Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kladenské Rovné

V meste Kladenské Rovné (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kladenské Rovné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kladenské Rovné

Pension M

9,5

Pension M

Ubytovanie (Apartmán) Pension M. Lúkami obklopený penzión M sa nachádza v dedinke Kladenské Rovné a ponúka vonkajší bazén. Ubytovanie Pension M sa nachádza v meste Kladenské Rovné (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension M má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Pension M momentálne evidujeme 53 recenzií.

Ubytování ve Mlýně

9,3

Ubytování ve Mlýně

Ubytovanie (Penzión) Ubytování ve Mlýně. Penzión Mlýn Kladenské Rovné sa nachádza v obci Kladenské Rovné v juhočeskom kraji a ponúka vonkajší bazén a gril. Ubytovanie Ubytování ve Mlýně sa nachádza v meste Kladenské Rovné (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování ve Mlýně má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Ubytování ve Mlýně momentálne evidujeme 47 recenzií.

Orange House

9,1

Orange House

Ubytovanie (Chata v prírode) Orange House. Set in Kladenské Rovné, 44 km from Bad Leonfelden, Orange House offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Orange House sa nachádza v meste Kladenské Rovné (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Orange House má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Orange House momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytovanie v meste Kladenské Rovné

Mesto Kladenské Rovné sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Kladenské Rovné.