Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Katun Lindarski

V meste Katun Lindarski (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Katun Lindarski

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Katun Lindarski

Apartment Ida 1874

8,9

Apartment Ida 1874

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ida 1874. Situated in Katun Lindarski in the Istria region, Apartment Ida 1874 features a terrace. Ubytovanie Apartment Ida 1874 sa nachádza v meste Katun Lindarski (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lux Casa Histria

Villa Lux Casa Histria

Ubytovanie (Vila) Villa Lux Casa Histria. Located in Katun Lindarski, Villa Lux Casa Histria is a 3-bedroom villa with an outdoor pool, a sauna and a hot tub. Ubytovanie Villa Lux Casa Histria sa nachádza v meste Katun Lindarski (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Milotski Brijeg Milotski Brijeg

Holiday home Milotski Brijeg Milotski Brijeg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Milotski Brijeg Milotski Brijeg. Set in Katun Lindarski, Holiday home Milotski Brijeg Milotski Brijeg offers accommodation with a private pool. Guests may go for a swim in the outdoor... Ubytovanie Holiday home Milotski Brijeg Milotski Brijeg sa nachádza v meste Katun Lindarski (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Katun Lindarski

Mesto Katun Lindarski sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Katun Lindarski.