Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kehidakustány

V meste Kehidakustány (Maďarsko) máme celkom 52 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kehidakustány

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kehidakustány

Diófa Vendégház

9,8

Diófa Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Diófa Vendégház. Surrounded by greenery, Diófa Vendégház is located 2.5 km from Kehida Thermal Medical and Adventure Bath. Ubytovanie Diófa Vendégház sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bundi Vendégház

9,7

Bundi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bundi Vendégház. Set in Kehidakustány, Bundi Vendégház features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Bundi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrea Vendégház

9,6

Andrea Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Andrea Vendégház. Andrea Vendégház is located in Kehidakustány, a 5-minute drive from the Kehida Thermal Medical and Adventure Bath, and offers you a fully equipped... Ubytovanie Andrea Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsütötte Kehida

9,5

Napsütötte Kehida

Ubytovanie (Penzión) Napsütötte Kehida. Offering rooms with balcony or terrace and free WiFi, the Napsütötte Kehida is located in Kehidakustány, 900 meters from the Kehida Thermal Bath. Ubytovanie Napsütötte Kehida sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hajnalka apartmanház

9,5

Hajnalka apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Hajnalka apartmanház. Located on the outskirts of Kehidakustány, 300 metres from the Kehida Thermal Medical and Adventure Bath, Hajnalka apartmanház offers a garden with... Ubytovanie Hajnalka apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szerencsemák Panzió

9,5

Szerencsemák Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Szerencsemák Panzió. Ubytovanie sa nachádza hneď vedľa termálnych kúpeľov Kehida v centre Kehidakustány, v tradičnej budove so žltou fasádou. Ubytovanie Szerencsemák Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ibolya Vendégház

9,5

Ibolya Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ibolya Vendégház. Located in Kehidakustany, 800 metres from the Kehida Thermal Bath, Ibolya Vendégház offers a garden with free barbecue facilities, free private parking, a... Ubytovanie Ibolya Vendégház sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malomkert Kehida Apartmanház

9,5

Malomkert Kehida Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Malomkert Kehida Apartmanház. Located in Kehidakustány, 35 km from Zalakaros, Malomkert Kehida Apartmanház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Malomkert Kehida Apartmanház sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Réka Vendégház

9,4

Réka Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Réka Vendégház. Featuring a large garden with a terrace, barbecue facilities, and free bicycles for guests, Réka Vendégház offers self-catered accommodation in... Ubytovanie Réka Vendégház sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Apartmanház

9,3

Petra Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Petra Apartmanház. Situated in the village of Kehidakustány and only 300 metres from the Kehida Thermal Baths, Petra Apartmanház offers fully furnished apartments with... Ubytovanie Petra Apartmanház sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pipagyujto Malom

9,3

Pipagyujto Malom

Ubytovanie (Apartmány) Pipagyujto Malom. Located in Kehidakustány, 33 km from Zalakaros, Pipagyujto Malom provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Pipagyujto Malom sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adica Apartment

9,3

Adica Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Adica Apartment. Situated in a calm area in Kehidakustany, a 2-minute drive from a thermal bath, Adica Apartment offers free WiFi, a garden with free barbecue facilities... Ubytovanie Adica Apartment sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala).

Tuboly Vendégház

9,2

Tuboly Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Tuboly Vendégház. Tuboly Vendégház in Kehidakustány offers free WiFi, a free shuttle service and a garden with barbecue facilities. Free private parking is possible on site. Ubytovanie Tuboly Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány

9,2

Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány

Ubytovanie (Apartmány) Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány. Located in Kehidakustány, 33 km from Zalakaros, Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Kustánygyöngye Vendégház Kehidakustány sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dominika apartman

9,1

Dominika apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dominika apartman. Enjoying a peaceful green environment in Kehidakustány, Dominika apartman seasonally offers a mini golf and 1-hour daily free use of the tennis court on... Ubytovanie Dominika apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dorka vendégház

