Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kovačevići

V meste Kovačevići (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kovačevići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kovačevići

Villa Tetida

Villa Tetida

Ubytovanie (Vila) Villa Tetida. Set in Kovačevići, Villa Tetida offers accommodation with a private pool, a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 45 km from Brela. Ubytovanie Villa Tetida sa nachádza v meste Kovačevići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kate

Holiday Home Kate

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kate. Located in Kovačevići, Holiday Home Kate provides a private pool. Ubytovanie Holiday Home Kate sa nachádza v meste Kovačevići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Naš dom

Holiday Home Naš dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home NaÅ¡ dom. Set in Kovačevići, Holiday Home Naš dom offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home NaÅ¡ dom sa nachádza v meste Kovačevići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kovačevići

Mesto Kovačevići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kovačevići.