Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kismaros

V meste Kismaros (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kismaros

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kismaros

kiskalács

9,7

kiskalács

Ubytovanie (Dovolenkový dom) kiskalács. Set in Kismaros, kiskalács offers accommodation with a terrace and free WiFi. The holiday home features garden views and is 26 km from Göd. Ubytovanie kiskalács sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöld Kabin

9,5

Zöld Kabin

Ubytovanie (Chata v prírode) Zöld Kabin. Situated in Kismaros, 29 km from Szentendre, Zöld Kabin features a garden and free WiFi. Ubytovanie Zöld Kabin sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kisház Vendégház

9,4

Kisház Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kisház Vendégház. Kisház Vendégház is situated in Kismaros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kisház Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harangvirág 36 Vendégház

9,3

Harangvirág 36 Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Harangvirág 36 Vendégház. Harangvirág 36 Vendégház in Verőcemaros-Kismaros enjoys a quiet location amid a shady garden with a terrace and barbecue facilities. Ubytovanie Harangvirág 36 Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadkerti szállás

9,3

Vadkerti szállás

Ubytovanie (Privát) Vadkerti szállás. Vadkerti szállás is located in Kismaros. The accommodation will provide you with a TV and a patio. There is also a refrigerator. Ubytovanie Vadkerti szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ilona Prémium Vendégház - Kismaros

9,2

Ilona Prémium Vendégház - Kismaros

Ubytovanie (Apartmány) Ilona Prémium Vendégház - Kismaros. Situated in Verőce, 27 km from Szentendre, Ilona Prémium Vendégház - Kismaros features a garden and free WiFi. The accommodation has a spa bath and a... Ubytovanie Ilona Prémium Vendégház - Kismaros sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Börzsönyliget Vendégház

9,1

Börzsönyliget Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Börzsönyliget Vendégház. Located in Verőce in the Pest region, Börzsönyliget Vendégház has a balcony and mountain views. Ubytovanie Börzsönyliget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patakparti Ház

9,1

Patakparti Ház

Ubytovanie (Apartmán) Patakparti Ház. Patakparti Ház is set in Verőce and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Patakparti Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harangvirag 36 Apartman

9

Harangvirag 36 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Harangvirag 36 Apartman. Harangvirág 36 Apartman in Verőcemaros-Kismaros is located in quiet surroundings and has a charming garden with a terrace and barbecue facilities. Ubytovanie Harangvirag 36 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harangvirág 36 Faház

8,8

Harangvirág 36 Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Harangvirág 36 Faház. Surrounded by a forest, Harangvirág 36 Faház is located in Kismaros and offers a cosy wooden cottage with a terrace and a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Harangvirág 36 Faház sa nachádza v meste Kismaros (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vörösbegy Vendégház

Vörösbegy Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vörösbegy Vendégház. Situated in Kismaros in the Pest region, Vörösbegy Vendégház has a terrace. The property is 25 km from Göd, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Vörösbegy Vendégház sa nachádza v meste Kismaros (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Full relax romantic cottage in the Danube bend

Full relax romantic cottage in the Danube bend

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Full relax romantic cottage in the Danube bend. Full relax romantic cottage in the Danube bend is situated in Kismaros and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Full relax romantic cottage in the Danube bend sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Csalogány Utca-Kismaros

Holiday home Csalogány Utca-Kismaros

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Csalogány Utca-Kismaros. Holiday home Csalogány Utca-Kismaros is set in Verőce. The property is 30 km from Szentendre, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Holiday home Csalogány Utca-Kismaros sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Törökpatak Ház

Törökpatak Ház

Ubytovanie (Apartmán) Törökpatak Ház. Törökpatak Ház is set in Kismaros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 25 km from Göd. Ubytovanie Törökpatak Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mesebeli Vendégház

Mesebeli Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mesebeli Vendégház. Mesebeli Vendégház is located in Kismaros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Mesebeli Vendégház sa nachádza v meste Kismaros (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bohém Kabin & Wellness

Bohém Kabin & Wellness

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bohém Kabin & Wellness. Situated in Kismaros, Bohém Kabin & Wellness features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytovanie Bohém Kabin & Wellness sa nachádza v meste Kismaros (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kismaros

Mesto Kismaros sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Kismaros.