Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kraľovany

V meste Kraľovany (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kraľovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kraľovany

Zeleny Dom

9,9

Zeleny Dom

Ubytovanie (Penzión) Zeleny Dom. Ubytovacie zariadenie Zelený Dom sa nachádza v obci Komjatná a ponúka panoramatický výhľad na Veľkú a Malú Fatru, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo... Ubytovanie Zeleny Dom sa nachádza v meste Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovacie zariadenie U Mudajov

9,5

Ubytovacie zariadenie U Mudajov

Ubytovanie Ubytovacie zariadenie U Mudajov. Located in Kraľovany, within 28 km of Orava Castle and 48 km of Aquapark Tatralandia, Ubytovacie zariadenie U Mudajov provides accommodation with a garden... Ubytovanie Ubytovacie zariadenie U Mudajov sa nachádza v meste Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj).

Nove ubytovanie

9,4

Nove ubytovanie

Ubytovanie (Privát) Nove ubytovanie. Nové ubytovanie sa nachádza v obci Kraľovany, 45 km od Liptovského Mikuláša a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Nove ubytovanie sa nachádza v meste Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Nove ubytovanie má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Nove ubytovanie momentálne evidujeme 124 recenzií.

Wellness Penzión Rosnička

8,6

Wellness Penzión Rosnička

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzión Rosnička. Penzión Wellness Rosnička sa nachádza medzi národnými parkmi Malá Fatra a Veľká Fatra v obci Kraľovany a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou... Ubytovanie Wellness Penzión Rosnička sa nachádza v meste Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Wellness Penzión Rosnička má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Wellness Penzión Rosnička momentálne evidujeme 56 recenzií.

Chata u Kuba

Chata u Kuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Kuba. Chata u Kuba sa nachádza v Kraľovanoch. Ubytovanie je vzdialené 20 km od Martina. Dovolenkový dom je vybavený TV s plochou obrazovkou a má 2 spálne. Ubytovanie Chata u Kuba sa nachádza v meste Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Kraľovany

Mesto Kraľovany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kraľovany.