Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kráľová Lehota

V meste Kráľová Lehota (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kráľová Lehota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kráľová Lehota

Zemianska Kúria Vachtár

9,7

Zemianska Kúria Vachtár

Ubytovanie (Penzión) Zemianska Kúria Vachtár. Zemianska kúria Vachtár sa nachádza medzi Popradom a Liptovským Mikulášom. Ubytovanie Zemianska Kúria Vachtár sa nachádza v meste Kráľová Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Zemianska Kúria Vachtár má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Zemianska Kúria Vachtár momentálne evidujeme 127 recenzií.

Penzion Larion

8,5

Penzion Larion

Ubytovanie (Penzión) Penzion Larion. Rodinou prevádzkovaný penzión Larion sa nachádza na úpätí Tatier a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion Larion sa nachádza v meste Kráľová Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Larion má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Larion momentálne evidujeme 183 recenzií.

Chata na samote - Kráľova Lehota

Chata na samote - Kráľova Lehota

Ubytovanie (Horská chata) Chata na samote - Kráľova Lehota. Situated in Kráľová Lehota in the Žilinský kraj region, Chata na samote - Kráľova Lehota has a terrace and garden views. Ubytovanie Chata na samote - Kráľova Lehota sa nachádza v meste Kráľová Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Kráľová Lehota

Mesto Kráľová Lehota sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Kráľová Lehota.