Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kolsassberg

V meste Kolsassberg (Rakúsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kolsassberg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kolsassberg

Ninas Residenzerl

9,1

Ninas Residenzerl

Ubytovanie (Apartmán) Ninas Residenzerl. Ninas Residenzerl is set in Kolsassberg, 3.4 km from Hoferlift, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Ninas Residenzerl sa nachádza v meste 21 Innerbergstraße (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonnenwinkel 1

9,1

Apartment Sonnenwinkel 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonnenwinkel 1. Set in Kolsassberg, just less than 1 km from Hoferlift, Apartment Sonnenwinkel 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Sonnenwinkel 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hofer Stubn

8,5

Hofer Stubn

Ubytovanie (Penzión) Hofer Stubn. Offering an indoor pool and a spa area with a sauna, a steam bath and a sunbed, Hofer Stubn is located in Kolsassberg. Ubytovanie Hofer Stubn sa nachádza v meste Rettenbergstraße 18-22 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sonnenwinkel

Holiday home Sonnenwinkel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sonnenwinkel. Located in Kolsassberg, just less than 1 km from Hoferlift, Holiday home Sonnenwinkel provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Sonnenwinkel sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Kolsassberg

Mesto Kolsassberg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Kolsassberg.