Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kežmarok

V meste Kežmarok (Slovensko) máme celkom 25 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kežmarok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kežmarok

Apartmán Emes

9,9

Apartmán Emes

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Emes. Apartmán Emes ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na okolité hory a terasou v Kežmarku, približne 1,3 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Apartmán Emes sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Emes má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Emes momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Albrechtt

9,8

Penzion Albrechtt

Ubytovanie (Penzión) Penzion Albrechtt. Penzión Albrechtt sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji, len pár metrov od Kežmarského zámku. Ubytovanie Penzion Albrechtt sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Albrechtt má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Albrechtt momentálne evidujeme 71 recenzií.

Penzión Berg

9,7

Penzión Berg

Ubytovanie (Penzión) Penzión Berg. Penzión Berg sa nachádza v Kežmarku, 30 metrov od hradu Kežmarok. Ponúka bar a stravovacie zariadenie na mieste. Ubytovanie Penzión Berg sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Berg má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Berg momentálne evidujeme 99 recenzií.

Apartmány Mia

9,7

Apartmány Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mia. Tento apartmán sa nachádza v Kežmarku, len 100 metrov od Kežmarského zámku a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmány Mia sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Mia má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Mia momentálne evidujeme 39 recenzií.

Ubytovanie Kalafut

9,7

Ubytovanie Kalafut

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Kalafut. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie Kalafut je situované v meste Kežmarok vo vzdialenosti 1 km od najbližších lyžiarskych svahov. Ubytovanie Ubytovanie Kalafut sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Kalafut má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie Kalafut momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzión Max

9,5

Penzión Max

Ubytovanie (Penzión) Penzión Max. Penzión Max so záhradou, terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Kežmarku, 800 metrov od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzión Max sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vecchio Mercato

9,3

Vecchio Mercato

Ubytovanie (Penzión) Vecchio Mercato. Penzión Vecchio Mercato sa nachádza v Kežmarku, necelý 1,3 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Vecchio Mercato sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vecchio Mercato má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vecchio Mercato momentálne evidujeme 196 recenzií.

Penzion Daniela

9,3

Penzion Daniela

Ubytovanie (Penzión) Penzion Daniela. Penzión Daniela sa nachádza v Kežmarku, 2,5 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzion Daniela sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Daniela má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Daniela momentálne evidujeme 115 recenzií.

Penzion Kiska Kežmarok

9,3

Penzion Kiska Kežmarok

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kiska Kežmarok. Penzión Kiska sa nachádza priamo v historickom centre Kežmarku v pôvabnom regióne Spiš, asi 10 km severne od Popradu. Ubytovanie Penzion Kiska Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kiska Kežmarok má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Kiska Kežmarok momentálne evidujeme 96 recenzií.

Boutique Hotel Hviezdoslav

9,3

Boutique Hotel Hviezdoslav

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Hviezdoslav. Tento elegantný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre Kežmarku, len 200 metrov od Kežmarského zámku. Ubytovanie Boutique Hotel Hviezdoslav sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Boutique Hotel Hviezdoslav má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Boutique Hotel Hviezdoslav momentálne evidujeme 164 recenzií.

Penzión Max Kežmarok

9,3

Penzión Max Kežmarok

Ubytovanie (Penzión) Penzión Max Kežmarok. Penzión Max Kežmarok sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove v centre Kežmarku, len pár metrov od pešej zóny a 200 metrov od stredovekého hradu. Ubytovanie Penzión Max Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Max Kežmarok má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Max Kežmarok momentálne evidujeme 93 recenzií.

Penzión Gardoš

9,2

Penzión Gardoš

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gardoš. Penzión Gardoš sa môže pochváliť záhradou, terasou, spoločným salónikom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzión Gardoš sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Gardoš má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Gardoš momentálne evidujeme 8 recenzií.

U Maroša

9,2

U Maroša

Ubytovanie (Penzión) U Maroša. Ubytovacie zariadenie U Maroša sa nachádza v Kežmarku, 2,4 km od Kežmarského hradu a poskytuje službu organizácie výletov. Ubytovanie U Maroša sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Maroša má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión U Maroša momentálne evidujeme 69 recenzií.

