Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klokočov

V meste Klokočov (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klokočov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klokočov

Šírava Resort

9,8

Šírava Resort

Ubytovanie (Apartmány) Šírava Resort. Ubytovanie Šírava Resort sa nachádza v obci Klokočov 30 km od Užhorodu a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Šírava Resort sa nachádza v meste Klokočov (Slovensko - Košický kraj).

Vilka na Zemplínskej Šírave

9

Vilka na Zemplínskej Šírave

Ubytovanie (Vily) Vilka na Zemplínskej Šírave. Vilka na Zemplínskej Šírave sa nachádza v obci Klokočov a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Vilka na Zemplínskej Šírave sa nachádza v meste Klokočov (Slovensko - Košický kraj).

Penzion Family

8

Penzion Family

Ubytovanie (Penzión) Penzion Family. Penzión Family sa nachádza 800 metrov od Thermal Parku Šírava a 12 minút jazdy autom od Michaloviec. Ubytovanie Penzion Family sa nachádza v meste Klokočov (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Family má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Family momentálne evidujeme 79 recenzií.

Penzion Anička

7,2

Penzion Anička

Ubytovanie Penzion Anička. Set in Klokočov, within 2.5 km of Zemplinska Sirava and 19 km of Vihorlat, Penzion Anička offers accommodation with a garden and free WiFithroughout the... Ubytovanie Penzion Anička sa nachádza v meste Klokočov (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Klokočov

Mesto Klokočov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Klokočov.