Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Karres

V meste Karres (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Karres

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Karres

Ferienwohnung Lechner

9,5

Ferienwohnung Lechner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Lechner. Ferienwohnung Lechner offers self-catering accommodation located in Karres. Ubytovanie Ferienwohnung Lechner sa nachádza v meste Karres 55a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Traube

9,1

Gasthof Pension Traube

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Pension Traube. Located in Karres in the Inn Valley, 5 km from Imst, Gasthof Pension Traube offers a restaurant, free WiFi, and a ski storage room. Ubytovanie Gasthof Pension Traube sa nachádza v meste Karres 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Winkler

8,7

Gästehaus Winkler

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Winkler. Featuring free WiFi, Gästehaus Winkler offers family-friendly accommodation in Karres, 43 km from Ischgl. Free private parking is available on site. Ubytovanie Gästehaus Winkler sa nachádza v meste Karres 73 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Karres

Mesto Karres sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Karres.