Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klek

V meste Klek (Chorvátsko) máme celkom 181 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klek

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klek

Apartments Markotic

10

Apartments Markotic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Markotic. Ubytovacie zariadenie Apartments Markotic sa nachádza na pláži v letovisku Klek 500 metrov od pláže Klek a 1,2 km od pláže Duboka. Ubytovanie Apartments Markotic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Tamaris

9,9

Apartments Tamaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartmány Tamaris sa nachádzajú v blízkosti obce Kleks. Ponúkajú nádherný výhľad na more, súkromnú pláž a moderné ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Tamaris sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Marina

9,9

Apartmani Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marina. Located in Klek, 7 km from Neum, Apartmani Marina provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Marina sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Klek Apartments Barbara

9,8

Klek Apartments Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Klek Apartments Barbara. Apartmány Klek Barbara ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou v obci Klek. K dispozícii je aj príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Klek Apartments Barbara sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Carob Tree

9,8

Carob Tree

Ubytovanie (Apartmány) Carob Tree. Ubytovacie zariadenie Carob Tree sa nachádza 500 metrov od pláže Radalj a ponúka záhradu, súkromnú pláž a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Carob Tree sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Iva

9,8

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. This apartment is located directly next to the sandy beach in Klek. Apartment Iva offers free WiFi and a balcony with direct views of the Adriatic Sea. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Kuća za odmor Bebić, Kremena

9,8

Kuća za odmor Bebić, Kremena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Bebić, Kremena. Situated in Klek in the Dubrovnik-Neretva County region, Kuća za odmor Bebić, Kremena has a patio and garden views. Ubytovanie Kuća za odmor Bebić, Kremena sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Boomerang Apartments

9,7

Boomerang Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Boomerang Apartments. Situated in Klek, 7 km from Neum, Boomerang Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Boomerang Apartments sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Marevic

9,7

Apartment Marevic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marevic. Located in Klek, 450 metres from Beach Radalj, Apartment Marevic offers a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Apartment Marevic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Mustapic - Perfect view, first row, possibility of fishing

9,7

Apartment Mustapic - Perfect view, first row, possibility of fishing

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mustapic - Perfect view, first row, possibility of fishing. Set in Klek, within a few steps of Beach Komarna and 600 metres of Beach Popova Luka, Apartment Mustapic - Perfect view, first row, possibility of fishing... Ubytovanie Apartment Mustapic - Perfect view, first row, possibility of fishing sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Butigan

9,7

Apartmani Butigan

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Butigan. Ubytovacie zariadenie Apartmani Butigan sa nachádza na pláži v obci Klek a ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Butigan sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Anna

9,6

Holiday Home Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Anna. Offering barbecue facilities and sea view, Holiday Home Anna is set in Klek, 550 metres from Beach Radalj and less than 1 km from Moracna Beach. Ubytovanie Holiday Home Anna sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Balažić

9,6

Apartmani Balažić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Balažić. Located 200 metres from Beach Radalj, Apartmani Balažić offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Balažić sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Bebic

9,6

Apartman Bebic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bebic. Located in Klek, close to Beach Radalj, Apartman Bebic provides accommodation with garden, car hire, a private beach area, water sports facilities and... Ubytovanie Apartman Bebic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Ante

9,6

Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ante. Apartmán Ante sa nachádza v obci Klek. Je klimatizovaný, má terasu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii v ňom máte súkromný... Ubytovanie Apartment Ante sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Krstičević

9,6

Apartments Krstičević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krstičević. Apartmány Krstičević sa nachádzajú v meste Radalj, hneď pri vlastnej pláži a len 500 metrov od centra mestečka Klek. Ubytovanie Apartments Krstičević sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Denis

9,6

Apartments Denis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Denis. Apartmány Denis sa nachádzajú v obci Klek, 29 km od Medžugoria a 49 km od mesta Mostar. K dispozícii je vám terasa. Kuchyňa je vybavená rúrou a... Ubytovanie Apartments Denis sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Pehar

9,6

Apartments Pehar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pehar. Apartmány Pehar sa nachádzajú v letovisku Duboka, priamo pri pláži a nájdete tu gril. Ubytovanie Apartments Pehar sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Katica

9,5

Apartments Katica

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Katica. Featuring free Wi-Fi, Apartments Katica is set in a quiet area just next to the sea. Ubytovanie Apartments Katica sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Jerkovic

9,5

Apartment Jerkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jerkovic. Apartmán Jerkovic s bezplatným WiFi pripojením na internet ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Klek. Ubytovanie Apartment Jerkovic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Palinić

9,5

Apartments Palinić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Palinić. Ubytovacie zariadenie Apartments Palinić sa nachádza v obci Klek, 49 km od obce Drvenik. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Palinić sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Mario

9,4

Apartman Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mario. Set in Klek, a few steps from Klek Beach, Apartman Mario offers a living room with a flat-screen TV, and a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartman Mario sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Čović

9,4

Villa Čović

Ubytovanie (Apartmány) Villa Čović. Located in Klek in the Dubrovnik-Neretva County region and Klek Beach reachable within 100 metres, Villa Čović provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Čović sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Repic

9,4

Holiday Home Repic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Repic. Ubytovanie pri pláži Holiday Home Repic sa nachádza v obci Klek, 500 metrov od pláže Radalj a 800 metrov od pláže Klek. Ubytovanie Holiday Home Repic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Malea

9,3

Apartment Malea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Malea. Featuring sea views, Apartment Malea provides accommodation with a terrace and a kettle, around 150 metres from Beach Radalj. Ubytovanie Apartment Malea sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Martić

