Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kelchsau

V meste Kelchsau (Rakúsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kelchsau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kelchsau

Gästehaus Brix

9,4

Gästehaus Brix

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Brix. Located in Kelchsau, Gästehaus Brix features self-catering accommodation with a balcony and free WiFi. Complimentary private parking is available on site. Ubytovanie Gästehaus Brix sa nachádza v meste Unterdorf 65 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Migglwieshof

9,3

Migglwieshof

Ubytovanie (Apartmány) Migglwieshof. Offering river views, Migglwieshof in Kelchsau offers accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Migglwieshof sa nachádza v meste Wurzrainweg 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof-Hotel Fuchswirt

7,9

Landgasthof-Hotel Fuchswirt

Ubytovanie (Hostinec) Landgasthof-Hotel Fuchswirt. Gasthof Fuchswirt is located in the picturesque village of Kelchsau in the Kitzbühel Alps, 6 km from Hopfgarten. Ubytovanie Landgasthof-Hotel Fuchswirt sa nachádza v meste Oberdorf 11 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Mühlfeldhof

7,3

Chalet Mühlfeldhof

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Mühlfeldhof. Ubytovacie zariadenie Chalet Mühlfeldhof sa nachádza v meste Kelchsau, v regióne Tiroslko. Hosťom ponúka gril, výhľad na hory a reštauráciu na mieste. Ubytovanie Chalet Mühlfeldhof sa nachádza v meste Mühlfeldhof 10 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Mooshäusl

Holiday home Mooshäusl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Mooshäusl. Set in Kelchsau, just a few steps from Hofstattbahn, Holiday home Mooshäusl offers accommodation with a tennis court, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Mooshäusl sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 916 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Ursteinhütte

Chalet Ursteinhütte

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Ursteinhütte. Chalet Ursteinhütte is a Tyrolean Alpine-style chalet, quietly located in the head of the valley, close to streams and a small reservoir. Ubytovanie Chalet Ursteinhütte sa nachádza v meste Kurzer Grund 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kelchsau

Holiday home Kelchsau

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kelchsau. Within a few steps of Hofstattbahn and 100 metres of Babylift Kelchsau, Holiday home Kelchsau offers free WiFi and a tennis court. Ubytovanie Holiday home Kelchsau sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 098 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kelchsau

Mesto Kelchsau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Kelchsau.