Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krašić

V meste Krašić (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krašić

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krašić

kuća za odmor Krašić

9,9

kuća za odmor Krašić

Ubytovanie (Horská chata) kuća za odmor Krašić. Kuća za odmor Krašić is set in Donje Prekrižje and offers a garden and a terrace. The property is 43 km from Samobor and free private parking is featured. Ubytovanie kuća za odmor Krašić sa nachádza v meste Krašić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak i Samoborsko gorje

Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak i Samoborsko gorje

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak i Samoborsko gorje. Ubytovanie Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak i Samoborsko gorje sa nachádza v obci Krašić. Ubytovanie Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak i Samoborsko gorje sa nachádza v meste Krašić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Krasic

Four-Bedroom Holiday Home in Krasic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Krasic. Set in Krašić, Four-Bedroom Holiday Home in Krasic features accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Krasic sa nachádza v meste Krašić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Krasic

Three-Bedroom Holiday Home in Krasic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Krasic. Boasting a sauna, Three-Bedroom Holiday Home in Krasic is situated in Krašić. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Krasic sa nachádza v meste Krašić (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krašić

Mesto Krašić sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Krašić.