Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kovářov

V meste Kovářov (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kovářov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kovářov

Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942

Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942. Located in Kovářov in the South Bohemia region, Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942 features a balcony. The accommodation is 13 km from Guglwald. Ubytovanie Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942 sa nachádza v meste Kovářov (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Astra Lipno

Astra Lipno

Ubytovanie (Apartmány) Astra Lipno. Set in Frymburk, Astra Lipno features free WiFi and units fitted with a kitchenette. Ubytovanie Astra Lipno sa nachádza v meste Kovářov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion

tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion

Ubytovanie (Penzión) tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion. Set in Kovářov, Rekreační areál tvrz Holešice-Orlická přehrada has a garden, bar and free WiFi. At the guest house, all rooms have a wardrobe. Ubytovanie tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion sa nachádza v meste Kovářov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stromový srub s karavanem u řeky

Stromový srub s karavanem u řeky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stromový srub s karavanem u řeky. Stromový srub s karavanem u řeky is situated in Kovářov and offers a restaurant, a bar and water sports facilities. Ubytovanie Stromový srub s karavanem u řeky sa nachádza v meste Kovářov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Horelka

Chata Horelka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Horelka. Chata Horelka is located in Kovářov and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chata Horelka sa nachádza v meste Kovářov (Česko - Juhočeský kraj).

Ubytovanie v meste Kovářov

Mesto Kovářov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kovářov.