Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kojetín

V meste Kojetín (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kojetín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kojetín

Plně vybavený apartmán

9,3

Plně vybavený apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Plně vybavený apartmán. Boasting a spa bath, Plně vybavený apartmán is situated in Kojetín. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Plně vybavený apartmán sa nachádza v meste Kojetín (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pivovarský Hotel

8,5

Pivovarský Hotel

Ubytovanie (Hotel) Pivovarský Hotel. Pivovarský Hotel je situovaný v tichom prostredí, 9 km od centra Kroměříža a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Pivovarský Hotel sa nachádza v meste Kojetín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pivovarský Hotel má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Pivovarský Hotel momentálne evidujeme 130 recenzií.

Apartment in Baroque townhouse near Kromeriz and Olomouc

Apartment in Baroque townhouse near Kromeriz and Olomouc

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Baroque townhouse near Kromeriz and Olomouc. Boasting a garden and a terrace, Apartment in Baroque townhouse near Kromeriz and Olomouc features accommodation in Kojetín with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartment in Baroque townhouse near Kromeriz and Olomouc sa nachádza v meste Kojetín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment in Baroque townhouse near Kromeriz and Olomouc nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Historic apartment in the heart of Moravia (near Kromeriz and Olomouc)

Historic apartment in the heart of Moravia (near Kromeriz and Olomouc)

Ubytovanie (Apartmán) Historic apartment in the heart of Moravia (near Kromeriz and Olomouc). Located in Kojetín, Historic apartment in the heart of Moravia (near Kromeriz and Olomouc) provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Historic apartment in the heart of Moravia (near Kromeriz and Olomouc) sa nachádza v meste Kojetín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Historic apartment in the heart of Moravia (near Kromeriz and Olomouc) nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kojetín

Mesto Kojetín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kojetín.