Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kipárissos

V meste Kipárissos (Grécko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kipárissos

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kipárissos

Villa Kissos by MediterraneanVillas

9

Villa Kissos by MediterraneanVillas

Ubytovanie Villa Kissos by MediterraneanVillas. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Kissos by MediterraneanVillas is set in Kipárissos. Ubytovanie Villa Kissos by MediterraneanVillas sa nachádza v meste Kipárissos (Grécko - Kréta).

Villa Myrtia by MediterraneanVillas

8,5

Villa Myrtia by MediterraneanVillas

Ubytovanie Villa Myrtia by MediterraneanVillas. Offering garden views, Villa Myrtia by MediterraneanVillas is an accommodation located in Kipárissos, 10 km from Platanias Square and 10 km from Agios... Ubytovanie Villa Myrtia by MediterraneanVillas sa nachádza v meste Kipárissos (Grécko - Kréta).

Villa Rodia by MediterraneanVillas

8

Villa Rodia by MediterraneanVillas

Ubytovanie Villa Rodia by MediterraneanVillas. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Rodia by MediterraneanVillas is set in Kipárissos. Ubytovanie Villa Rodia by MediterraneanVillas sa nachádza v meste Kipárissos (Grécko - Kréta).

Mani Hostel

Mani Hostel

Ubytovanie Mani Hostel. Offering a garden and sea view, Mani Hostel is set in Kyparissos, 1.1 km from Almiro Beach and 26 km from Caves of Diros. Ubytovanie Mani Hostel sa nachádza v meste Kipárissos (Grécko - Peloponnese).

Ubytovanie v meste Kipárissos

Mesto Kipárissos sa nachádza na území krajiny Grécko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Kipárissos.