Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Karrösten

V meste Karrösten (Rakúsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Karrösten

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Karrösten

Romedihof Backpacker Hostel

8,7

Romedihof Backpacker Hostel

Ubytovanie (Hostel) Romedihof Backpacker Hostel. Romedihof Backpacker Hostel is situated in Karrösten and features a garden. Ubytovanie Romedihof Backpacker Hostel sa nachádza v meste 41 Brennbichl Brennbichl (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Attersee

8,2

Hotel Attersee

Ubytovanie (Hotel) Hotel Attersee. Hotel Attersee sa nachádza v obci Seewalchen, priamo na brehu jazera Attersee. Ubytovanie Hotel Attersee sa nachádza v meste Atterseestraße 69 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Auderer

7,8

Hotel Auderer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Auderer. Hotel Auderer offers rooms with balcony and free parking in a sunny location between Imst and the A12 motorway. Ubytovanie Hotel Auderer sa nachádza v meste Brennbichl 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Karrösten

Mesto Karrösten sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Karrösten.