Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kemence

V meste Kemence (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kemence

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kemence

Mikla Vendégház

8,7

Mikla Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mikla Vendégház. Tento rekreačný dom sa nachádza na pokojnom mieste v obci Kemence, 5 km od hranice so Slovenskom. Ponúka záhradu s patiom, detské ihrisko a bezplatný gril. Ubytovanie Mikla Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kemence Vendégház

8,1

Kemence Vendégház

Ubytovanie (Hostinec) Kemence Vendégház. Kemence Vendégház in Kemence features a garden and a terrace. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Kemence Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kissvendégház

Kissvendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kissvendégház. Boasting accommodation with a patio, Kissvendégház is set in Kemence. The apartment features garden views and is 39 km from Levice. Ubytovanie Kissvendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kemence

Mesto Kemence sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Kemence.