Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Korinós

V meste Korinós (Grécko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Korinós

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Korinós

Sophia's Coastal Retreat

9,8

Sophia's Coastal Retreat

Ubytovanie Sophia's Coastal Retreat. Set in Korinós, 31 km from Dion and 42 km from Agios Dimitrios Monastery, Sophia's Coastal Retreat offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie Sophia's Coastal Retreat sa nachádza v meste Korinós (Grécko - Macedonia).

Apartment Korinos Mama Machi

9,6

Apartment Korinos Mama Machi

Ubytovanie Apartment Korinos Mama Machi. Featuring city views, Apartment Korinos Mama Machi offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 43 km from Agios Dimitrios Monastery. Ubytovanie Apartment Korinos Mama Machi sa nachádza v meste Korinós (Grécko - Macedonia).

Villa Kyros

9,5

Villa Kyros

Ubytovanie Villa Kyros. Boasting garden views, Villa Kyros features accommodation with a patio and a coffee machine, around 31 km from Dion. Ubytovanie Villa Kyros sa nachádza v meste Korinós (Grécko - Macedonia).

Anais Apartments

9,4

Anais Apartments

Ubytovanie Anais Apartments. Located 32 km from Dion, Anais Apartments provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Anais Apartments sa nachádza v meste Korinós (Grécko - Macedonia).

Verginia Studios

9

Verginia Studios

Ubytovanie Verginia Studios. Štúdiá Verginia sa nachádzajú len 200 metrov od piesočnatej pláže v meste Korinos. Ubytovanie Verginia Studios sa nachádza v meste Korinós (Grécko - Macedonia).

Denis Hotel and Bungalows

8,9

Denis Hotel and Bungalows

Ubytovanie Denis Hotel and Bungalows. Hotel Denis sa nachádza 150 metrov od piesočnatej pláže v meste Korinos a ponúka bazén s vírivkou, slnečnú terasu zdobenú kvetmi a reštauráciu s barom pri... Ubytovanie Denis Hotel and Bungalows sa nachádza v meste Korinós (Grécko - Macedonia).

Fiore Del mare

Fiore Del mare

Ubytovanie Fiore Del mare. Boasting a garden, Fiore Del mare offers accommodation in Korinós, 35 km from Dion and 45 km from Agios Dimitrios Monastery. Ubytovanie Fiore Del mare sa nachádza v meste Korinós (Grécko - Macedonia).

Ubytovanie v meste Korinós

Mesto Korinós sa nachádza na území krajiny Grécko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Korinós.