Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Koromačno

V meste Koromačno (Chorvátsko) máme celkom 49 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Koromačno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Koromačno

Apartment Stefania

9,8

Apartment Stefania

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stefania. Located in Koromačno in the Istria region, Apartment Stefania features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Stefania sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Knapić

9,8

Apartman Knapić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Knapić. Located in Koromačno, Apartman Knapić provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Knapić sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ema 4+2

9,6

Apartman Ema 4+2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ema 4+2. Apartmán Ema s možnosťou ubytovania s domácim zvieraťom sa nachádza v meste Koromačno, 42 km od mesta Opatija. K dispozícii je vám terasa. Ubytovanie Apartman Ema 4+2 sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria).

Renato Emilia

9,6

Renato Emilia

Ubytovanie (Apartmán) Renato Emilia. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Renato Emilia is situated in Viškovići, 2.8 km from Koromačno. Ubytovanie Renato Emilia sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria).

Apartment Belvedere

9,6

Apartment Belvedere

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Belvedere. Situated in Koromačno in the Istria region, Apartment Belvedere has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Belvedere sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Am

9,5

Apartment Am

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Am. Set in Koromačno in the Istria region, Apartment Am has a patio and sea views. Ubytovanie Apartment Am sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Meri

9,4

Apartment Meri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Meri. Located in Koromačno in the Istria region, Apartment Meri features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Meri sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milevoj

9,4

Apartment Milevoj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milevoj. Apartmán Milevoj s výhľadom na more sa nachádza v obci Koromačno, 44 ​​km od mesta Opatija a 40 km od mesta Rovinj. Mesto Pula je vzdialené 24 km. Ubytovanie Apartment Milevoj sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Quiet Getaway

9,3

Apartment Quiet Getaway

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Quiet Getaway. Apartmán Quiet Getaway sa nachádza v meste Koromačno, 42 km od Opatije a 39 km od Rovinju. Ubytovanie Apartment Quiet Getaway sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dobrić

9,3

Apartment Dobrić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dobrić. Set in Koromačno in the Istria region, Apartment Dobrić features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Dobrić sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria).

Apartment Amber

9,3

Apartment Amber

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amber. Apartmán Amber s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v meste Koromačno a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Amber sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Grego

9,3

Apartman Grego

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Grego. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Koromačno a má balkón s výhľadom na more. Ubytovanie Apartman Grego sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Županić

9,2

Apartmani Županić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Županić. Located in Koromačno, 21 km from Rabac, Apartmani Županić provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Županić sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lina

9

Apartment Lina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lina. Apartment Lina is a one-bedroom apartment located in Koromačno and offers a direct access to the paddle beach. Ubytovanie Apartment Lina sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maggie Vlakovo

8,9

Villa Maggie Vlakovo

Ubytovanie (Vila) Villa Maggie Vlakovo. Located in Koromačno, Villa Maggie Vlakovo provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Maggie Vlakovo sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Milevoj

7,4

House Milevoj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Milevoj. Dovolenkový dom House Milevoj sa nachádza v letovisku Koromačno a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Hostia môžu využívať patio. Ubytovanie House Milevoj sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rajka

Apartment Rajka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rajka. Set in Koromačno in the Istria region, Apartment Rajka features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Rajka sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria).

Villa Albina Skitaca

Villa Albina Skitaca

Ubytovanie (Vila) Villa Albina Skitaca. Situated in Koromačno in the Istria region, Villa Albina Skitaca has a garden. Ubytovanie Villa Albina Skitaca sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Santa Lucia

Villa Santa Lucia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Santa Lucia. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Santa Lucia is set in Koromačno. Ubytovanie Villa Santa Lucia sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Tunarica

Holiday Home Tunarica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tunarica. Holiday Home Tunarica is set in Koromačno. The air-conditioned accommodation is 21 km from Rabac. The holiday home features a satellite TV. Ubytovanie Holiday Home Tunarica sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms is situated in Koromačno. Ubytovanie Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 488 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno. Boasting an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno is situated in Koromačno. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 310 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Olea

Villa Olea

Ubytovanie (Vila) Villa Olea. Villa Olea is located in Koromačno. Complimentary WiFi is provided. Opatija is 42 km from the villa. Ubytovanie Villa Olea sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria).

