Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Košická Belá

V meste Košická Belá (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Košická Belá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Košická Belá

Chatisko

8,9

Chatisko

Ubytovanie (Penzión) Chatisko. Ubytovanie Chatisko sa nachádza v Košickej Belej a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatisko sa nachádza v meste Košická Belá (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatisko má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Chatisko momentálne evidujeme 17 recenzií.

Hotel & Wellness Lesanka

8,7

Hotel & Wellness Lesanka

Ubytovanie (Hotel) Hotel & Wellness Lesanka. Hotel & Wellness Lesanka sa nachádza len 200 metrov od priehrady Ružín. Ubytovanie Hotel & Wellness Lesanka sa nachádza v meste Košická Belá (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel & Wellness Lesanka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel & Wellness Lesanka momentálne evidujeme 32 recenzií.

DAM Hotel

DAM Hotel

Ubytovanie (Hotel) DAM Hotel. DAM Hotel sa nachádza v Košickej Belej. Ponúka terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Každý deň sa podávajú raňajky formou bufetu. Ubytovanie DAM Hotel sa nachádza v meste Košická Belá (Slovensko - Košický kraj). Pre Hotel DAM Hotel nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Košická Belá

Mesto Košická Belá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Košická Belá.