Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kobarid

V meste Kobarid (Slovinsko) máme celkom 98 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kobarid

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kobarid

Hiša Krivopeta

9,9

Hiša Krivopeta

Ubytovanie (Apartmány) Hiša Krivopeta. Located in Kobarid, 46 km from Udine, Hiša Krivopeta provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Hiša Krivopeta sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma MATEA

9,9

Apartma MATEA

Ubytovanie (Apartmán) Apartma MATEA. Located in Kobarid, Apartma MATEA provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With city views, this accommodation features a... Ubytovanie Apartma MATEA sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša Kala

9,8

Hiša Kala

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Hiša Kala. Hiša Kala features garden views, free WiFi and free private parking, set in Kobarid. Ubytovanie Hiša Kala sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA

9,8

ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA

Ubytovanie (Apartmán) ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA. Featuring accommodation with a balcony, ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA is set in Kobarid. Ubytovanie ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Skednj

9,8

Apartma Skednj

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Skednj. Situated in Kobarid, Apartma Skednj features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartma Skednj sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko).

HišaŠmihelka

9,8

HišaŠmihelka

Ubytovanie (Apartmány) HišaŠmihelka. HišaŠmihelka features river views, free WiFi and free private parking, set in Kobarid. Ubytovanie HišaŠmihelka sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid

9,7

Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid

Ubytovanie (Apartmán) Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid. Boasting barbecue facilities and a terrace, Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid provides accommodation in Kobarid with free WiFi and city views. Ubytovanie Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy cottage with views near Kobarid

9,7

Cosy cottage with views near Kobarid

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cosy cottage with views near Kobarid. Cosy cottage with views near Kobarid is located in Kobarid. Providing free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Cosy cottage with views near Kobarid sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Kapitan

9,7

Apartma Kapitan

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Kapitan. Apartma Kapitan is set in Kobarid. The air-conditioned accommodation is 47 km from Udine, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartma Kapitan sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kramer Hiša

9,7

Kramer Hiša

Ubytovanie (Apartmány) Kramer Hiša. Located in Kobarid, Kramer Hiša provides accommodation with free WiFi and free private parking. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Kramer Hiša sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko).

Luxurious RUBY Apartment

9,7

Luxurious RUBY Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luxurious RUBY Apartment. Luxurious RUBY Apartment is situated in Kobarid. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Luxurious RUBY Apartment sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hisa Smast

9,7

Hisa Smast

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hisa Smast. Boasting a terrace, Hisa Smast features accommodation in Kobarid with free WiFi and river views. Ubytovanie Hisa Smast sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist Farm Žvanč

9,7

Tourist Farm Žvanč

Ubytovanie (Farma) Tourist Farm Žvanč. Set in a quiet surroundings and offering a barbecue and a terrace, TURISTIČNA KMETIJA ŽVANČ is situated in Kobarid. All rooms come with a flat-screen TV. Ubytovanie Tourist Farm Žvanč sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nebesa Chalets

9,7

Nebesa Chalets

Ubytovanie (Horská chata) Nebesa Chalets. Horské chaty Nebesa sa nachádzajú v pokojnej lokalite na svahu hory Kuk a naskytá sa z nich prekrásny výhľad na údolie Soča. Ubytovanie Nebesa Chalets sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 365 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ravne

9,7

Apartment Ravne

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ravne. Apartment Ravne is situated in Kobarid. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ravne sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Likar

9,7

Apartment Likar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Likar. Situated in Kobarid, Apartment Likar features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden and mountain views. Ubytovanie Apartment Likar sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko).

Studio Pod hruško

9,7

Studio Pod hruško

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pod hruško. Offering free WiFi and garden views, Studio Pod hruško is an accommodation situated in Kobarid. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Studio Pod hruško sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Žonir with SAUNA

9,6

Chalet Žonir with SAUNA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Žonir with SAUNA. Featuring free bikes, a garden, and a casino, Chalet Žonir with SAUNA offers accommodation in Kobarid with free WiFi and garden views. Ubytovanie Chalet Žonir with SAUNA sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jelenov breg pod Matajurem

9,6

Jelenov breg pod Matajurem

Ubytovanie (Farma) Jelenov breg pod Matajurem. Set in Kobarid, 41 km from Udine, Jelenov breg pod Matajurem offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Jelenov breg pod Matajurem sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šavli

9,6

Apartment Šavli

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šavli. Located in Kobarid, Apartment Šavli offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Apartment Šavli sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hisa Rejmr

9,6

Hisa Rejmr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hisa Rejmr. Featuring accommodation with a balcony, Hisa Rejmr is set in Kobarid. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Hisa Rejmr sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and Rooms HISA SONCA

9,6

Apartment and Rooms HISA SONCA

Ubytovanie (Penzión) Apartment and Rooms HISA SONCA. Set in Kobarid, Apartment and Rooms HISA SONCA is a 3-star guest house with a wellness area featuring a hot tub and a salt room. Ubytovanie Apartment and Rooms HISA SONCA sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Berginc

9,6

Apartmaji Berginc

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Berginc. Apartmaji Berginc has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kobarid. Ubytovanie Apartmaji Berginc sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments A

9,5

Apartments A

Ubytovanie (Apartmány) Apartments A. Apartments A features city views, free WiFi and free private parking, located in Kobarid. Ubytovanie Apartments A sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bon

9,5

Apartment Bon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bon. Apartmán s vlastným stravovaním Bon sa nachádza v slovinskom meste Kobarid. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Bon sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Kobarid

