Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Králíky

V meste Králíky (Česká republika) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Králíky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Králíky

Ubytování Lipka

10

Ubytování Lipka

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Lipka. Situated in Králíky, Ubytování Lipka provides accommodation with free WiFi and a bar. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Ubytování Lipka sa nachádza v meste Králíky (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa U Zezulků

9,9

Chalupa U Zezulků

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U Zezulků. Boasting a tennis court, barbecue facilities, and a terrace, Chalupa U Zezulků features accommodation in Králíky with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Chalupa U Zezulků sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa U Zezulků má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Chalupa U Zezulků momentálne evidujeme 11 recenzií.

Na Vejměnku

9,9

Na Vejměnku

Ubytovanie (Horská chata) Na Vejměnku. Featuring free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Na Vejměnku offers accommodation in Dolní Morava with free WiFi and river views. Ubytovanie Na Vejměnku sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Na Vejměnku má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Na Vejměnku momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartment Bajt

9,8

Apartment Bajt

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bajt. Providing mountain views, Apartment Byte is a self-catering accommodation located in Králíky, within a 15-minute walk to the centre. Ubytovanie Apartment Bajt sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Bajt má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Bajt momentálne evidujeme 75 recenzií.

Penzion Terezka

9,7

Penzion Terezka

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Terezka. Located in Králíky, 46 km from Stronie Śląskie, Penzion Terezka provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzion Terezka sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Terezka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Penzion Terezka momentálne evidujeme 68 recenzií.

Chalupa pod Klepáčem

9,5

Chalupa pod Klepáčem

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa pod Klepáčem. Chalupa pod Klepáčem sa nachádza na pokojnom mieste v blízkosti lesa v chránenej krajinnej oblasti, len 5 km od strediska Dolní Morava Relax & Sport. Ubytovanie Chalupa pod Klepáčem sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Chalupa pod Klepáčem má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Chalupa pod Klepáčem momentálne evidujeme 33 recenzií.

Ubytování Chalupa

9,4

Ubytování Chalupa

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytování Chalupa. Ubytování Chalupa sa nachádza v obci Králíky v Pardubickom kraji, 37 km od poľského mestečka Polanica-Zdrój a 27 km od mestečka Lądek-Zdrój. Ubytovanie Ubytování Chalupa sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Ubytování Chalupa má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Ubytování Chalupa momentálne evidujeme 50 recenzií.

Kavárna a penzion REICHL

9,2

Kavárna a penzion REICHL

Ubytovanie (Penzión) Kavárna a penzion REICHL. Set in Králíky, Kavárna a penzion REICHL features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Kavárna a penzion REICHL sa nachádza v meste Králíky (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kačenka

9,2

Hotel Kačenka

Ubytovanie (Penzión) Hotel Kačenka. Located 10 km from Dolní Morava, Hotel Kačenka offering an à-la-carte restaurant where breakfast can be served, Hotel Kačenka is located in Králíky. Ubytovanie Hotel Kačenka sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kačenka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Hotel Kačenka momentálne evidujeme 106 recenzií.

Chalupa U Pilota

9

Chalupa U Pilota

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa U Pilota. Located in Králíky in the Pardubice region, Chalupa U Pilota has a terrace. The accommodation is 7 km from Dolní Morava. Ubytovanie Chalupa U Pilota sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Chalupa U Pilota má celkové hodnotenie 9. Pre Vidiecky dom Chalupa U Pilota momentálne evidujeme 24 recenzií.

Penzion Na cervenem potoce

8,8

Penzion Na cervenem potoce

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na cervenem potoce. Penzión Na Červeném Potoce je obklopený vidiekom, nachádza sa v malej obci Červený Potok, 5 km od lyžiarskeho strediska Dolní Morava. Ubytovanie Penzion Na cervenem potoce sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na cervenem potoce má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Na cervenem potoce momentálne evidujeme 245 recenzií.

Apartmány pod klášterem

8,8

Apartmány pod klášterem

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pod klášterem. Apartmány pod klášterem vám ponúkajú a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou v obci Králíky. Ubytovanie Apartmány pod klášterem sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány pod klášterem má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartmány pod klášterem momentálne evidujeme 16 recenzií.

Byczy Rog noclehy na hranici

8,8

Byczy Rog noclehy na hranici

Ubytovanie (Apartmány) Byczy Rog noclehy na hranici. Set in Králíky, Byczy Rog noclehy na hranici offers accommodation with free WiFi, seating area and flat-screen TV. The accommodation features a sauna. Ubytovanie Byczy Rog noclehy na hranici sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Byczy Rog noclehy na hranici má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Byczy Rog noclehy na hranici momentálne evidujeme 42 recenzií.

Chalupa U Pramene

8,7

Chalupa U Pramene

Ubytovanie (Penzión) Chalupa U Pramene. Located in Králíky, Chalupa U Pramene features barbecue facilities. Ubytovanie Chalupa U Pramene sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa U Pramene má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Chalupa U Pramene momentálne evidujeme 42 recenzií.

Hotel Poutní Dům

8,1

Hotel Poutní Dům

Ubytovanie (Hotel) Hotel Poutní Dům. Hotel Poutní Dům sa nachádza v Dolnom Hedeči, 3 km od mestečka Králíky a ponúka vám ubytovanie v izbách s výhľadom na okolitú prírodu. Ubytovanie Hotel Poutní Dům sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Poutní Dům má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Poutní Dům momentálne evidujeme 240 recenzií.

Penzion Heřmanice

8

Penzion Heřmanice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Heřmanice. Útulný penzión Heřmanice sa nachádza v malebnom horskom regióne mesta Ústí nad Orlicí, 5 km od mesta Králíky. Ubytovanie Penzion Heřmanice sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Heřmanice má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Heřmanice momentálne evidujeme 35 recenzií.

Stará škola v Dolní Hedeči

Stará škola v Dolní Hedeči

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Stará škola v Dolní Hedeči. Set in Králíky in the Pardubice region, Stará škola v Dolní Hedeči offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Stará škola v Dolní Hedeči sa nachádza v meste Králíky (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA

MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA

Ubytovanie (Vidiecky dom) MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA. Boasting a garden, MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA features accommodation in Králíky with free WiFi and garden views. Ubytovanie MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vidiecky dom MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa U Halířů

Chalupa U Halířů

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa U Halířů. Boasting an outdoor pool and pool views, Chalupa U Halířů is set in Králíky. Ubytovanie Chalupa U Halířů sa nachádza v meste Králíky (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata lipka

Chata lipka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata lipka. Featuring pool views, Chata lipka in Králíky features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytovanie Chata lipka sa nachádza v meste Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Chata v prírode Chata lipka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vila Nikola

Vila Nikola

Ubytovanie (Apartmán) Vila Nikola. Set in Králíky in the Pardubice region, Vila Nikola has a garden. Free WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Vila Nikola sa nachádza v meste Králíky (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chalupa Šindelka

chalupa Šindelka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chalupa Šindelka. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, chalupa Šindelka features accommodation in Králíky with free WiFi and pool views. Ubytovanie chalupa Šindelka sa nachádza v meste Králíky (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Švandovi

Apartmán Švandovi

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Švandovi. Apartmán Švandovi sa nachádza v obci Králíky. Mesto Polanica-Zdrój je vzdialené 35 km. Mesto Lądek-Zdrój je vzdialené 26 km. Ubytovanie Apartmán Švandovi sa nachádza v meste Králíky (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Králíky

Mesto Králíky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Králíky.