9,3

Apartman Martić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Martić. Situated in Klek, 100 metres from Beach Radalj and 350 metres from Klek Beach, Apartman Martić offers a private beach area and air conditioning. Ubytovanie Apartman Martić sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Ivka

9,3

Apartment Ivka

Ubytovanie (Penzión) Apartment Ivka. Set in Klek, 400 metres from Klek Beach, Apartment Ivka offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking, a garden and a... Ubytovanie Apartment Ivka sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

One-Bedroom Apartment in Klek

9,3

One-Bedroom Apartment in Klek

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Klek. Located in Klek and only 300 metres from Klek Beach, One-Bedroom Apartment in Klek provides accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Villa Delija Klek

9,3

Apartmani Villa Delija Klek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Villa Delija Klek. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v letovisku Klek a ponúka záhradu a gril. Mesto Medžugorie je vzdialené 29 km. Ubytovanie Apartmani Villa Delija Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija offers accommodation in Klek, 29 km from Međugorje and 49 km from Mostar. The unit is 35 km from Korčula. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment in Repic

9,2

Apartment in Repic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment in Repic. Apartment in Repic sa nachádza v obci Klek v Dubrovnícko-neretvianskej župe, 500 metrov od pláže Radalj. Ubytovanie Apartment in Repic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Repic Apartments

9,2

Repic Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Repic Apartments. Apartmány Repic sa nachádzajú v Dubrovnícko-neretvianskej župe. Ponúka krásny výhľad na polostrov Pelješac. Ubytovanie Repic Apartments sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Dubravka

9,1

Apartments Dubravka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dubravka. Ubytovacie zariadenie Apartments Dubravka sa nachádza v centre Kleku len pár krokov od pláže a jeho súčasťou je aj slnečná terasa. Ubytovanie Apartments Dubravka sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Villa Ceres

9

Apartments Villa Ceres

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Ceres. Apartmány Villa Ceres sa nachádzajú v obci Klek na jadranskom pobreží a ponúkajú ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Apartments Villa Ceres sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Mediterranean House

9

Apartments Mediterranean House

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mediterranean House. Situated in Klek in the Dubrovnik-Neretva County region, with Beach Radalj and Klek Beach nearby, Apartments Mediterranean House features accommodation... Ubytovanie Apartments Mediterranean House sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Mara

8,9

Apartments Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mara. Apartments Mara features sea views, free WiFi and free private parking, located in Klek, 200 metres from Beach Radalj. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

One-Bedroom Apartment in Klek

8,9

One-Bedroom Apartment in Klek

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Klek. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Klek is set in Klek, just a few steps from Klek Beach. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Ljiljana

8,9

Apartments Ljiljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljiljana. Apartments Ljiljana sa nachádza v obci Klek a ponúka ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV, ako aj spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Apartments Ljiljana sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments and Rooms Zamak

8,8

Apartments and Rooms Zamak

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Zamak. Penzión Apartments and Rooms Zamak s výhľadom na pláž ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie so záhradou, grilom a terasou v obci Klek. Ubytovanie Apartments and Rooms Zamak sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Bace Apartments

8,7

Bace Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bace Apartments. Ubytovacie zariadenie Bace Apartments sa nachádza v obci Klek, 6 km od mesta Neum a ponúka hosťom záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bace Apartments sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Jerkovic

8,6

Apartments Jerkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jerkovic. Located in Klek, Apartments Jerkovic offers a private beach area. This self-catering accommodation features free Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Jerkovic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Guest House & Restaurant Adriatic Klek

8,2

Guest House & Restaurant Adriatic Klek

Ubytovanie (Penzión) Guest House & Restaurant Adriatic Klek. Ubytovanie Guest House & Restaurant Adriatic Klek sa nachádza v letovisku Klek 300 metrov od miestnej pláže. Ubytovanie Guest House & Restaurant Adriatic Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Dragovic

8,1

Apartment Dragovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dragovic. Ubytovanie Apartment Dragovic sa nachádza v obci Klek v Dubrovnícko-neretvianskej župe, 60 metrov od pláže Klek. Ubytovanie Apartment Dragovic sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Tutavac

8

Apartman Tutavac

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tutavac. Apartmán Tutavac sa nachádza v letovisku Klek v dubrovnicko-neretvianskej župe a ponúka záhradu a súkromnú terasu. Ubytovanie Apartman Tutavac sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Bonaca Klek

8

Apartment Bonaca Klek

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bonaca Klek. Apartmán Bonaca Klek sa nachádza v Kleku, 6 km od mesta Neum a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Bonaca Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Four-Bedroom Apartment in Klek

6,9

Four-Bedroom Apartment in Klek

Ubytovanie (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Klek. Situated in Klek, Four-Bedroom Apartment in Klek features accommodation with a private pool. The apartment has sea views and is 9 km from Neum. Ubytovanie Four-Bedroom Apartment in Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

One-Bedroom Apartment in Klek

6,5

One-Bedroom Apartment in Klek

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Klek. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Klek is set in Klek, within just 100 metres of Beach Duboka. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Studio Apartment in Klek

Studio Apartment in Klek

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Klek. Located in Klek, 100 metres from Beach Duboka and 300 metres from Beach Popova Luka, Studio Apartment in Klek offers barbecue facilities and air... Ubytovanie Studio Apartment in Klek sa nachádza v meste Klek (Chorvátsko - Dubrovník).

Ubytovanie v meste Klek

Mesto Klek sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 181 hotelov a ubytovanie v meste Klek.