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miranda. Zariadenie Apartments Miranda sa nachádza priamo na pláži a 500 metrov od centra mesta Kaprije na rovnomennom ostrovčeku, na ktorom nepremávajú žiadne... Ubytovanie Apartments Miranda sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Kaprije: White Rock House

9,7

Kaprije: White Rock House

Ubytovanie (Apartmány) Kaprije: White Rock House. Featuring sea views, Kaprije: White Rock House in Kaprije features accommodation, free bikes, a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Kaprije: White Rock House sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Zeljana

9,7

Holiday Home Zeljana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zeljana. Rekreačný dom Zeljana sa nachádza v obci Kaprije a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Holiday Home Zeljana sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Komoda

9,7

Apartment Komoda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Komoda. Apartment Komoda is located in Kaprije and offers a restaurant, free bikes and a garden. The property features sea views and is 48 km from Primošten. Ubytovanie Apartment Komoda sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Berovic Kaprije

9,7

Apartments Berovic Kaprije

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Berovic Kaprije. Apartmány Berovic Kaprije sa nachádza v meste Kaprije, 48 km od Trogiru, a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte Šibenik je... Ubytovanie Apartments Berovic Kaprije sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

D&D Apartment

9,6

D&D Apartment

Ubytovanie (Apartmán) D&D Apartment. Apartmán D&D sa nachádza na ostrove Kaprije v Šibenicko-kninskej župe. Má záhradu, balkón a je situovaný pri pláži. Ubytovanie D&D Apartment sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Kaprije Apartment

9,5

Kaprije Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kaprije Apartment. Located in Kaprije in the Sibenik-Knin County region, Kaprije Apartment features a patio and sea views. Ubytovanie Kaprije Apartment sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Rosa

9,3

Apartments Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rosa. Situated in Kaprije, this air-conditioned apartment is 49 km from Trogir. The unit is 16 km from Šibenik. The kitchen comes with a dishwasher. Ubytovanie Apartments Rosa sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Casa del Capitano

9,3

Apartment Casa del Capitano

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Casa del Capitano. Apartmán Casa del Capitano sa nachádza v meste Kaprije a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Casa del Capitano sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Ivan

9,3

Apartmani Ivan

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartmani Ivan. Set in Kaprije, 48 km from Primošten, Apartmani Ivan offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Ivan sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Bed and Breakfast Antonio Kaprije

8,8

Bed and Breakfast Antonio Kaprije

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Antonio Kaprije. B & B Antonio Kaprije sa nachádza na ostrove Kaprije, v krásnom zálive s čistým morom a nedotknutou prírodou. Ponúka vám reštauráciu na pláži. Ubytovanie Bed and Breakfast Antonio Kaprije sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Vozana

8,3

Apartment Vozana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Vozana. Apartmán Vozana sa nachádza v obci Kaprije a ponúka výhľad na more, ubytovanie, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartment Vozana sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

maca

maca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) maca. Maca is set in Kaprije and offers a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Trogir. Ubytovanie maca sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Denis

Apartment Denis

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Denis. Featuring free WiFi, Apartment Denis is situated on the beachfront in Kaprije. The accommodation is 48 km from Primošten. Ubytovanie Apartment Denis sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Sonia Kaprije

Villa Sonia Kaprije

Ubytovanie (Vila) Villa Sonia Kaprije. Situated in Kaprije, Villa Sonia Kaprije features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Sonia Kaprije sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Ruža

Apartman Ruža

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ruža. Situated in Kaprije in the Sibenik-Knin County region, Apartman Ruža features a garden. The air-conditioned accommodation is 49 km from Primošten. Ubytovanie Apartman Ruža sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Monika

Apartment Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Monika. Apartmán Monika s terasou ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v dedine Kaprije, 48 km od mesta Trogir a 15 km od mesta Šibenik. Ubytovanie Apartment Monika sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments by the sea Kaprije - 15567

Apartments by the sea Kaprije - 15567

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Kaprije - 15567. Set in Kaprije in the Sibenik-Knin County region, Apartments by the sea Kaprije - 15567 has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Kaprije - 15567 sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Plava koza - close to sea on Kaprije car free island

Plava koza - close to sea on Kaprije car free island

Ubytovanie (Apartmán) Plava koza - close to sea on Kaprije car free island. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Plava koza - close to sea on Kaprije car free island provides accommodation in Kaprije with free WiFi and... Ubytovanie Plava koza - close to sea on Kaprije car free island sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Duki

Apartment Duki

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Duki. Apartmán Duki ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom v letovisku Kaprije. Ubytovanie pri pláži má záhradu, terasu a gril. Ubytovanie Apartment Duki sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Denis

Apartments Denis

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Denis. Providing free WiFi, Apartments Denis is located on the beachfront in Kaprije. The accommodation is 49 km from Primošten. Ubytovanie Apartments Denis sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms

Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms. Located in Kaprije, Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Nine-Bedroom Holiday Home in Kaprije

Nine-Bedroom Holiday Home in Kaprije

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nine-Bedroom Holiday Home in Kaprije. Boasting an outdoor pool and sea views, Nine-Bedroom Holiday Home in Kaprije is situated in Kaprije. Ubytovanie Nine-Bedroom Holiday Home in Kaprije sa nachádza v meste Kaprije (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ubytovanie v meste Kaprije

Mesto Kaprije sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Kaprije.