Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krásná Lípa

V meste Krásná Lípa (Česká republika) máme celkom 33 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krásná Lípa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krásná Lípa

Apartmány Stará Škola

9,8

Apartmány Stará Škola

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Stará Škola. Situated in Krásná Lípa, 28 km from Kirschau, Apartmány Stará Škola features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Stará Škola sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Stará Škola má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Stará Škola momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartments Mirror

9,7

Apartments Mirror

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirror. Located 44 km from Görlitz, Apartments Mirror offer accommodation in two fully equipped two-bedroom apartments in Krásná Lípa, at the gate-way to the České... Ubytovanie Apartments Mirror sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Mirror má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments Mirror momentálne evidujeme 115 recenzií.

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

9,6

Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments

Ubytovanie (Vidiecky dom) Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments. Ubytovacie zariadenie Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments sa nachádza v meste Krásná Lípa a ponúka výhľad do záhrady, vonkajší bazén, bar,... Ubytovanie Bohemian Switzerland COTTAGE - apartments sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa Dlouhý Důl 19

9,5

Chalupa Dlouhý Důl 19

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Dlouhý Důl 19. Situated in Krásná Lípa in the Usti nad Labem region, Chalupa Dlouhý Důl 19 features a terrace and garden views. Ubytovanie Chalupa Dlouhý Důl 19 sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Chalupa Dlouhý Důl 19 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Chalupa Dlouhý Důl 19 momentálne evidujeme 34 recenzií.

Vila Vlčí Hora

9,5

Vila Vlčí Hora

Ubytovanie (Chata v prírode) Vila Vlčí Hora. Vila Vlčí hora so záhradou a saunou sa nachádza v meste Krásná Lípa. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Vila Vlčí Hora sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Vlčí Hora má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Vila Vlčí Hora momentálne evidujeme 37 recenzií.

Venkovský domek

9,5

Venkovský domek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Venkovský domek. Situated in Krásná Lípa, Venkovský domek offers ski-to-door access, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Venkovský domek sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Venkovský domek má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Venkovský domek momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmány Krásná Lípa

9,4

Apartmány Krásná Lípa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Krásná Lípa. Set in Krásná Lípa in the Usti nad Labem region, Apartmány Krásná Lípa offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmány Krásná Lípa sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domek U rybníčku

9,4

Domek U rybníčku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domek U rybníčku. Situated in Krásná Lípa, Domek U rybníčku offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Domek U rybníčku sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Domek U rybníčku má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Domek U rybníčku momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytování Goliáš

9,4

Ubytování Goliáš

Ubytovanie (Privát) Ubytování Goliáš. Offering free WiFi, Ubytování Goliáš is an accommodation located in Krásná Lípa. The accommodation is 43 km from Görlitz. Ubytovanie Ubytování Goliáš sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Goliáš má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Ubytování Goliáš momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartment Šedivý

9,4

Apartment Šedivý

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Šedivý. Located in Krásná Lípa, 27 km from Kirschau, Apartment Šedivý provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Šedivý sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Šedivý má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartment Šedivý momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Na Bělidle

9,3

Penzion Na Bělidle

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Na Bělidle. Located in Krásná Lípa, in a building dating from 18th century, Penzion Na Bělidle provides a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Penzion Na Bělidle sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Bělidle má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hostinec Penzion Na Bělidle momentálne evidujeme 7 recenzií.

Aparthotel Lípa

9,3

Aparthotel Lípa

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Aparthotel Lípa. Apartmánový hotel Lípa sa nachádza na námestí v meste Krásná Lípa v regióne České Švýcarsko. Ponúka bezplatné Wi-Fi a parkovanie na mieste. Ubytovanie Aparthotel Lípa sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aparthotel Lípa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmánnový hotel Aparthotel Lípa momentálne evidujeme 1018 recenzií.

Chalupa U rybníčku

9,3

Chalupa U rybníčku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa U rybníčku. Featuring a garden, private pool and garden views, Chalupa U rybníčku is located in Krásná Lípa. Ubytovanie Chalupa U rybníčku sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Chalupa U rybníčku má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Chalupa U rybníčku momentálne evidujeme 15 recenzií.