Villa Laura

Villa Laura

Ubytovanie (Vila) Villa Laura. Boasting a garden, private pool and sea views, Villa Laura is situated in Koromačno. Ubytovanie Villa Laura sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 226 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool

Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool is set in Koromačno. Ubytovanie Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 268 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Brovinje Croatia

Holiday home Brovinje Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Brovinje Croatia. Boasting an outdoor pool and sea views, Holiday home Brovinje Croatia is situated in Koromačno. Ubytovanie Holiday home Brovinje Croatia sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 411 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Koromacno Sveti Lovrec

Apartment Koromacno Sveti Lovrec

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Koromacno Sveti Lovrec. Apartment Koromacno Sveti Lovrec is located in Koromačno. The property features sea views and is 49 km from Pula. Ubytovanie Apartment Koromacno Sveti Lovrec sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms is situated in Koromačno. Ubytovanie Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 556 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa with beautiful view

Villa with beautiful view

Ubytovanie (Vila) Villa with beautiful view. Villa Bella Vista is set in Koromačno and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytovanie Villa with beautiful view sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno. Featuring an outdoor pool and sea views, Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno is located in Koromačno. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rajka

Apartment Rajka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rajka. Situated in Koromačno in the Istria region, Apartment Rajka features a terrace. Ubytovanie Apartment Rajka sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana Vlakovo

Villa Ana Vlakovo

Ubytovanie (Vila) Villa Ana Vlakovo. Set in Koromačno, Villa Ana Vlakovo offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This villa has a garden and free private parking. Ubytovanie Villa Ana Vlakovo sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maria

Apartman Maria

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maria. Apartmán Maria ponúka ubytovanie v obci Koromačno. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a výhľad na more a do záhrady. Ubytovanie Apartman Maria sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marina Vlakovo

Villa Marina Vlakovo

Ubytovanie (Vila) Villa Marina Vlakovo. Set in Koromačno, Villa Marina Vlakovo offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This villa has a garden and free private parking. Ubytovanie Villa Marina Vlakovo sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Biljana Vlakovo

Villa Biljana Vlakovo

Ubytovanie (Vila) Villa Biljana Vlakovo. Located in Koromačno, Villa Biljana Vlakovo provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Biljana Vlakovo sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms is set in Koromačno. Ubytovanie Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 374 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BILJANA

BILJANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BILJANA. Featuring an outdoor pool and sea views, BILJANA is set in Koromačno. Ubytovanie BILJANA sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 374 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MAGGIE

MAGGIE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MAGGIE. Featuring an outdoor pool and sea views, MAGGIE is set in Koromačno. Ubytovanie MAGGIE sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 380 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Koromacno - CIS03100c-O

Villa Koromacno - CIS03100c-O

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Koromacno - CIS03100c-O. Set in Koromačno in the Istria region, Villa Koromacno - CIS03100c-O features a terrace. Ubytovanie Villa Koromacno - CIS03100c-O sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Koromacno/Istrien 33192

Apartment in Koromacno/Istrien 33192

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Koromacno/Istrien 33192. Apartment in Koromacno/Istrien 33192 is set in Koromačno. Ubytovanie Apartment in Koromacno/Istrien 33192 sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Gregor (LBN114)

Holiday Home Gregor (LBN114)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gregor (LBN114). Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Gregor (LBN114) is situated in Diminići. Ubytovanie Holiday Home Gregor (LBN114) sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Santa Lucia

Holiday Home Santa Lucia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Santa Lucia. Offering free WiFi, Holiday Home Santa Lucia is set on the beachfront in Koromačno. The property features sea views and is 21 km from Rabac. Ubytovanie Holiday Home Santa Lucia sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Bea

Vila Bea

Ubytovanie (Vila) Vila Bea. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Bea is situated in Koromačno. Ubytovanie Vila Bea sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 275 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MARINA

MARINA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MARINA. Boasting an outdoor pool and sea views, MARINA is set in Koromačno. Ubytovanie MARINA sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 367 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment RR

Apartment RR

Ubytovanie (Apartmán) Apartment RR. Apartment RR is set in Koromačno. The air-conditioned accommodation is 20 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment RR sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Olea

Villa Olea

Ubytovanie (Vila) Villa Olea. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Olea is located in Koromačno. Ubytovanie Villa Olea sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 380 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa A.R.T.

Villa A.R.T.

Ubytovanie (Vila) Villa A.R.T.. Featuring a garden, private pool and sea views, Villa A.R.T. Is located in Koromačno. Ubytovanie Villa A.R.T. sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Viskovici, Rasa - 14691

Apartments with a parking space Viskovici, Rasa - 14691

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Viskovici, Rasa - 14691. Situated in Koromačno, Apartments with a parking space Viskovici, Rasa - 14691 features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments with a parking space Viskovici, Rasa - 14691 sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria).

Four-Bedroom Holiday home Koromacno with a Fireplace 09

Four-Bedroom Holiday home Koromacno with a Fireplace 09

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday home Koromacno with a Fireplace 09. Featuring an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday home Koromacno with a Fireplace 09 is located in Koromačno. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday home Koromacno with a Fireplace 09 sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 381 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms is set in Koromačno. Ubytovanie Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 825 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Višković Koromačno

Apartman Višković Koromačno

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Višković Koromačno. Apartman Višković Koromačno is situated in Koromačno. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartman Višković Koromačno sa nachádza v meste Koromačno (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Koromačno

Mesto Koromačno sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 49 hotelov a ubytovanie v meste Koromačno.