Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Komin

V meste Komin (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Komin

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Komin

Lemon house

9,9

Lemon house

Ubytovanie (Apartmán) Lemon house. Situated in Komin in the Dubrovnik-Neretva County region, Lemon house has a garden. Ubytovanie Lemon house sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Anita

9,9

Apartman Anita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anita. Boasting a terrace, Apartman Anita offers accommodation in Komin with free WiFi and river views. Ubytovanie Apartman Anita sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Usce

9,7

Villa Usce

Ubytovanie (Vila) Villa Usce. Vila Usce sa nachádza v Komine a k dispozícii máte súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie pri pláži má terasu. Ubytovanie Villa Usce sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartemnt Neretva dream

9,5

Apartemnt Neretva dream

Ubytovanie (Apartmán) Apartemnt Neretva dream. Ubytovacie zariadenie Apartemnt Neretva dream, ktoré sa nachádza v meste Komin v Dubrovnícko-neretvianskej župe, ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Apartemnt Neretva dream sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Riverside

9,2

Holiday Home Riverside

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Riverside. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Holiday Home Riverside features accommodation in Komin with free WiFi and river views. Ubytovanie Holiday Home Riverside sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Haus Markic 525S

Haus Markic 525S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Markic 525S. Featuring private pool, Haus Markic 525S is set on the beachfront in Komin. Ubytovanie Haus Markic 525S sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Hinko Neretva

Apartments Hinko Neretva

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartments Hinko Neretva. Situated in Komin, 42 km from Tučepi, Apartments Hinko Neretva features a bar and free WiFi. Ubytovanie Apartments Hinko Neretva sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Four-Bedroom Holiday Home in Komin

Four-Bedroom Holiday Home in Komin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Komin. Situated in Komin, Four-Bedroom Holiday Home in Komin provides a private pool. Guests are welcome to go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Komin sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Usce

Apartment Usce

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Usce. Tento apartmán sa nachádza v obci Komin, 25 km od Medžugorja. Makarska je vzdialená 47 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Usce sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Kominščak

Kominščak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kominščak. Kominščak is set in Komin and offers a restaurant, a garden and a terrace. The property is 36 km from Krapinske Toplice and free private parking is... Ubytovanie Kominščak sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Zagreb County).

Rojena vala - Neretva

Rojena vala - Neretva

Ubytovanie (Apartmán) Rojena vala - Neretva. Rojena vala - Neretva is set in Komin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Rojena vala - Neretva sa nachádza v meste Komin (Chorvátsko - Dubrovník).

Ubytovanie v meste Komin

Mesto Komin sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Komin.