Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kežmarok

V meste Kežmarok (Slovensko) máme celkom 25 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kežmarok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kežmarok

Chata Javor

10

Chata Javor

Ubytovanie Chata Javor. Boasting a spa bath, Chata Javor is set in Kežmarok. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Chata Javor sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Cosy mountain home by the pond

10

Cosy mountain home by the pond

Ubytovanie Cosy mountain home by the pond. Boasting garden views, Cosy mountain home by the pond offers accommodation with a balcony and a kettle, around 24 km from Treetop Walk. Ubytovanie Cosy mountain home by the pond sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Emes

9,9

Apartmán Emes

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Emes. Apartmán Emes ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na okolité hory a terasou v Kežmarku, približne 1,3 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Apartmán Emes sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Emes má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Emes momentálne evidujeme 6 recenzií.

V ulicke

9,9

V ulicke

Ubytovanie V ulicke. Boasting city views, V ulicke offers accommodation with a terrace and a kettle, around 23 km from Treetop Walk. Ubytovanie V ulicke sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Albrechtt

9,8

Penzion Albrechtt

Ubytovanie (Penzión) Penzion Albrechtt. Penzión Albrechtt sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji, len pár metrov od Kežmarského zámku. Ubytovanie Penzion Albrechtt sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Albrechtt má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Albrechtt momentálne evidujeme 71 recenzií.

V ulicke

9,8

V ulicke

Ubytovanie V ulicke. Situated in Kežmarok in the Prešovský kraj region, V ulicke features a balcony. It has a garden, garden views and free WiFithroughout the property. Ubytovanie V ulicke sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Kežmarok

9,7

Apartmán Kežmarok

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kežmarok. Apartmán Kežmarok sa nachádza v Kežmarku 800 metrov od Kežmarského hradu. V okolí sa hostia môžu venovať pešej turistike. Ubytovanie Apartmán Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Starý trh

9,7

Apartmány Starý trh

Ubytovanie Apartmány Starý trh. Situated in Kežmarok within 23 km of Treetop Walk and 42 km of Strbske Pleso Lake, Apartmány Starý trh features accommodation with free WiFi, a flat-screen... Ubytovanie Apartmány Starý trh sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Mia

9,7

Apartmány Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mia. Tento apartmán sa nachádza v Kežmarku, len 100 metrov od Kežmarského zámku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmány Mia sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Mia má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Mia momentálne evidujeme 39 recenzií.

Ubytovanie Kalafut

9,7

Ubytovanie Kalafut

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Kalafut. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie Kalafut je situované v meste Kežmarok vo vzdialenosti 1 km od najbližších lyžiarskych svahov. Ubytovanie Ubytovanie Kalafut sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Kalafut má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie Kalafut momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzión Berg

9,7

Penzión Berg

Ubytovanie (Penzión) Penzión Berg. Penzión Berg sa nachádza v Kežmarku, 30 metrov od hradu Kežmarok. Ponúka bar a stravovacie zariadenie na mieste. Ubytovanie Penzión Berg sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Berg má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Berg momentálne evidujeme 99 recenzií.

V ulicke

9,7

V ulicke

Ubytovanie V ulicke. Located in Kežmarok in the Prešovský kraj region, V ulicke has a balcony. Ubytovanie V ulicke sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Bonton Apartments

9,7

Bonton Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Bonton Apartments. Ubytovacie zariadenie Bonton Apartments sa nachádza v Kežmarku, necelý 1 km od Kežmarského zámku. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Bonton Apartments sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Max

9,5

Penzión Max

Ubytovanie (Penzión) Penzión Max. Penzión Max so záhradou, terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Kežmarku, 800 metrov od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzión Max sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Vecchio Mercato

9,3

Vecchio Mercato

Ubytovanie (Penzión) Vecchio Mercato. Penzión Vecchio Mercato sa nachádza v Kežmarku, necelý 1,3 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Vecchio Mercato sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vecchio Mercato má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vecchio Mercato momentálne evidujeme 196 recenzií.

Penzion Daniela

9,3

Penzion Daniela

Ubytovanie (Penzión) Penzion Daniela. Penzión Daniela sa nachádza v Kežmarku, 2,5 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzion Daniela sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Daniela má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Daniela momentálne evidujeme 115 recenzií.

Boutique Hotel Hviezdoslav

9,3

Boutique Hotel Hviezdoslav

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Hviezdoslav. Tento elegantný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre Kežmarku, len 200 metrov od Kežmarského zámku. Ubytovanie Boutique Hotel Hviezdoslav sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Boutique Hotel Hviezdoslav má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Boutique Hotel Hviezdoslav momentálne evidujeme 164 recenzií.