9,1

Dorka vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Dorka vendégház. Located in Kehidakustány, 33 km from Zalakaros, Dorka vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Dorka vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viola Vendégház

9

Viola Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Viola Vendégház. Viola Vendégház is located in Kehidakustány, 1, 500 metres from the thermal bath. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Viola Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Apartment

9

Sunny Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Apartment. Featuring a garden with barbecue facilities, Sunny Apartment offers pet-friendly accommodation in Kehidakustány, 1. Ubytovanie Sunny Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liget Apartmanház

8,9

Liget Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Liget Apartmanház. Liget Apartmanház is located in Kehidakustány, 1 km from the Kehida Thermal Bath and features a terrace, air-conditioned units and free private parking on... Ubytovanie Liget Apartmanház sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barbara Apartmanház

8,9

Barbara Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Barbara Apartmanház. Apartmány Barbara s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, súkromným ​​parkoviskom a bezplatným zapožičaním bicyklov sa nachádza 700 metrov od kúpeľov... Ubytovanie Barbara Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Road House Holiday Resort

8,9

Road House Holiday Resort

Ubytovanie (Bed and breakfast) Road House Holiday Resort. Located in Kehidakustány, 33 km from Zalakaros, Road House Holiday Resort provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Road House Holiday Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Amarilisz Vendégház

8,8

Amarilisz Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amarilisz Vendégház. Amarilisz Vendégház is situated in Kehidakustány and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Amarilisz Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Admirál Villa Kehida

8,8

Admirál Villa Kehida

Ubytovanie (Penzión) Admirál Villa Kehida. The Admirál Villa offers en-suite rooms and self-catering studios in Kehidakustány, just 300 metres from the Kehida Thermal & Adventure Bath. Ubytovanie Admirál Villa Kehida sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kis-Barbara Apartman

8,5

Kis-Barbara Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kis-Barbara Apartman. In Kehidakustány, 500 metres from the Kehida Thermal Bath, Kis-Barbara Apartman offers a garden with barbecue facilities and a children´s playground. Ubytovanie Kis-Barbara Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kehida Hertelendy Ház

8,5

Kehida Hertelendy Ház

Ubytovanie (Hotel) Kehida Hertelendy Ház. Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka bezplatný vstup do kúpeľov a bazénov Kehidakustány, vlastné wellness centrum a parkovanie na mieste zdarma. Ubytovanie Kehida Hertelendy Ház sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kehida Termal Hotel

8,5

Kehida Termal Hotel

Ubytovanie (Hotel) Kehida Termal Hotel. Hotel Kehida Termal sa nachádza približne 20 km východne od kúpeľného mesta Hévíz v meste Kehidakustány. Ubytovanie Kehida Termal Hotel sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kehida Termal Holiday Village

8,4

Kehida Termal Holiday Village

Ubytovanie (Hotel) Kehida Termal Holiday Village. Kehida Village je menší rezort situovaný 15 km od Hévízu a 25 km od jazera Balaton. Ubytovanie Kehida Termal Holiday Village sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marta Apartman Kehidakustany

7,9

Marta Apartman Kehidakustany

Ubytovanie (Apartmány) Marta Apartman Kehidakustany. Situated in Kehidakustány, 32 km from Zalakaros, Marta Apartman Kehidakustany features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Marta Apartman Kehidakustany sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triász Aparthotel

6,7

Triász Aparthotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Triász Aparthotel. Apartmánový hotel Triász sa nachádza v obci Kehidakustány, 1 km od termálnych kúpeľov Kehida. Ubytovanie Triász Aparthotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

6,3

Napsugár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház in Kehidakustány features a garden and a terrace. The accommodation provides a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytovanie Napsugár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Apartment in Kehidakustany 34964

Apartment in Kehidakustany 34964

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kehidakustany 34964. Apartment in Kehidakustany 34964 is located in Kehidakustány. Ubytovanie Apartment in Kehidakustany 34964 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Fenyves Vendégház

Fenyves Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Vendégház. Situated in Kehidakustány, 34 km from Zalakaros, Fenyves Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Fenyves Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zóra Apartman Kehidakustány

