Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Košljun

V meste Košljun (Chorvátsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Košljun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Košljun

Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful!

9,9

Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful!

Ubytovanie (Apartmán) Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful!. Ubytovanie Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful! sa nachádza v meste Košljun a ponúka patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful! sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

New Kosljun Apartment 300m to Beach

9,7

New Kosljun Apartment 300m to Beach

Ubytovanie (Apartmán) New Kosljun Apartment 300m to Beach. Located in Košljun in the Pag Island region, New Kosljun Apartment 300m to Beach features a patio and garden views. Ubytovanie New Kosljun Apartment 300m to Beach sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Ruža

9,1

Apartmani Ruža

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ruža. Ubytovanie Apartmani Ruža sa nachádza v obci Košljun na ostrove Pag a ponúka balkón a výhľad na more. Ubytovanie Apartmani Ruža sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Facini

8,3

Apartments Facini

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Facini. Apartmány Facini s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v obci Košljun. Hostia môžu navštíviť záhradu a terasu. Ubytovanie Apartments Facini sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Stef in Kosljun island Pag

8

Apartments Stef in Kosljun island Pag

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stef in Kosljun island Pag. Ubytovacie zariadenie Apartments Stef in Kosljun island Pag sa nachádza v obci Košljun na ostrove Pag a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartments Stef in Kosljun island Pag sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Gordana

Apartment Gordana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gordana. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Gordana is located in Košljun. Ubytovanie Apartment Gordana sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

BanjaHoliday

BanjaHoliday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BanjaHoliday. BanjaHoliday is set in Košljun and offers an outdoor swimming pool, a bar and a terrace. Ubytovanie BanjaHoliday sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Krekovi?

Apartment Krekovi?

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krekovi?. Apartmán Kreković sa nachádza v meste Pag, 34 km od Zadaru a 23 km od mesta Novalja. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Krekovi? sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Holiday home Ira- with spa pool

Holiday home Ira- with spa pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ira- with spa pool. Situated in Košljun, Holiday home Ira- with spa pool features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Ira- with spa pool sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Koprivnjak

Apartmani Koprivnjak

Ubytovanie (Privát) Apartmani Koprivnjak. Set in Košljun, Apartmani Koprivnjak offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Koprivnjak sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Melisa in Kosljun island Pag

Apartment Melisa in Kosljun island Pag

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Melisa in Kosljun island Pag. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Melisa in Kosljun island Pag offers accommodation in Košljun with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Melisa in Kosljun island Pag sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

VILLA KOŠLJUN

VILLA KOŠLJUN

Ubytovanie (Apartmán) VILLA KOŠLJUN. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, VILLA KOŠLJUN is located in Košljun. Ubytovanie VILLA KOŠLJUN sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms is located in Košljun. Ubytovanie Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms

Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms is located in Košljun. Ubytovanie Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

vila H.A.J.

vila H.A.J.

Ubytovanie (Apartmán) vila H.A.J.. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, vila H.A.J. Is set in Košljun. Ubytovanie vila H.A.J. sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Holiday Home Kosljun with Fireplace VI

Holiday Home Kosljun with Fireplace VI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kosljun with Fireplace VI. Set in Košljun, Holiday Home Kosljun with Fireplace VI provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 27 km from Novalja. Ubytovanie Holiday Home Kosljun with Fireplace VI sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ubytovanie v meste Košljun

Mesto Košljun sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Košljun.