Ubytovňa Pali

9,2

Ubytovňa Pali

Ubytovanie (Privát) Ubytovňa Pali. Ubytovňa Pali sa nachádza v meste Kežmarok a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a výbavu na grilovanie. Ubytovanie Ubytovňa Pali sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovňa Pali má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Ubytovňa Pali momentálne evidujeme 52 recenzií.

Apartman Elena

9,2

Apartman Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Elena. Apartmán Elena ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Kežmarku. Ubytovanie je vzdialené 500 metrov od hradu Kežmarok. Ubytovanie Apartman Elena sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Elena má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Elena momentálne evidujeme 19 recenzií.

Homestay Gauri Kežmarok

9,2

Homestay Gauri Kežmarok

Ubytovanie (Privát) Homestay Gauri Kežmarok. Ubytovanie v súkromí Gauri Kežmarok ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním so záhradou s terasou. Ubytovanie Homestay Gauri Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Homestay Gauri Kežmarok má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Homestay Gauri Kežmarok momentálne evidujeme 93 recenzií.

Vila Štúrova

9

Vila Štúrova

Ubytovanie (Apartmány) Vila Štúrova. Ubytovacie zariadenie Vila Štúrova sa nachádza 700 metrov od Kežmarského hradu v Kežmarku a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou... Ubytovanie Vila Štúrova sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katarína

9

Katarína

Ubytovanie (Apartmán) Katarína. Ubytovacie zariadenie Katarína sa nachádza 2,4 km od Kežmarského hradu a k dispozícii máte terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Katarína sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Katarína má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Katarína momentálne evidujeme 10 recenzií.

Hotel Club

9

Hotel Club

Ubytovanie (Hotel) Hotel Club. Hotel Club sa nachádza v historickom meste Kežmarok na úpätí Vysokých Tatier. Ubytovanie Hotel Club sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Club má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Club momentálne evidujeme 155 recenzií.

Privat Podlesom

8,7

Privat Podlesom

Ubytovanie (Privát) Privat Podlesom. Penzión Andrea sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mesta Kežmarok. Ubytovanie Privat Podlesom sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Podlesom má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privat Podlesom momentálne evidujeme 92 recenzií.

Penzion B5

8,7

Penzion B5

Ubytovanie (Penzión) Penzion B5. Penzión B5 sa nachádza v Kežmarku, 2,2 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzion B5 sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion B5 má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion B5 momentálne evidujeme 78 recenzií.

Holiday Home Hradska Cesta

Holiday Home Hradska Cesta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hradska Cesta. Dovolenkový dom Hradská Cesta sa nachádza 1,4 km od hradu v meste Kežmarok a ponúka ubytovanie s kuchynkou. Dovolenkový dom má aj záhradu. Ubytovanie Holiday Home Hradska Cesta sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Hradska Cesta nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Studio apartmán Kežmarok

Studio apartmán Kežmarok

Ubytovanie (Privát) Studio apartmán Kežmarok. Offering free WiFi and city views, Studio apartmán Kežmarok provides accommodation situated in Kežmarok, just 1.1 km from Kezmarok Castle. Ubytovanie Studio apartmán Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Studio apartmán Kežmarok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Hubert

Penzion Hubert

Ubytovanie (Privát) Penzion Hubert. Penzión Hubert sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji, neďaleko Kežmarského hradu. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Penzion Hubert sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reder

Reder

Ubytovanie (Apartmány) Reder. Ubytovacie zariadenie Reder je situované v historickej budove bývalej železničnej stanice, 1 km od centra mesta Kežmarok. Ubytovanie Reder sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Reder nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank

Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank. Boasting a shared lounge, Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank features accommodation in Kežmarok with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Smrek

Chata Smrek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Smrek. Chata Smrek sa nachádza v obci Jezersko uprostred Pieninského národného parku. Ubytovanie Chata Smrek sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na hradbách

Na hradbách

Ubytovanie (Penzión) Na hradbách. Situated in Kežmarok, Na hradbách is 100 m from Kezmarok Castle and features various facilities, such as a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Na hradbách sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Historický dom Kežmarok

Historický dom Kežmarok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Historický dom Kežmarok. Historický dom Kežmarok is a property situated in Kežmarok near Kezmarok Castle. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Historický dom Kežmarok sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kežmarok

Mesto Kežmarok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 25 hotelov a ubytovanie v meste Kežmarok.