Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Košinožići

V meste Košinožići (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Košinožići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Košinožići

One-Bedroom Apartment in Kosinozici

One-Bedroom Apartment in Kosinozici

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kosinozici. One-Bedroom Apartment in Kosinozici is situated in Košinožići. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kosinozici sa nachádza v meste Košinožići (Chorvátsko - Istria).

House 1808

House 1808

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House 1808. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, House 1808 is located in Košinožići. Ubytovanie House 1808 sa nachádza v meste Košinožići (Chorvátsko - Istria).

Mirjana Villa

Mirjana Villa

Ubytovanie (Vila) Mirjana Villa. Set in Košinožići in the Istria region, Mirjana Villa is a villa boasting a terrace. Guests have a private balcony. The villa offers a barbecue. Ubytovanie Mirjana Villa sa nachádza v meste Košinožići (Chorvátsko - Istria).

Poli dolac

Poli dolac

Ubytovanie (Apartmán) Poli dolac. Poli dolac is set in Košinožići and offers a garden and a terrace. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Poli dolac sa nachádza v meste Košinožići (Chorvátsko - Istria).

Villa Kosinožići 1924

Villa Kosinožići 1924

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Kosinožići 1924. Set in Košinožići, Villa Kosinožići 1924 offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 8 km from Poreč. Ubytovanie Villa Kosinožići 1924 sa nachádza v meste Košinožići (Chorvátsko - Istria).

Villa Micheline

Villa Micheline

Ubytovanie (Vila) Villa Micheline. Villa Micheline is set in Košinožići and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Villa Micheline sa nachádza v meste Košinožići (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Košinožići

Mesto Košinožići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Košinožići.