Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kolsass

V meste Kolsass (Rakúsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kolsass

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kolsass

Hotel Rettenberg

9,1

Hotel Rettenberg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rettenberg. Only 2 km away from the Swarovski Crystal Worlds in Wattens and 17 km from Innsbruck, Hotel Rettenberg is located in the centre of the picturesque village... Ubytovanie Hotel Rettenberg sa nachádza v meste Mühlbach 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Pendl

8,1

Gästehaus Pendl

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Pendl. Gästehaus Pendl is located 2 km from the centre of Mayrhofen, and 3 km from the Mayrhofen 3000 Ski Area. Ubytovanie Gästehaus Pendl sa nachádza v meste Hollenzen 70 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Pension Edelweiss

7,6

Gästehaus Pension Edelweiss

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Pension Edelweiss. Penzión Edelweiss sa nachádza v obci Kolsass a ponúka ubytovanie v svetlých izbách s bezplatným Wi-Fi, bohatý raňajkový bufet a reštauráciu, ktorá podáva... Ubytovanie Gästehaus Pension Edelweiss sa nachádza v meste Mühlbach 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kolsass

Mesto Kolsass sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Kolsass.