Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klagenfurt

V meste Klagenfurt (Rakúsko) máme celkom 119 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klagenfurt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klagenfurt

Ferienhaus Casa Sol

9,7

Ferienhaus Casa Sol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Casa Sol. Ferienhaus Casa Sol enjoys a location in Klagenfurt, just 2.3 km from Maria Loretto Castle. Free WiFi is available in this holiday home, set 4. Ubytovanie Ferienhaus Casa Sol sa nachádza v meste Christlweg 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Domizil

9,7

Das Domizil

Ubytovanie (Apartmán) Das Domizil. Just 400 metres from Klagenfurt Main Train Station, this spacious apartment offers a balcony and free WiFi. The city centre is a 5-minute walk away. Ubytovanie Das Domizil sa nachádza v meste Bahnhofstraße 51/4a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment-Siena

9,5

Apartment-Siena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-Siena. Located in Klagenfurt, this air-conditioned holiday home is 900 metres from Provincial Museum. The unit is 900 metres from Lindwurm. Ubytovanie Apartment-Siena sa nachádza v meste Rosentalerstraße 48 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment-Milano

9,5

Apartment-Milano

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-Milano. Situated 900 metres from Provincial Museum and 900 metres from Lindwurm, Apartment-Milano offers accommodation in Klagenfurt. Ubytovanie Apartment-Milano sa nachádza v meste Rosentalerstraße 48 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment-Rimini

9,5

Apartment-Rimini

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-Rimini. Set 900 metres from Provincial Museum and 900 metres from Lindwurm, Apartment-NEU offers accommodation in Klagenfurt. Ubytovanie Apartment-Rimini sa nachádza v meste Rosentalerstraße 48 (Rakúsko - Korutánsko).

Das Quartier

9,5

Das Quartier

Ubytovanie (Apartmány) Das Quartier. Set within 300 metres of Provincial Museum and 500 metres of Lindwurm in Klagenfurt, Das Quartier offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Das Quartier sa nachádza v meste Bahnhofstrasse 28 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kremsbrucker

9,3

Ferienwohnungen Kremsbrucker

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kremsbrucker. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Kremsbrucker sa nachádza 7 km od centra mesta Klagenfurt. Ubytovanie Ferienwohnungen Kremsbrucker sa nachádza v meste Steinbruchweg 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anna 58

9,2

Apartments Anna 58

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anna 58. Providing garden views, Apartments Anna 58 in Klagenfurt provides accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartments Anna 58 sa nachádza v meste Annabichlerstraße 58 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rizzi Haus

9,1

Rizzi Haus

Ubytovanie (Apartmány) Rizzi Haus. Providing garden views and free WiFi, Rizzi Haus provides accommodation well set in Klagenfurt, within a short distance of Armorial Hall, Annabichl Castle... Ubytovanie Rizzi Haus sa nachádza v meste Rizzistraße 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Appartements

9

City Appartements

Ubytovanie (Apartmán) City Appartements. Klagenfurt’s City Appartements is within a 5-minute walk of the Lindwurm landmark, public transport, restaurants and shops. Ubytovanie City Appartements sa nachádza v meste 8 Mai Strasse 19 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Weidenhof

9

Hotel Weidenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Weidenhof. Located in the outskirts of Klagenfurt, Hotel Weidenhof is 700 metres from the southern shores of Lake Wörth away. Ubytovanie Hotel Weidenhof sa nachádza v meste Wörthersee-Süduferstraße 66 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Plattenwirt

9

Hotel Plattenwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plattenwirt. Hotel Plattenwirt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Europaparku a 10 minút chôdze od parku miniatúr Minimundus a Klagenfurtskej univerzity. Ubytovanie Hotel Plattenwirt sa nachádza v meste Friedelstrand 2-4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seepark Hotel - Congress & Spa

9

Seepark Hotel - Congress & Spa

Ubytovanie (Hotel) Seepark Hotel - Congress & Spa. Hotel Seepark - Congress & Spa sa nachádza na malebnom mieste, iba 200 metrov od jazera Wörthersee a v bezprostrednej blízkosti Klagenfurtskej univerzity. Ubytovanie Seepark Hotel - Congress & Spa sa nachádza v meste Universitätsstraße 104 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Palais Porcia

8,9

Hotel Palais Porcia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Palais Porcia. Štvorhviezdičkový Hotel Palais Porcia nájdete v meste Klagenfurt, v Starom Meste, priamo oproti soche Lindwurm. Ubytovanie Hotel Palais Porcia sa nachádza v meste Neuer Platz 13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotelappartements Privatklinik Maria Hilf

