Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krapina

V meste Krapina (Chorvátsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krapina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krapina

Puhek breg

10

Puhek breg

Ubytovanie (Vila) Puhek breg. Puhek breg is situated in Krapina. It provides free WiFi and a garden. The villa also includes 1 bathroom. The villa offers a terrace. Ubytovanie Puhek breg sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Petra i Tea

9,9

Apartmani Petra i Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Petra i Tea. Situated in Krapina, 11 km from Krapinske Toplice, Apartmani Petra i Tea features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Petra i Tea sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 2

9,9

Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 2. Apartman 2 is situated in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Apartman 2 sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Potocki

9,8

Apartman Potocki

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Potocki. Apartman Potocki is located in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Apartman Potocki sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Situated in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Lavanda has a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sara vl. Franjo Klasić

9,6

Apartman Sara vl. Franjo Klasić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sara vl. Franjo Klasić. Set in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Sara vl. Franjo Klasić features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Sara vl. Franjo Klasić sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Hršak

9,6

Apartmani Hršak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Hršak. Situated in Krapina, 11 km from Krapinske Toplice, Apartmani Hršak features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Hršak sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Horvat

9,6

Apartmani Horvat

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmani Horvat. Situated in Krapina, 15 km from Krapinske Toplice, Apartmani Horvat features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Horvat sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pod orehom drvena kuća i sauna

9,5

Pod orehom drvena kuća i sauna

Ubytovanie (Penzión) Pod orehom drvena kuća i sauna. Pod orehom drvena kuća i sauna provides air-conditioned rooms in Krapina. Ubytovanie Pod orehom drvena kuća i sauna sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Cerovečki

9,5

Apartmani Cerovečki

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Cerovečki. Apartmány Cerovečki sa nachádzajú v mestečku Krapina a ponúkajú gril, záhradu, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmani Cerovečki sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Barrock

9,3

Hostel Barrock

Ubytovanie (Hostel) Hostel Barrock. Hostel Barrock is located in Krapina, 200 metres from the main town square. There is a bar and a terrace. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Hostel Barrock sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Vuglec Breg

9,2

Pension Vuglec Breg

Ubytovanie (Dovolenkový park) Pension Vuglec Breg. Penzión Vuglec Breg sa nachádza 7 km od mesta Krapina a 60 km od Záhrebu a ponúka moderne zariadené izby v 4 tradičných severochorvátskych chatkách. Ubytovanie Pension Vuglec Breg sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Papeš

9,1

Apartmani Papeš

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Papeš. Situated in Krapina, 9 km from Krapinske Toplice, Apartmani Papeš features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Papeš sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Poslon

9

Hostel Poslon

Ubytovanie (Hostel) Hostel Poslon. Hostel Poslon sa nachádza v pokojnej časti mesta Krapina. Ubytovanie Hostel Poslon sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kamenecki

8,9

Apartments Kamenecki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kamenecki. Located in Krapina, 16 km from Krapinske Toplice, Apartments Kamenecki provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartments Kamenecki sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Jedvaj

8,5

Hostel Jedvaj

Ubytovanie (Hostel) Hostel Jedvaj. Hostel Jedvaj sa nachádza v obci Krapina, 40 km od Záhrebu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Hostel Jedvaj sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mega Apartments

8,4

Mega Apartments

Ubytovanie (Hostel) Mega Apartments. Located in Krapina, Mega Apartments features a fitness centre, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Mega Apartments sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Home Klet

8,2

Home Klet

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Home Klet. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Home Klet is situated in Krapina. Ubytovanie Home Klet sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STUDIOAPARTMANI JEDVAJ

7

STUDIOAPARTMANI JEDVAJ

Ubytovanie (Apartmán) STUDIOAPARTMANI JEDVAJ. STUDIOAPARTMANI JEDVAJ is located in Krapina and offers a bar and a garden. Ubytovanie STUDIOAPARTMANI JEDVAJ sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor Golub

Ruralna kuća za odmor Golub

Ubytovanie (Apartmán) Ruralna kuća za odmor Golub. Set in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Ruralna kuća za odmor Golub has a balcony. Ubytovanie Ruralna kuća za odmor Golub sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Hidden Paradise 3*

Kuća za odmor Hidden Paradise 3*

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Hidden Paradise 3*. Located in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Hidden Paradise 3* has a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Kuća za odmor Hidden Paradise 3* sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County).

Kuća za odmor Magdalena&V

Kuća za odmor Magdalena&V

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor Magdalena&V. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Magdalena&V is situated in Krapina. Ubytovanie Kuća za odmor Magdalena&V sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lara

Apartman Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lara. Apartman Lara is situated in Krapina. The accommodation is 10 km from Krapinske Toplice. Ubytovanie Apartman Lara sa nachádza v meste Krapina (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krapina

Mesto Krapina sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Krapina.