Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Konjevrate

V meste Konjevrate (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Konjevrate

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Konjevrate

Village House Fafarinka

9,3

Village House Fafarinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Village House Fafarinka. Dovolenkový dom Village House Fafarinka sa nachádza v obci Konjevrate a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a patio. Ubytovanie Village House Fafarinka sa nachádza v meste Konjevrate (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Konjevrate 10

Holiday Home Konjevrate 10

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Konjevrate 10. Situated in Konjevrate, Holiday Home Konjevrate 10 features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Konjevrate 10 sa nachádza v meste Konjevrate (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

One-Bedroom Holiday Home in Konjevrate

One-Bedroom Holiday Home in Konjevrate

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Konjevrate. Located in Konjevrate, One-Bedroom Holiday Home in Konjevrate offers accommodation with a private pool. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Konjevrate sa nachádza v meste Konjevrate (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Anita

Apartman Anita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anita. Apartman Anita is situated in Konjevrate and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Anita sa nachádza v meste Konjevrate (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ubytovanie v meste Konjevrate

Mesto Konjevrate sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Konjevrate.