Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kramsach

V meste Kramsach (Rakúsko) máme celkom 29 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kramsach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kramsach

Ferienwohnung Raunegger

9,8

Ferienwohnung Raunegger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Raunegger. Offering a restaurant and garden view, Ferienwohnung Raunegger is located in Kramsach, 1.7 km from Sonnwendjochbahn and 3.1 km from Sonnwendjochbahn. Ubytovanie Ferienwohnung Raunegger sa nachádza v meste Radetzkyweg 24 Top1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Amalia

9,7

Haus Amalia

Ubytovanie (Apartmán) Haus Amalia. Boasting accommodation with a terrace, Haus Amalia enjoys a quiet location, 2km from the center of Kramsach. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Haus Amalia sa nachádza v meste 87 Wittberg Erdgeschoss (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Windhaghof

9,6

Windhaghof

Ubytovanie (Farma) Windhaghof. Windhaghof enjoys an excluded location, 200 metres from Lake Reintaler See and 2 km from the centre of Kramsach. Ubytovanie Windhaghof sa nachádza v meste Seebühel 31 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienappartements Meixner

9,6

Ferienappartements Meixner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienappartements Meixner. Ferienappartements Meixner is located in Kramsach, 300 metres from the free ski bus stop, from where it takes a 10-minute ride to Alpbachtal Ski Area. Ubytovanie Ferienappartements Meixner sa nachádza v meste Voldöpp 57 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neuhauser

9,5

Apartment Neuhauser

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Neuhauser. This spacious apartment is 800 metres from the centre of Kramsach and right next to an indoor tennis centre. It offers a sun terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Neuhauser sa nachádza v meste Wittberg 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carpe Diem

9,5

Apartment Carpe Diem

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carpe Diem. Re-opening in December 2013 after complete renovation, Apartment Carpe Diem is located at the edge of a forest, 500 metres from Kramsach’s village centre. Ubytovanie Apartment Carpe Diem sa nachádza v meste Winkl 45 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Freundsheimhof

9,4

Freundsheimhof

Ubytovanie (Apartmán) Freundsheimhof. These apartments in a traditional farmhouse in Kramsach have their own sauna and a free garage parking space. Ubytovanie Freundsheimhof sa nachádza v meste Moosen 31 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement-Reintalersee

9,4

Appartement-Reintalersee

Ubytovanie (Apartmán) Appartement-Reintalersee. This spacious apartment is 400 metres from the Reintalersee swimming lake and 3 km from the centre of Kramsach. Ubytovanie Appartement-Reintalersee sa nachádza v meste Moosen 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Achen Apartment

9,3

Achen Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Achen Apartment. The Achen Apartment enjoys a quiet location in Kramsach. It features a little garden with deck chairs, barbecue facilities and a swing seat. Ubytovanie Achen Apartment sa nachádza v meste Fachental 61 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Wittberg

9,2

Ferienhaus Wittberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Wittberg. Located in Kramsach, 200 metres from Sonnwendjochbahn, Ferienhaus Wittberg provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytovanie Ferienhaus Wittberg sa nachádza v meste Wittberg 98 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Christoph

9,2

Pension Christoph

Ubytovanie (Penzión) Pension Christoph. Located in Kramsach, 2.2 km from Sonnwendjochbahn, Pension Christoph provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a... Ubytovanie Pension Christoph sa nachádza v meste 29 Seebuhel (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sonnenuhr

9,1

Hotel Sonnenuhr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sonnenuhr. Štvorhviezdičkový Sporthotel Sonnenuhr má unikátnu polohu v tirolskom údolí Inn, uprostred nádhernej horskej panorámy. Ubytovanie Hotel Sonnenuhr sa nachádza v meste Ebnat 45 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haflingerhof

8,9

Haflingerhof

Ubytovanie (Farma) Haflingerhof. Located in Kramsach, the Haflingerhof offers a café with home made ice cream specialities which also can be enjoyed on the terrace as well as a garden with... Ubytovanie Haflingerhof sa nachádza v meste Moosen 36 (Rakúsko - Tirolsko).