BIGTRIP.CZ apartments

9,3

BIGTRIP.CZ apartments

Ubytovanie (Apartmán) BIGTRIP.CZ apartments. BIGTRIP.CZ apartments is located in Krásná Lípa. The apartment features garden views and is 27 km from Kirschau. Ubytovanie BIGTRIP.CZ apartments sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie BIGTRIP.CZ apartments má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán BIGTRIP.CZ apartments momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chalupa na Kopečku

9,2

Chalupa na Kopečku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na Kopečku. Chalupa na Kopečku is set in Krásná Lípa and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 25 km from Kirschau. Ubytovanie Chalupa na Kopečku sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Chalupa na Kopečku má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chalupa na Kopečku momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Krásná Lípa č. 1

9,2

Apartmán Krásná Lípa č. 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Krásná Lípa č. 1. Apartmán Krásná Lípa č. 1 sa nachádza v meste Krásna Lípa a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Apartmán Krásná Lípa č. 1 sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Krásná Lípa č. 1 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmán Krásná Lípa č. 1 momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzion Lípa

9,1

Penzion Lípa

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lípa. Penzión Lípa sa nachádza v štátom chránenej budove v meste Krásná Lípa v Českom Švajčiarsku a ponúka reštauráciu a wellness centrum so saunou a... Ubytovanie Penzion Lípa sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lípa má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Lípa momentálne evidujeme 584 recenzií.

Guest House U Lamy

8,9

Guest House U Lamy

Ubytovanie (Penzión) Guest House U Lamy. Penzión Guest House U Lamy sa nachádza v meste Krásná Lípa, 42 km od mesta Görlitz. Niektoré ubytovacie jednotky majú výhľad do záhrady alebo na mesto. Ubytovanie Guest House U Lamy sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House U Lamy má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Guest House U Lamy momentálne evidujeme 143 recenzií.

Chalupa Kamenná Horka

8,9

Chalupa Kamenná Horka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Kamenná Horka. Krásná Lípa Hůrka is located in Krásná Lípa. The property comes with a terrace with garden views, a seating area, a fully equipped kitchen with a dining... Ubytovanie Chalupa Kamenná Horka sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Chalupa Kamenná Horka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Chalupa Kamenná Horka momentálne evidujeme 27 recenzií.

Ubytování v Krásné Lípě

8,9

Ubytování v Krásné Lípě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování v Krásné Lípě. Set in Krásná Lípa, Ubytování v Krásné Lípě offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Ubytování v Krásné Lípě sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Ubytování v Krásné Lípě má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Ubytování v Krásné Lípě momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartmán - Dům Českého Švýcarska

8,8

Apartmán - Dům Českého Švýcarska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán - Dům Českého Švýcarska. Apartmán - Dom Českého Švajčiarska ponúka ubytovanie v Krásnej Lípe. Mesto Görlitz je vzdialené 43 km. Ubytovanie Apartmán - Dům Českého Švýcarska sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán - Dům Českého Švýcarska má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartmán - Dům Českého Švýcarska momentálne evidujeme 99 recenzií.

Chalupa Medium

8,8

Chalupa Medium

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Medium. Situated in Krásná Lípa, Chalupa Medium features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Chalupa Medium sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Chalupa Medium má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa Medium momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový

8,8

Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový. Penzión Lípa 2 - nízkorozpočtový sa nachádza v blízkosti námestia mesta Krásná Lípa v regióne České Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Lípa 2 - nízkorozpočtový momentálne evidujeme 192 recenzií.

Apartmán České Švýcarsko

8,8

Apartmán České Švýcarsko

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán České Švýcarsko. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Apartmán České Švýcarsko is set in Krásná Lípa. Ubytovanie Apartmán České Švýcarsko sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Apartmán České Švýcarsko má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán České Švýcarsko momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chata u Parku

8,7

Chata u Parku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Parku. Chata u Parku is situated in Krásná Lípa. The holiday home features garden views and is 28 km from Kirschau. Ubytovanie Chata u Parku sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata u Parku má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom Chata u Parku momentálne evidujeme 10 recenzií.

