Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kastel Stari

V meste Kastel Stari (Chorvátsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kastel Stari

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kastel Stari

Apartment LANA Kaštel Stari

10

Apartment LANA Kaštel Stari

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LANA Kaštel Stari. Apartment LANA is located in Kaštela. Guests may enjoy free WiFi. The 2-bedroom apartment has a kitchen with an oven and a bathroom with a shower. Ubytovanie Apartment LANA Kaštel Stari sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman MiMi

10

Apartman MiMi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MiMi. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Štalija Beach, Apartman MiMi features a garden and a washing machine. Ubytovanie Apartman MiMi sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment with Two Terraces M&L

10

Apartment with Two Terraces M&L

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with Two Terraces M&L. Set in Kaštela, just 100 metres from Štalija Beach, Apartment with Two Terraces M&L offers beachfront accommodation with free bikes, a shared lounge, a... Ubytovanie Apartment with Two Terraces M&L sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Town Square Cippico Apartment

10

Town Square Cippico Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Town Square Cippico Apartment. Set in Kaštela, 100 metres from Đardin Beach and 350 metres from Štalija Beach, Town Square Cippico Apartment offers air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Town Square Cippico Apartment sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Eridan apartment

10

Eridan apartment

Ubytovanie (Apartmán) Eridan apartment. Eridan apartment sa nachádza v meste Kaštela v štvrti Kaštel Stari a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Eridan apartment sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Ivan

10

Apartman Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivan. Featuring garden views, Apartman Ivan provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Đardin Beach. Ubytovanie Apartman Ivan sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

apartman Amigo

10

apartman Amigo

Ubytovanie (Apartmán) apartman Amigo. Apartman Amigo is located in Kaštela, 400 metres from Štalija Beach and less than 1 km from Šumica Beach, in an area where fishing can be enjoyed. Ubytovanie apartman Amigo sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

320°ArjaSuite, a View that Conquers & Free Parking

10

320°ArjaSuite, a View that Conquers & Free Parking

Ubytovanie (Apartmán) 320°ArjaSuite, a View that Conquers & Free Parking. Located within the Kastel Stari district in Kaštela, 320°ArjaSuite, a View that Conquers & Free Parking has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytovanie 320°ArjaSuite, a View that Conquers & Free Parking sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Sunce

10

Apartment Sunce

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunce. Ubytovanie Apartment Sunce sa nachádza v letovisku Kaštela v blízkosti pláže Štalija a 800 metrov od pláže Šumica. Ubytovanie Apartment Sunce sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Marin

10

Apartment Marin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marin. Apartment Marin is a beachfront property located in Kaštela, 250 metres from Štalija Beach and less than 1 km from Šumica Beach. Ubytovanie Apartment Marin sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Seafront apartment in historical Cippico castle

10

Seafront apartment in historical Cippico castle

Ubytovanie (Apartmán) Seafront apartment in historical Cippico castle. Situated in Kaštela, 100 metres from Đardin Beach and 350 metres from Štalija Beach, Seafront apartment in historical Cippico castle offers a terrace and... Ubytovanie Seafront apartment in historical Cippico castle sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Luxury Villa Luna Kaštela

10

Luxury Villa Luna Kaštela

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Luna Kaštela. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Štalija Beach, Luxury Villa Luna Kaštela has a terrace, free WiFi and a washing machine. Ubytovanie Luxury Villa Luna Kaštela sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Chivas

10

Apartment Chivas

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Chivas. Featuring a terrace with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Apartment Chivas can be found in Kaštela, close to Đardin... Ubytovanie Apartment Chivas sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Logan

9,9

Villa Logan

Ubytovanie (Vila) Villa Logan. Villa Logan s grilom ponúka ubytovanie v letovisku Kaštela s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. V areáli vily sa nachádza záhrada. Ubytovanie Villa Logan sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Nadalina Apartment

9,9

Nadalina Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Nadalina Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Nadalina Apartment is located in Kastel Stari. Ubytovanie Nadalina Apartment sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Lavanda

