Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klec

V meste Klec (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klec

Ubytování v Kleci u Třeboně

9,5

Ubytování v Kleci u Třeboně

Ubytovanie (Privát) Ubytování v Kleci u Třeboně. Ubytování v Kleci u Třeboně is located in Lomnice nad Lužnicí and offers a terrace. The accommodation is 48 km from Tábor. Ubytovanie Ubytování v Kleci u Třeboně sa nachádza v meste Klec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Ubytování v Kleci u Třeboně má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Ubytování v Kleci u Třeboně momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chalupa V Kleci u Třeboně

Chalupa V Kleci u Třeboně

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa V Kleci u Třeboně. Chalupa V Kleci u Třeboně is situated in Klec and offers a garden and a terrace. The property has garden views. Ubytovanie Chalupa V Kleci u Třeboně sa nachádza v meste Klec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vidiecky dom Chalupa V Kleci u Třeboně nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování U Edrů

Ubytování U Edrů

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování U Edrů. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Ubytování U Edrů features accommodation in Klec with free WiFi and river views. Ubytovanie Ubytování U Edrů sa nachádza v meste Klec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán na statku

Apartmán na statku

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na statku. Apartmán na statku is located in Klec and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 48 km from Tábor. Ubytovanie Apartmán na statku sa nachádza v meste Klec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán na statku nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Klec

Mesto Klec sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Klec.