9,5

Hostel Kobarid

Ubytovanie (Hostel) Hostel Kobarid. Hostel Kobarid sa nachádza v meste Kobarid a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Personál môže zabezpečiť letiskový transfer. Ubytovanie Hostel Kobarid sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pri Bricu

9,5

Apartment Pri Bricu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pri Bricu. Set in Kobarid, Apartment Pri Bricu offers BBQ facilities, free WiFi, a shared kitchen, and luggage storage space. Ubytovanie Apartment Pri Bricu sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mlinarjeva domačija

9,5

Apartment Mlinarjeva domačija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mlinarjeva domačija. Boasting accommodation with a patio, Apartment Mlinarjeva domačija is situated in Kobarid. Ubytovanie Apartment Mlinarjeva domačija sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Ten Sen

9,5

Apartma Ten Sen

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Ten Sen. Apartma Ten Sen is situated in Kobarid. The accommodation is 40 km from Udine, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartma Ten Sen sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Positive sport apartments

9,5

Positive sport apartments

Ubytovanie (Apartmány) Positive sport apartments. Positive sport apartments is located in Kobarid. Each unit is equipped with a terrace, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a... Ubytovanie Positive sport apartments sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Flora

9,5

Apartment Flora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Flora. Apartment Flora is situated in Kobarid and offers a terrace. Ubytovanie Apartment Flora sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko).

Apartma Ana Drežnica

9,5

Apartma Ana Drežnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Ana Drežnica. Featuring a terrace, Apartma Ana Drežnica features accommodation in Kobarid with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartma Ana Drežnica sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Masera

9,5

Apartments Masera

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Masera. Apartmány Masera sa nachádzajú v meste Kobarid. Obklopuje ich záhrada a ponúkajú vám klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments Masera sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kamacir

9,4

Apartment Kamacir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kamacir. Apartment Kamacir is set in Kobarid and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Kamacir sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sleeping with the bees Kozjak

9,4

Sleeping with the bees Kozjak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sleeping with the bees Kozjak. Boasting accommodation with a patio, Sleeping with the bees Kozjak is located in Kobarid. Ubytovanie Sleeping with the bees Kozjak sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alvarium

9,4

Apartment Alvarium

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alvarium. Apartma ALVARIUM is a self-catering accommodation located in Kobarid. FreeWiFi access is available. Ubytovanie Apartment Alvarium sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist Farm Kranjc

9,4

Tourist Farm Kranjc

Ubytovanie (Farma) Tourist Farm Kranjc. Farm Stay Kranjc lies beneath the Mount Krn, at an altitude of 600 metres above sea level, just beneath Triglav National Park and only 6 km away from the... Ubytovanie Tourist Farm Kranjc sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Brnat

9,4

Studio Brnat

Ubytovanie (Apartmán) Studio Brnat. Located in the centre of the Kobarid, Studio Brnat offers self-catering accommodation with free Wi-Fi access. Ubytovanie Studio Brnat sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma "Pod Matajurjem"

9,4

Apartma "Pod Matajurjem"

Ubytovanie (Apartmány) Apartma "Pod Matajurjem". Situated in Kobarid, 46 km from Udine, Apartma "Pod Matajurjem" features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartma "Pod Matajurjem" sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Metija

9,4

Apartments Metija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Metija. Apartments Metija features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Kobarid. Ubytovanie Apartments Metija sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soĉa House

9,4

Soĉa House

Ubytovanie (Apartmány) Soĉa House. Soĉa House features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kobarid. Ubytovanie Soĉa House sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and Room Aria

9,4

Apartment and Room Aria

Ubytovanie (Penzión) Apartment and Room Aria. Apartment and Room Aria offers accommodation in Kobarid. The property features free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment and Room Aria sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša Kranjc

9,3

Hiša Kranjc

Ubytovanie (Apartmány) Hiša Kranjc. Hiša Kranjc is set in the small village of Svino near Kobarid. Bled is 45 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytovanie Hiša Kranjc sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivančič

9,3

Apartments Ivančič

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivančič. Offering a spacious garden with sun loungers and a view of the surrounding mountains, Apartments Ivančič is located 8 km from the centre of Kobarid. Ubytovanie Apartments Ivančič sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Konavec

9,3

Apartment Konavec

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Konavec. Apartment Konavec is located in Kobarid and offers a restaurant, a garden and a casino. Ubytovanie Apartment Konavec sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and Room Natasa

9,3

Apartment and Room Natasa

Ubytovanie (Apartmány) Apartment and Room Natasa. Offering a garden, Apartment and Room Natasa is set in Dreznica, 5 km from Kobarid, 43 km from Villach. Bled is 40 km from the property. Ubytovanie Apartment and Room Natasa sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Maja

9,3

Apartma Maja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartma Maja. Apartma Maja is located in Kobarid. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartma Maja sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Valter

9,3

Villa Valter

Ubytovanie (Apartmán) Villa Valter. Featuring accommodation with a patio, Villa Valter is set in Ajba. The property is 25 km from Gorizia and free private parking is featured. Ubytovanie Villa Valter sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pri nas

9,3

Apartments Pri nas

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pri nas. Apartmány Pri Nas sa nachádzajú len 800 metrov od rieky Soča v meste Kobarid. Ubytovanie Apartments Pri nas sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bric

9,3

Apartment Bric

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bric. Featuring a garden and a terrace, Apartment Bric features accommodation in Kobarid with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartment Bric sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko).

Apartma Vilma

9,3

Apartma Vilma

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Vilma. Boasting a garden, Apartma Vilma offers accommodation in Kobarid with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartma Vilma sa nachádza v meste Kobarid (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kobarid

Mesto Kobarid sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 98 hotelov a ubytovanie v meste Kobarid.