Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krapanj

V meste Krapanj (Chorvátsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krapanj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krapanj

Dalmatian Stone House

9,9

Dalmatian Stone House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dalmatian Stone House. Only 100 metres from the beach, Dalmatian Stone House is located on Krapanj Island. Ubytovanie Dalmatian Stone House sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riva

9,8

Riva

Ubytovanie (Apartmány) Riva. Ubytovacie zariadenie Riva sa nachádza v meste Krapanj, 9 km od Šibeniku a ponúka bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Riva sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Otok

9,8

Apartment Otok

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Otok. Located in Krapanj, 400 metres from Luka Beach, Apartment Otok provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Apartment Otok sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Dalmata

9,3

Apartments Dalmata

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dalmata. Apartmány Dalmata ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením na ostrove Krapanj. Split je vzdialený 46 km. Ubytovanie Apartments Dalmata sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Grivičić 1239

9,3

Apartments Grivičić 1239

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Grivičić 1239. Set 600 metres from Luka Beach and 700 metres from Goldfish Beach, Apartments Grivičić 1239 in Krapanj offers air-conditioned accommodation with views of... Ubytovanie Apartments Grivičić 1239 sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Krapanj

9,2

Apartmani Krapanj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmani Krapanj. Set in Krapanj, within 400 metres of Luka Beach and 450 metres of Goldfish Beach, Apartmani Krapanj offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartmani Krapanj sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ivana

6,7

Holiday Home Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivana. Situated in Krapanj, 650 metres from Luka Beach and 700 metres from Goldfish Beach, Holiday Home Ivana offers air conditioning. The holiday home is 1. Ubytovanie Holiday Home Ivana sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Island Dream

Apartment Island Dream

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Island Dream. Ubytovacie zariadenie Apartment Island Dream sa nachádza v meste Krapanj, len 600 metrov od pláže Luka. Ponúka ubytovanie pri pláži s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Island Dream sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Marija

House Marija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Marija. Dom Marija sa nachádza na ostrove Krapanj. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 22 km od mesta Vodice. Ubytovanie House Marija sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset horizon

Sunset horizon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunset horizon. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Peaceful, relaxing and beautiful family sunset is situated in Krapanj. Ubytovanie Sunset horizon sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment ANA

Apartment ANA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ANA. Situated in Krapanj, 700 metres from Goldfish Beach, Apartment ANA features accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartment ANA sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Located in Krapanj, just 650 metres from Luka Beach, Apartment Marija provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Isola

Isola

Ubytovanie (Apartmán) Isola. Isola is situated in Krapanj. The air-conditioned accommodation is 46 km from Split. This apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Isola sa nachádza v meste Krapanj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krapanj

Mesto Krapanj sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Krapanj.