Penzion Kiska Kežmarok

9,3

Penzion Kiska Kežmarok

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kiska Kežmarok. Penzión Kiska sa nachádza priamo v historickom centre Kežmarku v pôvabnom regióne Spiš, asi 10 km severne od Popradu. Ubytovanie Penzion Kiska Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Kiska Kežmarok má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Kiska Kežmarok momentálne evidujeme 96 recenzií.

Penzión Max Kežmarok

9,3

Penzión Max Kežmarok

Ubytovanie (Penzión) Penzión Max Kežmarok. Penzión Max Kežmarok sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove v centre Kežmarku, len pár metrov od pešej zóny a 200 metrov od stredovekého hradu. Ubytovanie Penzión Max Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Max Kežmarok má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Max Kežmarok momentálne evidujeme 93 recenzií.

Franco Apartments

9,3

Franco Apartments

Ubytovanie Franco Apartments. Set within 23 km of Treetop Walk and 42 km of Strbske Pleso Lake in Kežmarok, Franco Apartments offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytovanie Franco Apartments sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Gardoš

9,2

Penzión Gardoš

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gardoš. Penzión Gardoš sa môže pochváliť záhradou, terasou, spoločným salónikom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzión Gardoš sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Gardoš má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Gardoš momentálne evidujeme 8 recenzií.

U Maroša

9,2

U Maroša

Ubytovanie (Penzión) U Maroša. Ubytovacie zariadenie U Maroša sa nachádza v Kežmarku, 2,4 km od Kežmarského hradu a poskytuje službu organizácie výletov. Ubytovanie U Maroša sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie U Maroša má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión U Maroša momentálne evidujeme 69 recenzií.

Ubytovňa Pali

9,2

Ubytovňa Pali

Ubytovanie (Privát) Ubytovňa Pali. Ubytovňa Pali sa nachádza v meste Kežmarok a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a výbavu na grilovanie. Ubytovanie Ubytovňa Pali sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovňa Pali má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Ubytovňa Pali momentálne evidujeme 52 recenzií.

Homestay Gauri Kežmarok

9,2

Homestay Gauri Kežmarok

Ubytovanie (Privát) Homestay Gauri Kežmarok. Ubytovanie v súkromí Gauri Kežmarok ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním so záhradou s terasou. Ubytovanie Homestay Gauri Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Homestay Gauri Kežmarok má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Homestay Gauri Kežmarok momentálne evidujeme 93 recenzií.

Apartman Elena

9,2

Apartman Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Elena. Apartmán Elena ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Kežmarku. Ubytovanie je vzdialené 500 metrov od hradu Kežmarok. Ubytovanie Apartman Elena sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Elena má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Elena momentálne evidujeme 19 recenzií.

Vila Štúrova

9

Vila Štúrova

Ubytovanie (Apartmány) Vila Štúrova. Ubytovacie zariadenie Vila Štúrova sa nachádza 700 metrov od Kežmarského hradu v Kežmarku a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou... Ubytovanie Vila Štúrova sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Kežmarok Apartman N1 , Apartman N2

9

Kežmarok Apartman N1 , Apartman N2

Ubytovanie (Apartmány) Kežmarok Apartman N1 , Apartman N2. Ubytovacie zariadenie Kežmarok Apartman N1, Apartman N2 sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji neďaleko Kežmarského hradu. Ubytovanie Kežmarok Apartman N1 , Apartman N2 sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Club

9

Hotel Club

Ubytovanie (Hotel) Hotel Club. Hotel Club sa nachádza v historickom meste Kežmarok na úpätí Vysokých Tatier. Ubytovanie Hotel Club sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Club má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Club momentálne evidujeme 155 recenzií.

Katarína

9

Katarína

Ubytovanie (Apartmán) Katarína. Ubytovacie zariadenie Katarína sa nachádza 2,4 km od Kežmarského hradu a k dispozícii máte terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Katarína sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Katarína má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Katarína momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Robert

8,9

Apartmán Robert

Ubytovanie Apartmán Robert. Set in Kežmarok and only 21 km from Treetop Walk, Apartmán Robert offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Robert sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Podlesom

8,7

Privat Podlesom

Ubytovanie (Privát) Privat Podlesom. Penzión Andrea sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mesta Kežmarok. Ubytovanie Privat Podlesom sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Podlesom má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privat Podlesom momentálne evidujeme 92 recenzií.