8,9

Hotelappartements Privatklinik Maria Hilf

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotelappartements Privatklinik Maria Hilf. Located a 10-minute walk from the historic part of Klagenfurt and 4 km from Lake Wörth, Hotelappartement Privatklinik Maria Hilf offers rooms in a private... Ubytovanie Hotelappartements Privatklinik Maria Hilf sa nachádza v meste Radetzkystraße 35 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Messe Apartment

8,9

Messe Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Messe Apartment. Boasting lake views, Messe Apartment features accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Provincial Museum. Ubytovanie Messe Apartment sa nachádza v meste Florian-Gröger-Straße 2/33 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Hotel zum Domplatz

8,8

City Hotel zum Domplatz

Ubytovanie (Hotel) City Hotel zum Domplatz. City Hotel zum Domplatz sa nachádza v centre mesta Klagenfurt, priamo na centrálnom námestí Domplatz (Chrámovom námestí) a je ideálnou voľbou na dovolenku... Ubytovanie City Hotel zum Domplatz sa nachádza v meste Karfreitstraße 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City-Veranda-Appartement

8,8

City-Veranda-Appartement

Ubytovanie (Apartmán) City-Veranda-Appartement. Set in Klagenfurt, 500 metres from Provincial Museum and 500 metres from Lindwurm, City-Veranda-Appartement offers air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie City-Veranda-Appartement sa nachádza v meste 8.-Mai-Straße 19 Parterre (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sandwirth

8,8

Hotel Sandwirth

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sandwirth. This traditional 4-star hotel in a neo-classical building in the centre of Klagenfurt is only 200 metres from the pedestrian zone and the Lindwurm Statue. Ubytovanie Hotel Sandwirth sa nachádza v meste Pernhartgasse 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Badehaus Sattnitz

8,8

Badehaus Sattnitz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Badehaus Sattnitz. Situated in Klagenfurt, just 2.3 km from Schrottenburg, Badehaus Sattnitz features beachfront accommodation with a restaurant, free bikes, a garden and... Ubytovanie Badehaus Sattnitz sa nachádza v meste Schilfweg 53 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Northwest Studio Apartments

8,8

Northwest Studio Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Northwest Studio Apartments. Northwest Studio Apartments is located in the residential area of St Martin and offers a studio with free WiFi access and a private entrance. Ubytovanie Northwest Studio Apartments sa nachádza v meste Größnighofstraße 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Carinthia Stadthotel

8,7

Carinthia Stadthotel

Ubytovanie (Hotel) Carinthia Stadthotel. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre mesta Klagenfurt, len kúsok od katedrály a všetkých hlavných pamiatok. Ubytovanie Carinthia Stadthotel sa nachádza v meste 8.-Mai-Straße 39-41 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pachernighof

8,7

Hotel Pachernighof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pachernighof. Hotel Pachernighof enjoys a quiet location, 4 km from Lake Wörthersee and Velden. Ubytovanie Hotel Pachernighof sa nachádza v meste Pachernighofweg 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jugend- und Familiengästehaus Klagenfurt

8,6

Jugend- und Familiengästehaus Klagenfurt

Ubytovanie (Hostel) Jugend- und Familiengästehaus Klagenfurt. Ubytovacie zariadenie Jugend-und Familiengästehaus Klagenfurt sa nachádza 500 metrov od Alpen-Adria-Universität Klagenfurt a ponúka ubytovanie v... Ubytovanie Jugend- und Familiengästehaus Klagenfurt sa nachádza v meste Neckheimgasse 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Rösch

8,6

Hotel Rösch

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rösch. Hotel Rösch sa nachádza uprostred zelene, 1 km od jazera Wörthersee a univerzity Alpen-Adria. Ubytovanie Hotel Rösch sa nachádza v meste Wörthersee-Südufer-Straße 55 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Ayurveda

8,6

Pension Ayurveda

Ubytovanie (Penzión) Pension Ayurveda. Peacefully located beside a forest, Pension Ayurveda houses a wellness centre with numerous treatments and offers spacious rooms with terrace access and... Ubytovanie Pension Ayurveda sa nachádza v meste St. Primusweg 68 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Goldener Brunnen

8,6

Hotel Goldener Brunnen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Goldener Brunnen. Hotel Goldener Brunnen sa nachádza na pokojnom mieste v centre Klagenfurtu, priamo oproti katedrále a len 250 metrov od fontány Lindwurm. Ubytovanie Hotel Goldener Brunnen sa nachádza v meste Karfreitstraße 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ACO Living - Appartement Chill Out