Romantic Chateau Krasna Lipa

8,5

Romantic Chateau Krasna Lipa

Ubytovanie (Penzión) Romantic Chateau Krasna Lipa. Tento jedinečný zámocký hotel, pochádzajúci z roku 1886, sa nachádza iba 5 minút chôdze od centra mesta Krásná Lípa v severných Čechách. Ubytovanie Romantic Chateau Krasna Lipa sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Romantic Chateau Krasna Lipa má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Romantic Chateau Krasna Lipa momentálne evidujeme 77 recenzií.

Penzion a Hostinec Kyjovská terasa

8,5

Penzion a Hostinec Kyjovská terasa

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Hostinec Kyjovská terasa. Penzión a Hostinec Kyjovská terasa sa nachádza v Krásnej Lípe a ponúka terasu. Využiť môžete službu organizácie výletov a reštauráciu. Ubytovanie Penzion a Hostinec Kyjovská terasa sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a Hostinec Kyjovská terasa má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion a Hostinec Kyjovská terasa momentálne evidujeme 36 recenzií.

Pivovar Falkenštejn

8,3

Pivovar Falkenštejn

Ubytovanie (Penzión) Pivovar Falkenštejn. Among the facilities of this property are a restaurant, a shared lounge and a tour desk, along with free WiFi. Guests can have a drink at the bar. Ubytovanie Pivovar Falkenštejn sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pivovar Falkenštejn má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Pivovar Falkenštejn momentálne evidujeme 93 recenzií.

Penzion Vlčárna

8

Penzion Vlčárna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vlčárna. Set in Krásná Lípa, Penzion Vlčárna features a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Vlčárna sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vlčárna má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Vlčárna momentálne evidujeme 64 recenzií.

Katerina

Katerina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Katerina. Katerina is located in Krásná Lípa and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 25 km from Kirschau. Ubytovanie Katerina sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Pre Dovolenkový dom Katerina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Kyjov u Krásné Lípy

Holiday home Kyjov u Krásné Lípy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kyjov u Krásné Lípy. Dovolenkový dom Kyjov u Krásné Lípy sa nachádza v meste Doubice, len 45 km od mesta Görlitz. Ubytovanie Holiday home Kyjov u Krásné Lípy sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Kyjov u Krásné Lípy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán U školy

Apartmán U školy

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U školy. Located in Krásná Lípa, Apartmán U školy provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 29 km from Kirschau. Ubytovanie Apartmán U školy sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán U školy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Bungalov v Krásné Lípě

Bungalov v Krásné Lípě

Ubytovanie (Apartmán) Bungalov v Krásné Lípě. Bungalov v Krásné Lípě is located in Krásná Lípa and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Bungalov v Krásné Lípě sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sunshine / Slunečna Vila

Villa Sunshine / Slunečna Vila

Ubytovanie (Hotel) Villa Sunshine / Slunečna Vila. Villa Sunshine / Slunečna Vila features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Krásná Lípa. Ubytovanie Villa Sunshine / Slunečna Vila sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Hejdukovi

Apartmány Hejdukovi

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hejdukovi. Apartmány Hejdukovi is located in Krásná Lípa. Free WiFi is provided. Görlitz is 43 km from the apartment, while Bad Schandau is 25 km from the property. Ubytovanie Apartmány Hejdukovi sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kyjovská terasa

Kyjovská terasa

Ubytovanie (Penzión) Kyjovská terasa. Set in Krásná Lípa, Kyjovská terasa offers a bar. Among the various facilities are a garden and a terrace. Free WiFi is available. Ubytovanie Kyjovská terasa sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj).

Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka

Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka. Featuring accommodation with a balcony, Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka is situated in Krásná Lípa. Guests have a private terrace. Ubytovanie Chalupa k pronajmutí Krásná Lípa u Rumburka sa nachádza v meste Krásná Lípa (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krásná Lípa

Mesto Krásná Lípa sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a ubytovanie v meste Krásná Lípa.