Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klenovica

V meste Klenovica (Chorvátsko) máme celkom 160 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klenovica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klenovica

Apartment Amore

10

Apartment Amore

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amore. Featuring accommodation with a balcony, Apartment Amore is located in Klenovica. The air-conditioned accommodation is 14 km from Crikvenica. Ubytovanie Apartment Amore sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments Vukelić

9,9

Apartments Vukelić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vukelić. Apartments Vukelić sú apartmány a štúdiá situované v dedinke Smokvica, 2 km od obce Klenovica. Pred domom sa nachádza malá pláž s ležadlami a slnečníkmi. Ubytovanie Apartments Vukelić sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Viveniti

9,9

Apartment Viveniti

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Viveniti. Ubytovanie Apartment Viveniti sa nachádza v obci Klenovica, 19 km od Crikvenice. K dispozícii je gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Viveniti sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Sea Breeze App Klenovica

9,9

Sea Breeze App Klenovica

Ubytovanie (Apartmány) Sea Breeze App Klenovica. Located in Klenovica, Sea Breeze App Klenovica provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Sea Breeze App Klenovica sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Center Klenovica

9,8

Apartment Center Klenovica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Center Klenovica. Apartmán Center Klenovica, ubytovanie s vlastným stravovaním, sa nachádza v mestečku Klenovica. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Center Klenovica sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Valentina

9,8

Apartment Valentina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valentina. Apartmán Valentina sa nachádza v letovisku Klenovica. Dostupné je bezplatné Wi-Fi a balkón. Ubytovanie Apartment Valentina sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

My Day House App1

9,8

My Day House App1

Ubytovanie (Apartmán) My Day House App1. My Day House App1 is set in Klenovica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie My Day House App1 sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Small Camp

9,8

Small Camp

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Small Camp. Small Camp is situated in Klenovica and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a private beach area. Ubytovanie Small Camp sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Sunset

9,7

Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Sunset. Ubytovacie zariadenie Sunset sa nachádza v obci Klenovica a ponúka príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Sunset sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartmani Jana

9,7

Apartmani Jana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Jana. Apartmani Jana is situated in Klenovica and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmani Jana sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Viktoria

9,7

Apartment Viktoria

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Viktoria. Ubytovanie Apartment Viktoria sa nachádza v letovisku Klenovica, 44 km od mesta Fužine. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Viktoria sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Mila

9,7

Apartment Mila

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mila. Ubytovanie Apartment Mila sa nachádza v obci Klenovica, 3 km od pláže Škrpun. Ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Mila sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Kati

9,6

Kati

Ubytovanie (Apartmány) Kati. Situated in Klenovica, 19 km from Crikvenica, Kati features a garden and free WiFi. Ubytovanie Kati sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

My Day House App2

9,6

My Day House App2

Ubytovanie (Apartmán) My Day House App2. My Day House App2 is set in Klenovica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie My Day House App2 sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments Kristina

9,6

Apartments Kristina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kristina. Ubytovacie zariadenie Apartments Kristina sa nachádza 300 metrov od centra mesta Klenovica a 400 metrov od pláže a ponúka zelenú záhradu s grilom, ktorý... Ubytovanie Apartments Kristina sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Honey Klenovica apart

9,6

Honey Klenovica apart

Ubytovanie (Apartmán) Honey Klenovica apart. Situated in Klenovica, Honey Klenovica apart features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Honey Klenovica apart sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Villa Antonia

9,5

Villa Antonia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antonia. Ubytovacie zariadenie Villa Antonia sa nachádza v letovisku Klenovica, 44 km od mesta Fužine a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Antonia sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartmani Podobnik Klenovica

9,5

Apartmani Podobnik Klenovica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Podobnik Klenovica. Ubytovanie Apartmani Podobnik Klenovica sa nachádza v meste Klenovica, ponúka výhľad na mesto a možnosť zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet i... Ubytovanie Apartmani Podobnik Klenovica sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Hana

9,5

Apartment Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hana. Apartmán Hana sa nachádza na pláži v obci Klenovica a ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytovanie. Mesto Crikvenica je vzdialené 19 km. Ubytovanie Apartment Hana sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Cvit.2

9,4

Apartment Cvit.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvit.2. Featuring accommodation with a terrace, Apartment Cvit.2 is located in Klenovica. Ubytovanie Apartment Cvit.2 sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments More

9,4

Apartments More

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More. Apartmány More sa nachádzajú v obci Klenovica, 19 km od Crikvenice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments More sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartmani Mira

9,4

Apartmani Mira

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Mira. Apartmány Mira sa nachádzajú v obci Klenovica, 50 km od mesta Opatija, a ponúkajú záhradu a gril. Mesto Rijeka je vzdialené 40 km od apartmánov. Ubytovanie Apartmani Mira sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartmani Suzana

9,4

Apartmani Suzana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Suzana. Apartmány Suzana sa nachádzajú v meste Klenovica a ponúkajú gril a záhradu. Apartmán má výhľad na more. Ubytovanie Apartmani Suzana sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Holiday Home Luznar

9,4

Holiday Home Luznar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Luznar. Rekreačný dom Holiday Home Luznar sa nachádza len 3 minúty chôdze od najbližšej pláže a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Klenovica. Ubytovanie Holiday Home Luznar sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Villa Marlin

9,4

Villa Marlin

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marlin. Vila ponúka bazén a nachádza sa 200 metrov od pláže a 300 metrov od najbližšieho obchodu s potravinami. Ubytovanie Villa Marlin sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Principium Apartments

9,3

Principium Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Principium Apartments. Apartmány Principium sa nachádzajú na pokojnom mieste v rybárskej dedinke Klenovica, len 150 m od pláže a 15 minút jazdy autom od mesta Novi Vinodolski. Ubytovanie Principium Apartments sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Vila Tatjana

