Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kerepes

V meste Kerepes (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kerepes

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kerepes

Small House Apartment

9,7

Small House Apartment

Ubytovanie (Penzión) Small House Apartment. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Kerepes. Ubytovanie Small House Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vis Vitalis Hotel

7,4

Vis Vitalis Hotel

Ubytovanie (Hotel) Vis Vitalis Hotel. Tento hotel ponúka masáže a čajovňu v orientálnom štýle. Hotel Vis Vitalis sa nachádza v meste Kerepes, 20 minút jazdy autom od Budapešti. Ubytovanie Vis Vitalis Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ildikó Vendégház

6,5

Ildikó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ildikó Vendégház. Located in Kerepes, Ildikó Vendégház features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ildikó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Mehdi Residence 3

Mehdi Residence 3

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mehdi Residence 3. Mehdi Residence 3 is situated in Kerepes and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Mehdi Residence 3 sa nachádza v meste Kerepes (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kerepes

Mesto Kerepes sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kerepes.