Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Koliba

V meste Koliba (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Koliba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Koliba

Apartment at the Hills in heart of Bratislava

Apartment at the Hills in heart of Bratislava

Ubytovanie (Apartmán) Apartment at the Hills in heart of Bratislava. Apartment at The Hills in Heart of Bratislava is located in Strohhüte and offers a terrace. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartment at the Hills in heart of Bratislava sa nachádza v meste Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni

BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni. Situated in Strohhüte in the Bratislavský kraj region, BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni has a garden. This holiday home provides a terrace. Ubytovanie BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni sa nachádza v meste Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed & Breakfast Apartment Ginko

Bed & Breakfast Apartment Ginko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Apartment Ginko. Providing a terrace and free WiFi, Bed & Breakfast Apartment Ginko provides accommodation in Strohhüte. Ubytovanie Bed & Breakfast Apartment Ginko sa nachádza v meste Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Apartment near City Centre

Modern Apartment near City Centre

Ubytovanie (Apartmán) Modern Apartment near City Centre. Situated in Strohhüte, Apartment Budysinska features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 2. Ubytovanie Modern Apartment near City Centre sa nachádza v meste Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attic apartment with parking

Attic apartment with parking

Ubytovanie (Apartmán) Attic apartment with parking. Attic apartment with parking is situated in Koliba. The apartment has garden views and is 45 km from Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Attic apartment with parking sa nachádza v meste Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Attic apartment with parking nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Kralevich apartments

Kralevich apartments

Ubytovanie (Apartmán) Kralevich apartments. Kralevich apartments is set in Koliba and offers a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 46 km from Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Kralevich apartments sa nachádza v meste Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Kralevich apartments nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Koliba

Mesto Koliba sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Koliba.