9,3

Vila Tatjana

Ubytovanie (Penzión) Vila Tatjana. Vila Tatjana provides air-conditioned rooms in Klenovica. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Vila Tatjana sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Villa Monte Mare

9,3

Villa Monte Mare

Ubytovanie (Apartmány) Villa Monte Mare. Vila Monte Mare sa nachádza v meste Klenovica. Ponúka súkromnú pláž, bezplatné Wi-Fi, vírivku a saunu. Ubytovanie Villa Monte Mare sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Kula

9,3

Apartment Kula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kula. Situated in Klenovica, Apartment Kula features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartment Kula sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Villa Mirjana

9,2

Villa Mirjana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mirjana. Vila Mirjana sa nachádza v obci Klenovica, 19 km od mesta Crikvenica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Mirjana sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Mobile Home Amor

9,2

Mobile Home Amor

Ubytovanie (Kemping) Mobile Home Amor. Located in Klenovica, Mobile Home Amor provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Mobile Home Amor sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartman Nena

9,2

Apartman Nena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nena. Apartmán Nena sa nachádza v meste Klenovica, 19 km od mesta Crikvenica. Ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartman Nena sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments Dijana

9,2

Apartments Dijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dijana. Apartmány Dijana sa nachádzajú iba 50 metrov od mora v Klenovici. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s balkónom alebo terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Dijana sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartmani Sanja

9,2

Apartmani Sanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sanja. Ubytovanie Apartmani Sanja sa nachádza v Klenovici, 20 km od Crikvenice. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sanja sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Hostel **Casa del Sole**

9

Hostel **Casa del Sole**

Ubytovanie (Hostel) Hostel **Casa del Sole**. Hostel ** Casa del Sole ** sa nachádza v Klenovici a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Hostel **Casa del Sole** sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments Klenovica Jadranka Čačić

9

Apartments Klenovica Jadranka Čačić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klenovica Jadranka Čačić. Ubytovacie zariadenie Apartments Klenovica Jadranka Čačić sa nachádza pri pláži v obci Klenovica a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Všetky izby majú... Ubytovanie Apartments Klenovica Jadranka Čačić sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Cold Klenovica apart

9

Cold Klenovica apart

Ubytovanie (Apartmán) Cold Klenovica apart. Ubytovanie Gedjo Klenovica apart sa nachádza v letovisku Klenovica a ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Cold Klenovica apart sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Casa del Sole

8,9

Casa del Sole

Ubytovanie (Apartmány) Casa del Sole. Ubytovacie zariadenie Casa del Sole sa nachádza v mestečku Klenovica medzi mestami Senj a Novi Vinodolski. Ubytovanie Casa del Sole sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartment Ninac

8,9

Apartment Ninac

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ninac. Apartmán Ninac ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV v obci Klenovica. K vybaveniu patrí chladnička a kávovar. Ubytovanie Apartment Ninac sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Dreamy Klenovica apart

8,9

Dreamy Klenovica apart

Ubytovanie (Apartmán) Dreamy Klenovica apart. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Dreamy Klenovica apart is situated in Klenovica. Ubytovanie Dreamy Klenovica apart sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments for families with children Klenovica, Novi Vinodolski - 5590

8,8

Apartments for families with children Klenovica, Novi Vinodolski - 5590

Ubytovanie (Apartmány) Apartments for families with children Klenovica, Novi Vinodolski - 5590. Ubytovanie Apartments for families with children Klenovica (Novi Vinodolski) - 5590 ponúka klimatizované izby v Klenovici. Ubytovanie Apartments for families with children Klenovica, Novi Vinodolski - 5590 sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Sunny Klenovica apart

8,8

Sunny Klenovica apart

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Klenovica apart. Ubytovacie zariadenie Sunny Klenovica apart sa nachádza v obci Klenovica a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Sunny Klenovica apart sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments by the sea Klenovica, Novi Vinodolski - 5579

8,8

Apartments by the sea Klenovica, Novi Vinodolski - 5579

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Klenovica, Novi Vinodolski - 5579. Ubytovacie zariadenie Apartments by the sea Klenovica (Novi Vinodolski) - 5579 sa nachádza v meste Klenovica a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Apartments by the sea Klenovica, Novi Vinodolski - 5579 sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Klenovica Beach Guesthouse

8,7

Klenovica Beach Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Klenovica Beach Guesthouse. Penzión Klenovica Beach sa nachádza na pláži v obci Klenovica a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a ubytovanie v izbách s patiom. Ubytovanie Klenovica Beach Guesthouse sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments MM

8,7

Apartments MM

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MM. Ubytovacie zariadenie Apartments MM sa nachádza v obci Klenovica, len niekoľko krokov od pláže. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments MM sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Apartments Felice

8,6

Apartments Felice

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Felice. Apartmány Felice s grilom a záhradou sa nachádzajú v meste Klenovica a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Felice sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Guest House Kijac

8,6

Guest House Kijac

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kijac. Penzión Sanja ponúka ubytovanie v letovisku Klenovica. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Guest House Kijac sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Sanja

8,5

Apartments Sanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sanja. Located in Sibinj Krmpotski in the Lika-Senj County region, Apartments Sanja provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Sanja sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Stella Maris Accommodation

8,5

Stella Maris Accommodation

Ubytovanie (Bed and breakfast) Stella Maris Accommodation. Ubytovacie zariadenie Stella Maris sa nachádza len 100 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Stella Maris Accommodation sa nachádza v meste Klenovica (Chorvátsko).

Ubytovanie v meste Klenovica

Mesto Klenovica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 160 hotelov a ubytovanie v meste Klenovica.