Penzion B5

8,7

Penzion B5

Ubytovanie (Penzión) Penzion B5. Penzión B5 sa nachádza v Kežmarku, 2,2 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzion B5 sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion B5 má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion B5 momentálne evidujeme 78 recenzií.

Apartmány Star

8,6

Apartmány Star

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Star. Apartmány Star s výhľadom na bazén sa nachádzajú v Kežmarku 1,7 km od Kežmarského zámku a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Star sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Alpine House, NATUR RESORT

Alpine House, NATUR RESORT

Ubytovanie (Apartmán) Alpine House, NATUR RESORT. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Alpine House, NATUR RESORT is set in Kežmarok. Ubytovanie Alpine House, NATUR RESORT sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Studio apartmán Kežmarok

Studio apartmán Kežmarok

Ubytovanie (Privát) Studio apartmán Kežmarok. Offering free WiFi and city views, Studio apartmán Kežmarok provides accommodation situated in Kežmarok, just 1.1 km from Kezmarok Castle. Ubytovanie Studio apartmán Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát Studio apartmán Kežmarok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday Home Hradska Cesta

Holiday Home Hradska Cesta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hradska Cesta. Dovolenkový dom Hradská Cesta sa nachádza 1,4 km od hradu v meste Kežmarok a ponúka ubytovanie s kuchynkou. Dovolenkový dom má aj záhradu. Ubytovanie Holiday Home Hradska Cesta sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Hradska Cesta nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Spišská Belá

Apartmán Spišská Belá

Ubytovanie Apartmán Spišská Belá. Apartmán Spišská Belá is situated in Kežmarok, 36 km from Niedzica Castle, 41 km from Bania Thermal Baths, and 42 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Apartmán Spišská Belá sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán pod Lesom Kežmarok

Apartmán pod Lesom Kežmarok

Ubytovanie Apartmán pod Lesom Kežmarok. Located 41 km from Spis Castle, 45 km from Strbske Pleso Lake and 46 km from Niedzica Castle, Apartmán pod Lesom Kežmarok provides accommodation situated... Ubytovanie Apartmán pod Lesom Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Hubert

Penzion Hubert

Ubytovanie (Privát) Penzion Hubert. Penzión Hubert sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji, neďaleko Kežmarského hradu. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Penzion Hubert sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Reder

Reder

Ubytovanie (Apartmány) Reder. Ubytovacie zariadenie Reder je situované v historickej budove bývalej železničnej stanice, 1 km od centra mesta Kežmarok. Ubytovanie Reder sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmány Reder nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Na hradbách

Na hradbách

Ubytovanie (Penzión) Na hradbách. Situated in Kežmarok, Na hradbách is 100 m from Kezmarok Castle and features various facilities, such as a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Na hradbách sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Smrek

Chata Smrek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Smrek. Chata Smrek sa nachádza v obci Jezersko uprostred Pieninského národného parku. Ubytovanie Chata Smrek sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Sladký sen

Apartmány Sladký sen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Sladký sen. Set in Kežmarok, Apartmány Sladký sen offers accommodation within 800 metres of Kezmarok Castle. Ubytovanie Apartmány Sladký sen sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank

Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank. Boasting a shared lounge, Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank features accommodation in Kežmarok with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Luxus apartmán pod hradom

Luxus apartmán pod hradom

Ubytovanie Luxus apartmán pod hradom. Situated in Kežmarok, 23 km from Treetop Walk and 42 km from Strbske Pleso Lake, Luxus apartmán pod hradom offers air conditioning. Ubytovanie Luxus apartmán pod hradom sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

CHATA B - Veľká Lomnica

CHATA B - Veľká Lomnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CHATA B - Veľká Lomnica. Situated just 8 km from Kezmarok Castle, CHATA B - Veľká Lomnica features accommodation in Kežmarok with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie CHATA B - Veľká Lomnica sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Historický dom Kežmarok

Historický dom Kežmarok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Historický dom Kežmarok. Historický dom Kežmarok is a property situated in Kežmarok near Kezmarok Castle. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Historický dom Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Sunset View

Sunset View

Ubytovanie (Apartmán) Sunset View. Sunset View is situated in Kežmarok and offers a terrace. Set 6 km from Kezmarok Castle, the property offers a garden and free private parking. Ubytovanie Sunset View sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Kežmarok

Mesto Kežmarok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 25 hotelov a ubytovanie v meste Kežmarok.