Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Korytnica

V meste Korytnica (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Korytnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Korytnica

Korytnička pod Donovalmi

Korytnička pod Donovalmi

Ubytovanie (Chata v prírode) Korytnička pod Donovalmi. Ubytovacie zariadenie Korytnička pod Donovalmi sa nachádza v obci Korytnica, 32 km od Martina. Svojim hosťom ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Korytnička pod Donovalmi sa nachádza v meste Korytnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Korytnička pod Donovalmi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zrub Magurka

Zrub Magurka

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub Magurka. Zrub Magurka ponúka ubytovanie s terasou a kuchyňou v obci Partizánska Ľupča. K vybaveniu chaty patrí umývačka riadu a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Zrub Magurka sa nachádza v meste Korytnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Zrub Magurka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman Korytnica-Kupele

Apartman Korytnica-Kupele

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Korytnica-Kupele. Apartman Korytnica-Kupele sa nachádza v Korytnici a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Nechýba ani sauna. Ubytovanie Apartman Korytnica-Kupele sa nachádza v meste Korytnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Korytnica

Mesto Korytnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Korytnica.