Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klenovice

V meste Klenovice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klenovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klenovice

Na Vršku, Klenovice

9,8

Na Vršku, Klenovice

Ubytovanie (Apartmán) Na Vršku, Klenovice. Na Vršku, Klenovice is located in Klenovice and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 45 km from Guglwald. Ubytovanie Na Vršku, Klenovice sa nachádza v meste Klenovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Na Vršku, Klenovice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Na Vršku, Klenovice momentálne evidujeme 24 recenzií.

Romanticky statek

9,1

Romanticky statek

Ubytovanie (Vidiecky dom) Romanticky statek. Set in Klenovice, 45 km from Guglwald, Romanticky statek offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Romanticky statek sa nachádza v meste Klenovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Romanticky statek má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vidiecky dom Romanticky statek momentálne evidujeme 128 recenzií.

Chata Roudná

Chata Roudná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Roudná. Chata Roudná is located in Klenovice. The accommodation is 41 km from Třeboň. České Budějovice is 45 km from the holiday home, while Tábor is 16 km away. Ubytovanie Chata Roudná sa nachádza v meste Klenovice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Klenovice

Mesto Klenovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Klenovice.