Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Köttmannsdorf

V meste Köttmannsdorf (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Köttmannsdorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Köttmannsdorf

Michela

9,8

Michela

Ubytovanie (Apartmán) Michela. Michela is located in Köttmannsdorf and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 25 km from Velden am Wörthersee. Ubytovanie Michela sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Plöschenberg

8,9

Landgasthof Plöschenberg

Ubytovanie (Hostinec) Landgasthof Plöschenberg. Located in Köttmannsdorf in the Carinthia Region, Landgasthof Plöschenberg features a children's playground and sun terrace. Ubytovanie Landgasthof Plöschenberg sa nachádza v meste Ploeschenberg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt

Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt

Ubytovanie (Apartmán) Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt. Located in Köttmannsdorf in the Carinthia region, Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt features a balcony and mountain views. Ubytovanie Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt sa nachádza v meste Tschachoritsch 95 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Dani

Ferienwohnung Dani

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Dani. Located in Köttmannsdorf, Ferienwohnung Dani provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Ferienwohnung Dani sa nachádza v meste 27 Sonnenhangstraße (Rakúsko - Korutánsko).

Biohof Claudia

Biohof Claudia

Ubytovanie (Apartmán) Biohof Claudia. Biohof Claudia is located in Wurdach. Providing free WiFi, the property also has a garden. Ubytovanie Biohof Claudia sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Puschnig

Puschnig

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Puschnig. Situated in Köttmannsdorf in the Carinthia region, Puschnig has a garden. The accommodation is 24 km from Velden am Wörthersee. Ubytovanie Puschnig sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Köttmannsdorf

Mesto Köttmannsdorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Köttmannsdorf.