8,6

ACO Living - Appartement Chill Out

Ubytovanie (Apartmán) ACO Living - Appartement Chill Out. Situated in Klagenfurt, this apartment features a balcony with panoramic views of the Karawanken mountain range and offers free WiFi. Ubytovanie ACO Living - Appartement Chill Out sa nachádza v meste St. Ruprechter Straße 55 Stiege 2 Stock 3 Tür 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Aragia

8,5

Hotel Aragia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aragia. This family-run hotel is just 1.5 km away from the city centre of Klagenfurt and 6 km from Lake Wörther. Ubytovanie Hotel Aragia sa nachádza v meste Völkermarkter Straße 100 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OneLove Appartment

8,5

OneLove Appartment

Ubytovanie (Apartmán) OneLove Appartment. OneLove Appartment is set in Klagenfurt, 1.2 km from Lindwurm and 1.2 km from Armorial Hall, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie OneLove Appartment sa nachádza v meste Koschatstrasse 46 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cityhotel Ratheiser

8,3

Cityhotel Ratheiser

Ubytovanie (Hotel) Cityhotel Ratheiser. Cityhotel Ratheiser je elegantný a tradičný hotel v centre Klagenfurtu, len pár minút chôdze od hlavných pamiatok. Ubytovanie Cityhotel Ratheiser sa nachádza v meste Völkermarkter Str. 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Restaurant Schweizerhaus

8,3

Hotel Restaurant Schweizerhaus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant Schweizerhaus. Located on the Kreuzberg Mountain above Klagenfurt, the Schweizerhaus enjoys a quiet location 15 minutes’ walk from the centre. Ubytovanie Hotel Restaurant Schweizerhaus sa nachádza v meste Kreuzbergl 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zlami-Holzer

8,3

Hotel Zlami-Holzer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlami-Holzer. Rodinou prevádzkovaný hotel Zlami-Holzer sa nachádza priamo v centre mesta Klagenfurt. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovisko. Ubytovanie Hotel Zlami-Holzer sa nachádza v meste Getreidegasse 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schlosswirt Ebenthal

8,3

Schlosswirt Ebenthal

Ubytovanie (Hotel) Schlosswirt Ebenthal. Located 7 km from Lake Wörth and a 5-minute drive from the centre of Klagenfurt, the 4-star Hotel Schlosswirt Ebenthal enjoys a quiet location and offers... Ubytovanie Schlosswirt Ebenthal sa nachádza v meste Schlossstrasse 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Geyer

8,3

Hotel Geyer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Geyer. In a quiet location in the heart of Klagenfurt’s Old Town, Hotel Geyer offers free use of its sauna and steam bath, a breakfast terrace, and free WiFi. Ubytovanie Hotel Geyer sa nachádza v meste Priesterhausgasse 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AllYouNeed Hotel Klagenfurt

8,2

AllYouNeed Hotel Klagenfurt

Ubytovanie (Hotel) AllYouNeed Hotel Klagenfurt. Hotel AllYouNeed Klagenfurt sa nachádza len 15 minút pešo od jazera Wörthersee a ponúka ubytovanie v moderných nefajčiarskych izbách a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie AllYouNeed Hotel Klagenfurt sa nachádza v meste Nautilusweg 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Nepal

8,2

Guesthouse Nepal

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Nepal. Penzión Nepal ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Klagenfurte. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou, ako aj počítač. Ubytovanie Guesthouse Nepal sa nachádza v meste Kraßniggstraße 29/1/25 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Wachau

8,2

Pension Wachau

Ubytovanie (Hotel) Pension Wachau. Penzión Wachau sa nachádza v meste Klagenfurt a ponúka reštauráciu, záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a izby s výhľadom na hory. Ubytovanie Pension Wachau sa nachádza v meste Wilfriedgasse 19 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Schlosswirt

8,1

Gasthof Schlosswirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Schlosswirt. Located in Klagenfurt, 2.5 km from St. Georgen am Sandhof Castle, Gasthof Schlosswirt provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytovanie Gasthof Schlosswirt sa nachádza v meste Sankt Veiter Strasse 247 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Restaurant Dermuth Klagenfurt

8

Hotel Restaurant Dermuth Klagenfurt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant Dermuth Klagenfurt. Hotel Restaurant Dermuth je situovaný na pokojnom mieste na okraji Klagenfurtu a ponúka priame autobusové spojenie do centra a k jazeru Wörthersee. Ubytovanie Hotel Restaurant Dermuth Klagenfurt sa nachádza v meste Kohldorfer Straße 52 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paul's Home

