Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krahule

V meste Krahule (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krahule

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krahule

Zrub na Briežku

10

Zrub na Briežku

Ubytovanie Zrub na Briežku. Ubytovacie zariadenie Zrub na Briežku sa nachádza v obci Krahule len 7,7 km od Mestského hradu Kremnica a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady,... Ubytovanie Zrub na Briežku sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Elizabeth

9,7

Apartmán Elizabeth

Ubytovanie Apartmán Elizabeth. Situated in Krahule and only 6.4 km from Kremnica Town Castle, Apartmán Elizabeth features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartmán Elizabeth sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata u Mikiho Krahule

9,5

Chata u Mikiho Krahule

Ubytovanie (Horská chata) Chata u Mikiho Krahule. Chata u Mikiho Krahule s balkónom a výhľadom na mesto sa nachádza v Krahuliach v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Chata u Mikiho Krahule sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata u Mikiho Krahule má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horská chata Chata u Mikiho Krahule momentálne evidujeme 7 recenzií.

Kolnicka Krahule

9,4

Kolnicka Krahule

Ubytovanie (Penzión) Kolnicka Krahule. Penzión Kôlnička Krahule sa nachádza v Kremnických vrchoch, len 100 metrov od lyžiarskeho strediska Krahule. Ubytovanie Kolnicka Krahule sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Kolnicka Krahule má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Kolnicka Krahule momentálne evidujeme 33 recenzií.

Vila Tina

9,4

Vila Tina

Ubytovanie (Vidiecky dom) Vila Tina. Vila Tina sa nachádza v lyžiarskom areáli Krahule, len 7 km od mesta Kremnica a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Vila Tina sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Vila Tina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Vila Tina momentálne evidujeme 39 recenzií.

Ubytko Krahule

9,1

Ubytko Krahule

Ubytovanie (Apartmány) Ubytko Krahule. Apartmány Ubytko Krahule sa nachádzajú v pokojnom prostredí Kremnických hôr, len 300 metrov od lyžiarskeho strediska Krahule. Ubytovanie Ubytko Krahule sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ubytko Krahule má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Ubytko Krahule momentálne evidujeme 55 recenzií.

Ubytovanie Krahule Konica

6,9

Ubytovanie Krahule Konica

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Krahule Konica. Ubytovanie Krahule Konica sa nachádza v lyžiarskom stredisku Krahule a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Ubytovanie Krahule Konica sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Krahule

Zrub Krahule

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Krahule. Ubytovacie zariadenie Zrub Krahule sa nachádza v obci Krahule v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Zrub Krahule sa nachádza v meste Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Horská chata Zrub Krahule nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Krahule

Mesto Krahule sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Krahule.