9,9

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Trojhviezdičkový apartmán Lavanda sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-dalmatínskej župe. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi kompletne vybavenú... Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Franka

9,9

Apartment Franka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Franka. Located in Kaštela, 400 metres from Đardin Beach and 450 metres from Štalija Beach, Franka offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Franka sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Sunny Holiday Home

9,9

Sunny Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunny Holiday Home. Tento rekreačný dom s grilom sa nachádza v obci Kaštela. Je klimatizovaný a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Sunny Holiday Home sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Central Apartment Castle Cippico

9,9

Central Apartment Castle Cippico

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartment Castle Cippico. Located within the Kastel Stari district in Kaštela, Central Apartment Castle Cippico has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytovanie Central Apartment Castle Cippico sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Petar

9,9

Apartment Petar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petar. Located in Kaštela, 750 metres from Štalija Beach and 750 metres from Đardin Beach, Apartment Petar offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Petar sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Boutique 4 stars apartment in the center

9,8

Boutique 4 stars apartment in the center

Ubytovanie (Apartmány) Boutique 4 stars apartment in the center. Located 50 metres from Đardin Beach in Kaštela, Boutique 4 stars apartment in the center provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytovanie Boutique 4 stars apartment in the center sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Blue Hill

9,8

Villa Blue Hill

Ubytovanie (Vila) Villa Blue Hill. Situated in Kaštela, Villa Blue Hill features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Set... Ubytovanie Villa Blue Hill sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Ita

9,8

Apartman Ita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ita. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v štvrti Kaštela Stari v meste Kaštela, 9 km od Splitu. Počas pobytu môžete využívať patio. Ubytovanie Apartman Ita sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ivana

9,8

Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Ivana can be found in Kaštela, close to Štalija Beach and less than 1 km from Gabine... Ubytovanie Apartment Ivana sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Marica

9,8

Villa Marica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Marica. Apartmán Marica s vonkajším bazénom a grilom sa nachádza v obci Kaštel Stari v splitsko-dalmátskom kraji, 20 km od Splitu. Ostrov Hvar je vzdialený 44 km. Ubytovanie Villa Marica sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Renic apartmani

9,8

Renic apartmani

Ubytovanie (Apartmán) Renic apartmani. Ubytovacie zariadenie Renic apartmani sa nachádza v meste Kaštela, len pár krokov od pláže Štalija a 100 metrov od pláže Palace. Ubytovanie Renic apartmani sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vita Style

9,8

Vita Style

Ubytovanie (Apartmány) Vita Style. Ubytovanie Vita Style sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Štalija a Gabine. Ubytovanie Vita Style sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Marino

9,8

Apartment Marino

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marino. Ubyytovanie Apartment Borjana sa nachádza v meste Kaštela a hosťom ponúka ubytovanie s terasou a kuchyňou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Marino sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

King&Queen

9,8

King&Queen

Ubytovanie (Apartmán) King&Queen. Set in Kaštela, 100 metres from Đardin Beach and 350 metres from Štalija Beach, King&Queen offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie King&Queen sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Casteletti

9,8

Casteletti

Ubytovanie (Apartmány) Casteletti. Providing garden views and a terrace, Casteletti is located in the Kastel Stari district of Kaštela, 220 metres from Dardin Beach. Free WiFi is available. Ubytovanie Casteletti sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Allegria

9,8

Allegria

Ubytovanie (Apartmán) Allegria. Set in Kaštela, 550 metres from Šumica Beach and 550 metres from Štalija Beach, Allegria offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Allegria sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Lava

9,8

Apartment Lava

Ubytovanie (Penzión) Apartment Lava. Located in Kaštela, 1.3 km from Đardin Beach, Apartment Lava provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytovanie Apartment Lava sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mariana

9,8

Apartment Mariana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mariana. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Đardin Beach, Apartment Mariana features a garden and a washing machine. Ubytovanie Apartment Mariana sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Lavender & Mint