8

Paul's Home

Ubytovanie (Apartmány) Paul's Home. Ubytovacie zariadenie Paul's Home ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Klagenfurte, 8 minút chôdze od univerzity a 4 minúty jazdy od brehu jazera... Ubytovanie Paul's Home sa nachádza v meste Wilfriedgasse 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lemon7 - SINOS

7,9

Lemon7 - SINOS

Ubytovanie (Hotel) Lemon7 - SINOS. Ubytovacie zariadenie Lemon7 - SINOS sa nachádza v meste Klagenfurt, 200 metrov od sochy Lindwurm a 1 km od hlavnej železničnej stanice v meste Klagenfurt. Ubytovanie Lemon7 - SINOS sa nachádza v meste 10.-Oktober-Straße 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kolping Gästehaus

7,9

Kolping Gästehaus

Ubytovanie (Penzión) Kolping Gästehaus. Ubytovacie zariadenie Kolping Gästehaus sa nachádza v srdci mesta Klagenfurt, len 5 minút chôdze od historického centra. Ubytovanie Kolping Gästehaus sa nachádza v meste Enzenbergstraße 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Kölich

7,9

Frühstückspension Kölich

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Kölich. Penzión Frühstückspension Kölich ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Klagenfurt, 6 km od verejnej pláže Strandbad Klagenfurt. Ubytovanie Frühstückspension Kölich sa nachádza v meste Keutschacher Straße 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Liebetegger

7,8

Hotel Liebetegger

Ubytovanie (Hotel) Hotel Liebetegger. Hotel Liebetegger sa nachádza v pokojnom prostredí 5 minút chôdze od historického centra mesta Klagenfurt a svojim hosťom ponúka relax v bare, na dvore a v... Ubytovanie Hotel Liebetegger sa nachádza v meste Völkermarkter Straße 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bildungshaus Schloss Krastowitz

7,8

Bildungshaus Schloss Krastowitz

Ubytovanie (Hotel) Bildungshaus Schloss Krastowitz. A historic palace dating from the 18th century, Schloss Krastowitz is surrounded by a large park just a 5-minute drive from Klagenfurt Airport and a... Ubytovanie Bildungshaus Schloss Krastowitz sa nachádza v meste Krastowitz 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Business-Seminarhotel Rokohof

7,8

Business-Seminarhotel Rokohof

Ubytovanie (Hotel) Business-Seminarhotel Rokohof. Hotel Business-Seminarhotel Rokohof sa nachádza v centre mesta Klagenfurte, medzi historickým centrom mesta a jazerom Worth. Ubytovanie Business-Seminarhotel Rokohof sa nachádza v meste Villacher Straße 135 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Atrigon

7,8

Hotel Atrigon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Atrigon. Hotel Atrigon sa nachádza 10 minút chôdze od centra mesta Klagenfurt a len 4 minúty chôdze od výstaviska Messe a železničnej stanice Klagenfurt. Ubytovanie Hotel Atrigon sa nachádza v meste Kinoplatz 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen.Adria.Stadthotel

7,7

Alpen.Adria.Stadthotel

Ubytovanie (Hotel) Alpen.Adria.Stadthotel. Alpen.Adria.Stadthotel, malý mestský hotel s priateľskými službami, sa pýši výhodnou polohou medzi centrom mesta a jazerom Wörthersee. Ubytovanie Alpen.Adria.Stadthotel sa nachádza v meste Waidmannsdorfer Straße 57 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lendkanal Green Garden Apartments

6,1

Lendkanal Green Garden Apartments

Ubytovanie (Penzión) Lendkanal Green Garden Apartments. Apartmány Lendkanal Green Garden sa nachádzajú 9 minút pešo od centra mesta Klagenfurt, jazera Wörth, univerzity a 1,3 km od fontány Lindwurm. Ubytovanie Lendkanal Green Garden Apartments sa nachádza v meste Tarviserstrasse 60 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside-Uni-Apartments B&B

5,9

Lakeside-Uni-Apartments B&B

Ubytovanie (Apartmány) Lakeside-Uni-Apartments B&B. B&B Lakeside-Uni-Apartments sa nachádza v Klagenfurte, 200 metrov od štadióna Wörthersee a 8 minút chôdze od univerzity Klagenfurt. Ubytovanie Lakeside-Uni-Apartments B&B sa nachádza v meste Troyerstrasse 87 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Klagenfurt

Mesto Klagenfurt sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 119 hotelov a ubytovanie v meste Klagenfurt.