Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Košljun

V meste Košljun (Chorvátsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Košljun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Košljun

Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful!

9,9

Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful!

Ubytovanie (Apartmán) Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful!. Ubytovanie Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful! sa nachádza v meste Košljun a ponúka patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Water view brand new Apartment, short stroll to beach, peaceful! sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ruža

9,1

Apartmani Ruža

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ruža. Ubytovanie Apartmani Ruža sa nachádza v obci Košljun na ostrove Pag a ponúka balkón a výhľad na more. Ubytovanie Apartmani Ruža sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Facini

8,3

Apartments Facini

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Facini. Apartmány Facini s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v obci Košljun. Hostia môžu navštíviť záhradu a terasu. Ubytovanie Apartments Facini sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gordana

Apartment Gordana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gordana. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Gordana is located in Košljun. Ubytovanie Apartment Gordana sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krekovi?

Apartment Krekovi?

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krekovi?. Apartmán Kreković sa nachádza v meste Pag, 34 km od Zadaru a 23 km od mesta Novalja. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Krekovi? sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BanjaHoliday

BanjaHoliday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BanjaHoliday. BanjaHoliday is set in Košljun and offers an outdoor swimming pool, a bar and a terrace. Ubytovanie BanjaHoliday sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 800 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA KOŠLJUN

VILLA KOŠLJUN

Ubytovanie (Apartmán) VILLA KOŠLJUN. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, VILLA KOŠLJUN is located in Košljun. Ubytovanie VILLA KOŠLJUN sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 277 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Koprivnjak

Apartmani Koprivnjak

Ubytovanie (Privát) Apartmani Koprivnjak. Set in Košljun, Apartmani Koprivnjak offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Koprivnjak sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Melisa in Kosljun island Pag

Apartment Melisa in Kosljun island Pag

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Melisa in Kosljun island Pag. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Melisa in Kosljun island Pag offers accommodation in Košljun with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Melisa in Kosljun island Pag sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms is located in Košljun. Ubytovanie Stunning home in Kosljun with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Renato near the beach

Apartments Renato near the beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Renato near the beach. Ubytovanie Apartments Renato near the beach sa nachádza v meste Pag, 27 km od mesta Novalja. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Renato near the beach sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

vila H.A.J.

vila H.A.J.

Ubytovanie (Apartmán) vila H.A.J.. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, vila H.A.J. Is set in Košljun. Ubytovanie vila H.A.J. sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Irena

Holiday Home Irena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Irena. Situated in Košljun in the Pag Island region, Holiday Home Irena features a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Irena sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Holiday Home Kosljun with Fireplace VI

Holiday Home Kosljun with Fireplace VI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kosljun with Fireplace VI. Set in Košljun, Holiday Home Kosljun with Fireplace VI provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 27 km from Novalja. Ubytovanie Holiday Home Kosljun with Fireplace VI sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 888 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms

Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms is located in Košljun. Ubytovanie Awesome home in Kosljun w/ WiFi, Heated swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Košljun (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 363 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Košljun

Mesto Košljun sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Košljun.