9,8

Lavender & Mint

Ubytovanie (Apartmány) Lavender & Mint. Ubytovacie zariadenie Lavender & Mint sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-dalmatínskej župe, necelý 1 km od pláže Štalija. Ubytovanie Lavender & Mint sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Lucija

9,7

Apartman Lucija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucija. Situated in Kaštela, within 100 metres of Štalija Beach and 150 metres of Đardin Beach, Apartman Lucija offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartman Lucija sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Antea

9,7

Apartman Antea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Antea. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Antea can be found in Kastel Stari, close to Štalija Beach and 2. Ubytovanie Apartman Antea sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Historical house few meters from the beach

9,7

Historical house few meters from the beach

Ubytovanie (Apartmán) Historical house few meters from the beach. Situated in Kaštela, 50 metres from Đardin Beach and 300 metres from Štalija Beach, Historical house few meters from the beach offers free WiFi and air... Ubytovanie Historical house few meters from the beach sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Lena

9,7

Apartment Lena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lena. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartment Lena provides accommodation in Kaštela with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Lena sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ana. Set in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, with Štalija Beach and Šumica Beach nearby, Apartmani Ana offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartmani Ana sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Matea

9,7

Apartman Matea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Matea. Set in Kaštela, 100 metres from Đardin Beach and 350 metres from Štalija Beach, Apartman Matea offers air conditioning. Ubytovanie Apartman Matea sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Nada Hope

9,7

Apartment Nada Hope

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada Hope. Located in Kaštela, 550 metres from Đardin Beach and 650 metres from Štalija Beach, Apartment Nada Hope offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartment Nada Hope sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Petra

9,7

Villa Petra

Ubytovanie (Vila) Villa Petra. Situated just 1.3 km from Đardin Beach, Villa Petra features accommodation in Kaštela with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as... Ubytovanie Villa Petra sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

3 Bedroom Apartment Antonio

9,7

3 Bedroom Apartment Antonio

Ubytovanie (Apartmán) 3 Bedroom Apartment Antonio. Set just 200 metres from Štalija Beach, 3 Bedroom Apartment Antonio offers accommodation in Kaštela with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie 3 Bedroom Apartment Antonio sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Kike

9,7

Apartments Kike

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kike. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Kike is situated in Kaštel Stari in the Split-Dalmatia County Region. Split is 9 km from the property. Ubytovanie Apartments Kike sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Lucijan

9,7

Apartman Lucijan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucijan. Set in Kaštela, within 200 metres of Đardin Beach and 450 metres of Štalija Beach, Apartman Lucijan offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartman Lucijan sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Petra

9,7

Apartment Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Petra. Apartmán Petra s výhľadom na more sa nachádza v obci Kaštel, 9 km od prístavu Split a 43 km od ostrova Hvar. Počas pobytu môžete využívať gril. Ubytovanie Apartment Petra sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Tin

9,7

Apartment Tin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tin. Set within the Kastel Stari district in Kaštela, Apartment Tin has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytovanie Apartment Tin sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Toni

9,7

Villa Toni

Ubytovanie (Vila) Villa Toni. Featuring an outdoor swimming pool, a fitness centre, a shared lounge and a garden, Villa Toni is situated in the Kastel Stari district of Kaštela, only 1. Ubytovanie Villa Toni sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

VRANJEŠ

9,7

VRANJEŠ

Ubytovanie (Apartmán) VRANJEŠ. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Štalija Beach, VRANJEŠ features a garden and a washing machine. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie VRANJEŠ sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Luxury Apartment Ante

9,7

Luxury Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment Ante. Located in Kaštela, 1.3 km from Đardin Beach and 1.4 km from Štalija Beach, Luxury Apartment Ante provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Luxury Apartment Ante sa nachádza v meste Kastel Stari (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ubytovanie v meste Kastel Stari

Mesto Kastel Stari sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Kastel Stari.