Pension Handle

8,9

Pension Handle

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Handle. The family-run Pension Handle in Kramsach in Tyrol is located close to the Brandenberger Ache river. It offers rooms with balconies. Ubytovanie Pension Handle sa nachádza v meste Wittberg 67 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Gappen

8,8

Hotel Landgasthof Gappen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Landgasthof Gappen. Hotel Landgasthof Gappen je tradičný hotel v tirolskom štýle, ktorý sa nachádza v obci Kramsach v údolí Inn. Ubytovanie Hotel Landgasthof Gappen sa nachádza v meste Achenrain 58 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Jagdhof

8,6

Hotel Jagdhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jagdhof. Offering rooms with mountain views from the balcony, Hotel Jagdhof is located 500 metres from the Sonnwendjochbergbahn Ski Area. Ubytovanie Hotel Jagdhof sa nachádza v meste Länd 65 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carola

8,6

Apartment Carola

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carola. Boasting mountain views, Apartment Carola provides accommodation with a garden and a patio, around 3.6 km from Finkenberger Almbahn I. Ubytovanie Apartment Carola sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Feriendorf Seeblick Toni

7,7

Feriendorf Seeblick Toni

Ubytovanie (Dovolenkový park) Feriendorf Seeblick Toni. Overlooking Lake Reintal in Tyrol's Alpbach Valley, the holiday village Seeblick Toni is located near Kramsach, a 5-minute drive form the motorway exit. Ubytovanie Feriendorf Seeblick Toni sa nachádza v meste Moosen 46 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Zireiner See

Apart Zireiner See

Ubytovanie (Apartmán) Apart Zireiner See. Offering free WiFi and free private parking, Apart Zireiner See is located in Kramsach, within just 1.2 km of Sonnwendjochbahn. Ubytovanie Apart Zireiner See sa nachádza v meste 61 Achenrain (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Kramsach/Tirol 452

Apartments in Kramsach/Tirol 452

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Kramsach/Tirol 452. Apartments in Kramsach/Tirol 452 offers accommodation in Kramsach, 3.6 km from Sonnwendjochbahn. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartments in Kramsach/Tirol 452 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Reintal

Haus Reintal

Ubytovanie (Apartmán) Haus Reintal. The Tyrolean-style Haus Reintal is a 5-minute walk from the Reintaler Lake in Kramsach, and offers a garden with barbecue facilities and a children’s... Ubytovanie Haus Reintal sa nachádza v meste Moosen 9b (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 441 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kohlerhof (KMS170)

Holiday Home Kohlerhof (KMS170)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kohlerhof (KMS170). Situated in Kramsach in the Tyrol region, Holiday Home Kohlerhof (KMS170) features a terrace. Ubytovanie Holiday Home Kohlerhof (KMS170) sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienhaus Gut Voldöpperwirt

Ferienhaus Gut Voldöpperwirt

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Gut Voldöpperwirt. Presenting a historical Tyrolean Gasthaus converted into a holiday home, Ferienhaus Gut Voldöpperwirt offers a large garden with chestnuts and a children's... Ubytovanie Ferienhaus Gut Voldöpperwirt sa nachádza v meste Voldöpp 53 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 455 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Nahbuntu

Ferienwohnung Nahbuntu

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Nahbuntu. Situated in Kramsach and only 2 km from Sonnwendjochbahn, Ferienwohnung Nahbuntu features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie Ferienwohnung Nahbuntu sa nachádza v meste Unterkramsach 54 (Rakúsko - Tirolsko).

Pulvererhof

Pulvererhof

Ubytovanie (Apartmán) Pulvererhof. Set a 15 minutes from Lake Reintaler, Pulvererhof offers free WiFi and units fitted with a kitchen, seating area and flat-screen TV. Ubytovanie Pulvererhof sa nachádza v meste 11 Seebühel (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kramsach

Mesto Kramsach sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 29 hotelov a ubytovanie v meste Kramsach.