Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kolbnitz

V meste Kolbnitz (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kolbnitz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kolbnitz

Haus Kolbnitz

8,3

Haus Kolbnitz

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Kolbnitz. Ubytovanie sa nachádza v obci Kolbnitz v údolí Möll, v tesnej blízkosti turistickej trasy Alpe Adria. Ponúka infračervenú kabínu, lyžiareň a slnečnú... Ubytovanie Haus Kolbnitz sa nachádza v meste Oberkolbnitz 80 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kumnig

Apartment Kumnig

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kumnig. Set in Kolbnitz, just 2.3 km from Skilift Rauningwiese, Apartment Kumnig offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Kumnig sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brunner - Ferienwohnung im Hühnerhotel

Brunner - Ferienwohnung im Hühnerhotel

Ubytovanie (Apartmán) Brunner - Ferienwohnung im Hühnerhotel. Brunner - Ferienwohnung im Hühnerhotel is situated in Kolbnitz and offers a garden and a terrace. The accommodation is 28 km from Bad Gastein. Ubytovanie Brunner - Ferienwohnung im Hühnerhotel sa nachádza v meste Kolbnitz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz

Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz. Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz is situated in Kolbnitz. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gradnitzer

Gradnitzer

Ubytovanie (Apartmán) Gradnitzer. Gradnitzer is situated in Penk. The accommodation is 44 km from Bad Hofgastein. Ubytovanie Gradnitzer sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kolbnitz

Mesto Kolbnitz sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Kolbnitz.