Zóra Apartman Kehidakustány

Ubytovanie (Apartmán) Zóra Apartman Kehidakustány. Zóra Apartman Kehidakustány is located in Kehidakustány. The accommodation is 33 km from Zalakaros. Ubytovanie Zóra Apartman Kehidakustány sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kehidakustány. Ubytovanie Amazing apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Családbarát Faház

Családbarát Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Családbarát Faház. Set 300 metres from the entrance of the Kehida Thermal Bath, Családbarát faház is an elegant wooden house offering a well-equipped kitchen and barbecue... Ubytovanie Családbarát Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rita Vendégház

Rita Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rita Vendégház. Rita Vendégház is situated in Kehidakustány and has a garden and a terrace. Ubytovanie Rita Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fuchs Apartman

Fuchs Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fuchs Apartman. Set in Kehidakustány, Fuchs Apartman offers accommodation with a terrace. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Fuchs Apartman sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Major apartman

Major apartman

Ubytovanie (Apartmán) Major apartman. Set in Kehidakustány in the Zala region, Major apartman has a balcony and city views. The property features garden views and is 33 km from Zalakaros. Ubytovanie Major apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipánház

Tulipánház

Ubytovanie (Apartmán) Tulipánház. Located in Kehidakustány in the Zala region, Tulipánház has a terrace and garden views. Ubytovanie Tulipánház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kehida Vendégház

Kehida Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kehida Vendégház. Kehida Vendégház is located in Kehidakustány and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kehida Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms. Stunning apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kehidakustány. Ubytovanie Stunning apartment in Kehidakustány w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emy Apartman

Emy Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Emy Apartman. Set in Kehidakustány, Emy Apartman offers a restaurant, a garden and a barbecue. The accommodation is 34 km from Zalakaros. Ubytovanie Emy Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csi - Pet apartman

Csi - Pet apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csi - Pet apartman. Situated in Kehidakustány, Csi - Pet apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Zalakaros. Ubytovanie Csi - Pet apartman sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adam's Apartment

Adam's Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Adam's Apartment. Situated in Kehidakustány in the Zala region, Adam's Apartment features a terrace. The property has garden views. Ubytovanie Adam's Apartment sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diós Apartman

Diós Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Diós Apartman. Diós Apartman is located in Kehidakustány and offers a restaurant and a terrace. The accommodation is 33 km from Zalakaros. Ubytovanie Diós Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

**** Road House Luxury Mini Caravan Campsite

**** Road House Luxury Mini Caravan Campsite

Ubytovanie (Kemping) **** Road House Luxury Mini Caravan Campsite. Providing garden views, **** Road House Luxury Mini Caravan Campsite in Kehidakustány provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie **** Road House Luxury Mini Caravan Campsite sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna apartman

Anna apartman

Ubytovanie (Apartmán) Anna apartman. Located in Kehidakustány in the Zala region, Anna apartman has a garden. The apartment features mountain views and is 13 km from Keszthely. Ubytovanie Anna apartman sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balázs Apartman

Balázs Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balázs Apartman. Balázs Apartman is situated in Kehidakustány and offers a restaurant, free bikes and a garden. The air-conditioned accommodation is 33 km from Zalakaros. Ubytovanie Balázs Apartman sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zóra apartman

Zóra apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zóra apartman. Zóra apartman is set in Kehidakustány. The accommodation is 8 km from Hévíz. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Zóra apartman sa nachádza v meste Kehidakustány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anzsore Apartman

Anzsore Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Anzsore Apartman. Anzsore Apartman is located in Kehidakustány and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Anzsore Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LEVENDULA Vendégház

LEVENDULA Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) LEVENDULA Vendégház. Situated in Kehidakustány in the Zala region, LEVENDULA Vendégház has a balcony. Ubytovanie LEVENDULA Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kehidakustány

Mesto Kehidakustány sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 52 hotelov a ubytovanie v meste Kehidakustány.