Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kiónion

V meste Kiónion (Grécko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kiónion

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kiónion

NONA HOUSE

9,5

NONA HOUSE

Ubytovanie NONA HOUSE. NONA HOUSE, a property with a private beach area, a garden and a shared lounge, is located in Kiónion, 2. Ubytovanie NONA HOUSE sa nachádza v meste Kiónion (Grécko - Ithaca).

Pebbles of Kioni

9,3

Pebbles of Kioni

Ubytovanie Pebbles of Kioni. Set in Kiónion in the Ithaca region, Pebbles of Kioni has a balcony and sea views. The property, housed in a building dating from 1986, offers free WiFi. Ubytovanie Pebbles of Kioni sa nachádza v meste Kiónion (Grécko - Ithaca).

Captain's Apartments

9,3

Captain's Apartments

Ubytovanie Captain's Apartments. Captain's Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, set in Kiónion, 2.7 km from Trita Kourvoulia Beach. Ubytovanie Captain's Apartments sa nachádza v meste Kiónion (Grécko - Ithaca).

Agnandio Apartments

9,1

Agnandio Apartments

Ubytovanie Agnandio Apartments. Set in Kiónion and only 2.3 km from Trita Kourvoulia Beach, Agnandio Apartments offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Agnandio Apartments sa nachádza v meste Kiónion (Grécko - Ithaca).

Ubytovanie v meste Kiónion

Mesto Kiónion sa nachádza na území krajiny Grécko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Kiónion.