Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kostelec na Hané

V meste Kostelec na Hané (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kostelec na Hané

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kostelec na Hané

Apartma Transpet

9,4

Apartma Transpet

Ubytovanie (Apartmány) Apartma Transpet. Ubytovanie sa nachádza iba 200 metrov od železničnej stanice Kostelec na Hané, 5 km od Prostějova. Ubytovanie Apartma Transpet sa nachádza v meste Kostelec na Hané (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartma Transpet má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartma Transpet momentálne evidujeme 40 recenzií.

RATOMAS, s.r.o.

7,5

RATOMAS, s.r.o.

Ubytovanie (Penzión) RATOMAS, s.r.o.. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. At RATOMAS, s.r.o. Every room includes a private bathroom. Ubytovanie RATOMAS, s.r.o. sa nachádza v meste Kostelec na Hané (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie RATOMAS, s.r.o. má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión RATOMAS, s.r.o. momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie v meste Kostelec na Hané

Mesto Kostelec na Hané sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kostelec na Hané.